Irakas keliasi gyventi į Lietuvą (pildoma)

2021-08-02-2

2021-08-02-2

Šiandien paaiškėjo, kad tiesioginius reisus iš Irako į Minską vykdys ne vienas, bet jau trys lėktuvai.

Skrydžiai jungs Minską vyks su Basros, Suleimanijos ir Arbilio miestais. Pirmas reisas iš Suleimanijos numatytas jau rugpjūčio 2-ąją. Visi bilietai iš Basros į Minską išparduoti iki rugpjūčio 26 d., o iš Arbilio – iki spalio pabaigos.

Kaip žinia, Irake gyvena apie 40 mln. gyventojų, ir savo susirašinėjime internete atskiros irakiečių grupės jau atvirai kalba apie progą „užimti Lietuvą”.

„Gana kvailioti.
Nevadinti to invazija ir agresija prieš Lietuvą būtų neadekvatu.
Nestabdyti šios agresijos prieš Lietuvą būtų neadekvatu.
Pasieniečiai jau fiksuoja, kad tarp nelegalų daugėja karinio pasirengimo žmonių.
Irakiečių grupėse atvirai kalbama apie „šitos mažos šalies” užėmimą.
Atsargos pulkininkas A. Matulionis sako tiesiai, kad „kai šalyje atsiras dešimtys tūkstančių tokių žmonių, Lietuva paprasčiausiai nesugebės užtikrinti gyventojų saugumo.”
Jeigu kažkas mano, kad dabar trūksta pajėgumų saugoti sieną, tai jų tikrai labai trūks, kai grėsmė gyventojams pasklis po visą Lietuvos teritoriją.
Ir jie tikrai neišeis iš čia lengvai, net jei norėtų, nes Lenkijos siena nebus kiaura kaip mūsų”, – rašo V. Sinica, – „būtina atsimerkti, pripažinti tikrovę, pradėti visomis, tame tarpe ir mirtinomis priemonėmis stabdyti sienos pažeidėjus.
teisinga
Nuotr. – teisinga tvora, kuria Izraelis apsitvėręs nuo arabų
tvorele
Ir lietuviška tvorelė, kuria lengvai bet koks kiškis peršoktų
Laiku neiššovę prie sienos, po kelių mėnesių šaudysimės Lietuvos miestų gatvėse.
Pasieniečiai laukia leidimo ginti Lietuvą.
Įsidėmėkite: visa atsakomybė už šio sprendimo nepriėmimą krenta ant šios vyriausybės pečių.”
Į Minską pradedami skrydžiai dar iš trijų Irako miestų.
Visi bilietai jau išpirkti.
Informacija apie tai pasirodė Minsko oro uosto interneto svetainėje, sezono tvarkaraštyje.

Tuo tarpu Lietuvos moteriausybė pasiūlė premijas tiems Irako gyventojams, kurie nelegaliai atvyko, t.y. padarė nusikaltimą, jeigu jie sutiks savarankiškai grįžti namo. Tokiu būdu nelegalai galėtų atgauti savo pinigus, išleistus už nelegalų sienos kirtimą ir atvykimą iki Lietuvos.

Teisininkės Daivos Guobienės komentaras : „ŠITĄ IDĖJĄ REIKIA IŠNAUDOTI KITOKIAIS TIKSLAIS

Puikiai suprantame, kad jie nesusigundys keliais šimtais.
Gerai – sutiksime su bet kokia jų nurodoma suma – 10K ar net 30 K eurų.
Prieš tai turi pasirašyti, kad sutinka su grįžimu į kilmės šalį.
Nuperkame jiems net bilietą.
O tada be jokių išmokų – prašom į lėktuvą.
Svarbu, kad pats raštu nurodė savo kilmės šalį, ir ji mums tapo žinoma.
Tik svarbu organizuot greitai ir masiškai – kad žinia apie tokią taktiką nelabai pasklistų.
Bet čia – tik toks trumpalaikis atokvėpis.
Ir jo mūsų valdžiai nereikia.
Ji laukia ES pinigų!!!”.

batkos

Gintautas Sunelaitis : „Pažįstamas ūkininkas atsiuntė nuotrauką. Baltarusiai nuima nuo tvoros spygliuotą vielą”.

LL kalbintas vienas į Lietuvą atvykęs baltarusis pasakojo, kad visi Minsko viešbučiai užkimšti emigrantų iš Afrikos ir Azijos. „Bandžiau patekti į vieno viešbučuio foje, tai nesugebėjau prasigrūsti per minią, – pasakojo šis žmogus. Jis neabejoja, kad greitai visa ši masė pajudės per sieną”. Baltarusis taip pat mano, kad Baltarusijoje greitai niekas nesikeis – viskas liko kaip buvęs, nes Lukašenka tvirtai laiko visus valdžios svertus. „Labai gaila, nes neįtikėtina, ką valdžia padaro žmonėms, juk visai neseniai Batka buvo visai neblogas diedas. O kuo dabar pavirto?”.

