Nelegalai – milijardinis šešėlinis biznis, todėl jis ir nestabdomas

jegos

jegos

Nelegalų rūpyba yra milžiniškas fondasosas
Sienos kiauros, niekas nė nemėgina jų užkamšyti, seimo pirmininkė „hibridinės atakos” metu pozuoja gražių kraštovaizdžių fone Danijoje. Minister Bilotaj giriasi prisišaukusi EK vidaus reikalų komisarę, liejasi susirūpinimai ir patikinimai kad Lietuva nebus palikta viena.
Dar Bilotaj pasidžiaugia, kad Lietuva jau gavo 12 mln. eurų paramos, išvardina kiek kokios technikos kas pridovanojo ar laikinai susiuntė. Esame raginami patikėti, kad siena bus užkaišyta jei Bilotaj susiveiks 0,5 mlrd. eurų.
O dabar prie esmės. 2019 m. Italijoje į valdžią atėjo patriotinės jėgos. Jų lyderis Mateo Salvini buvo paskirtas vidaus reikalų ministru. Jis uždarė uostus nelegalų laivams ir tai kaipmat sumažino nelegalią emigraciją daugiau kaip 20 kartų.
Tačiau sukilo leftistai, apšaukė dešiniuoju radikalu ir toliau pagal sąrašą. Po kelių mėnesių Salvinį nuvertė ir nelegalų srautas grįžo kur buvęs.
Kas tokio patrauklaus įsileidinėti nelegalus ir juos išlaikyti? Patys italai sako, kad tai nerealus fondososas. Italijoje tuo užsiima mafija. Jie prieina prie valdiškų pinigų, numeta kaulą atsibastėliams, o pagrindinę dalį, žinoma, pasilieka sau.
Štai kodėl Bilotaj atsibastėlių nestabdo ir nestabdys. Vietoj to ji rūpinasi, kad ES atvertų fondus.
Tai puiki proga pastebėti kuo socializmas panašus į reketą. Valdžia sukuria problemą (nors gali ir be jų atsirasti). Tada siurbia mokesčių mokėtojų pinigus ir iš to pampsta. Kuo didesnė problema- tuo jiems daugiau dėmesio ir pinigų. Taigi socializmas yra įteisintų reketininkų valdžia.
Facebook komentarai
});}(jQuery));