Nurodymai „riaušininkams” buvo perduodami per policijos raciją?

policijos

Vis daugėja įrodymų, kad riaušės prie Seimo galimai yra organizuotos Vidaus reikalų ministrės Bilotaitės įsakymu.

Pvz., delfi TV įraše girdisi per policijos raciją perduodamas įsakymas : „dešimt, penki, septyni, aštuoni, pošli”:

Tuoj po šio įsakymo aikštelė priešais Seimą ištuštėjo, iš jos dingo kampuoti vyrukai, o vėliau iš Seimo išvažiavo autobusas, imituojantis Seimo narius. Į šį autobusą pasipylė akmenų kruša.

Ar toks įsakymas – „pošli” – duotas per policijos raciją – gali būti duotas banditėliams, kurie turėjo apmėtyti akmenimis Seimo autobusą?

Todėl policijai matyt labai lengva nustatyti „riaušininkus” – savo apmokamus agentus. Tačiau vietoj jų į areštinę tempiamos moterėlės, kurios filmavo, kas darėsi, ir kurios staiga tapo „riaušių organizatorėmis”.

Atrodo, kad policija visai prarado baimės jausmą, nes žino, kad ta pati valdžia, kurią policija ir gina, ir toliau pridengs šiuos nusikaltimus.

Dar juokingiau, kad policininkas šiame įraše įspėja Delfi žurnalistą, kad čia būtų nesaugu, nes čia „kris akmenis”. Iš kur jis tai žino, nes žmonės ramiai šenkučiuojasi ir jokiomis riaušėmis net nekvepia:

Savi vaidmenį čia suvaidino ir Lietuvos žiniasklaida. Visi jie nufotografavo iš priekio kelis kampuotus berniukus, kurie vėliau aktyviai dalyvavo riaušėse:

 

provomarozai

Kaip dirba provokatoriai, užfiksuota:

 

https://www.youtube.com/watch?v=fs-gLWHTY6c

 

O štai ir akmenis svaidantis pilietis iš priekio

 

akmuo

Facebook komentarai
});}(jQuery));