Visai rimtai. Valstybės pasidavimo kronikos
Sunku likti nuošalyje nuo politikos. Chronologija šitos fantasmagorijos gal kiek netiksli, bet bendras vaizdas šiurpinantis. Užrašiau, kad paskui nesakytų, jog niekas nieko nematė ir nesusigaudė….
Taigi, buvo maždaug taip – paskelbiamos sankcijos Lukašenkai. Lukašenka pasako, kad nebestabdys nelegalių migrantų. Mūsų politikai pasako – ohoho. Migrantai pradeda eiti. Dešimtimis. Ministrai išeina atostogų. Migrantai eina naktimis. Bilotaitė žada atsaką. Landsbergis skrenda į Bagdadą, po to skydžių skaičius į Baltarusiją padvigubėja. Ištiesiama 1,5 kilometro vielos koncertinos užtvara, viela baigiasi. Padėti atvažiuoja 10 estų ir 10 vokiečių. Migrantai eina toliau. Bilotaitė grįžta iš atostogų, Šimonytė pareiškia, kad mes visi turim ginti valstybę. Žmonės susiburia gintis Rudninkuose nuo migrantų centro, Bilotaitės pajėgos naudoja dujas ir vėzdus išvaikyti susibūrusius, Lietuviškos televizijos rodo reportažus apie provokatorius ir agresyvius protestuotojus, ministrai reikalaujančius valdžios priimti sprendimus ir imti veikti vadina durniais, Kremliaus agentais ir idiotais, Bilotaitė reikalauja pradėti bausti dalyvavusius proteste ir nepaprastosios padėties įvedimo, Skvernelis sako, kad tokią padėtį reikia įvesti pasienyje, Dobrovolska pareiškia, kad net tada jėgos prieš migrantus naudoti nebus galima, Raškevičius pataria migrantui lgbt nariui, kaip prašytis prieglobsčio, Lansbergis grįžta iš atostogų, ima bėgti kaliniai, Povilionis švenčia medaus mėnesį ir žarina šašlykus Armėnijoje, migrantai eina per parą po šimtą naktimis, Anušauskas sako, kad kariuomenė prisidės saugant migrantų apgyvendinimo vietas, migrantai eina toliau, Gražulis inspektuoja sieną ir neranda nė vieno pasieniečio, Nausėda iškelia iniciatyvą, kad verslas savo lėšomis statytų sieną, politikai kreipiasi į vakarus prašydami pinigų ir pagalbos, migrantai eina toliau, pradedamas statyti miestelis migrantams apgyvendinti, opozicija prašo rengti bendrą posėdį dėl migracijos, Bilotaitė pareiškia, kad daugiau gyventojų neinformuos, kur apgyvendins migrantus, migrantai ima skųstis maistu ir apgyvendinimo sąlygomis, Šimonytė grįžta iš atostogų, Lukašenka pagrasina, kad pradės leisti ginkluotus migrantus, Anušauskas važiuoja nusifotografuoti prie 1,5 kilometro vielos užtvaros, pačiupinėja vielą, brautis į Baltarusiją nebando, virš Vilniaus skraido lėktuvas raginantis skiepytis, Nausėda ir pasieniečiai susirinkę iškilmingai mini Medininkų aukas, migrantai pradeda eiti ir dieną ir jau per visus ruožus, net ir skaitmenizuotus. Politikai kalba, kad prieš mus vykdomas hibridinis karas, migrantai eina toliau, politikai sako, kad galima priimti tik iki 15 tūkstančių migrantų, koncertinos toliau nebetiesia. Politikai koreguoja įstatymus, kad neskiepyti piliečiai bus nušalinami nuo darbų, jiems būtų nemokamas atlyginimas, gydomi už savo pinigus, neįleidžiami į daugelį vietų. Pasiekiamas paros rekordas – sieną kirto 289 migrantai, politikai toliau kalba apie hibridinį karą, Nausėda kreipiasi į Vakarus prašydamas pagalbos apsaugoti išorinę ES sieną. Migrantai eina toliau…
P.S. Kol rašiau, padėtis dar pasikeitė – iš Irako jau 4 miestų skraidys lėktuvai į Baltarusiją, bilietai sako iki spalio išpirkti, vis dar nesigirdi, kad būtų šaukiamas Valstybės gynimo posėdis. Pradėjo lyti.
Gali būti 1 asmuo ir veikla lauke vaizdas

Rugpjūčio 1 d. Apolonas Laurinavičius, atvykęs į Krakūnų pasienio postą netolie Dieveniškių, atrado visiškai nesaugomą valstybės sieną – visame pasienio poste nerasta nė gyvos dvasios

Facebook komentarai
});}(jQuery));