Nuo pedofilų nukentėjusios mažametės Deimantės Kedytės apklausos teisme protokolas

Deimantes1

Deimantes1

 

 

 

Nuo pedofilų nukentėjusios mažametės Deimantės Kedytės apklausos teisme protokolas

 

2008 m. gruodžio 30 d. mažametė nukentėjusioji Deimantė Kedytė Kauno miesto apylinkės teisme (teisėjas Bronislovas Liatukas) davė tokius parodymus (mergaitė kalbėjo su psichologe, dalyvaujant išvardintiems asmenims):

„aš mėgstu dėlioti puzlą, žaisti žaidimus…visko nepamenu, ką aš žiadžiau su tavimi (kalba su psichologe)…pamenu, kad kalbėjau apie Andrių, mamoms draugą… aš pas mamą žiūriu „multikus” ar važiuojami „akropolį”..aš kalbėjau su močiute, pasakiau, kad ją labai myliu; aš turiu pusbrolį Karolį, dar turiu pusseserę Orintą, Karolis ne visada man būna geras, man nebuvo geras ir A. Ūsas, nelabai noriu apie jį kalbėti, aš A.Ūsą žinau, tačiau nenoriu nieko paie jį sakyti, mačiau šį žmogų paveikslėlyje (mergaitė pritūpus rodo į įvairias žmogaus kūno vietas, ir sako :čia, „čia” man laižė, laižė jis man „sysalą, šikną”, laižė man visur, nenori kalbėti, padėliokime puzlą, aš tikrai nenoriu kalbėti apie ši paveikslėlį su žmogiukais, nenoriu kalbėti apie Andrių..nenoriu dar susitikti su Andriumi…”

 

Protokolo apačioje VTAS atstovė Gražina Didžbalienė parašė : ‘vaiko motina prieš pradedant apklausą buvo įėjusi į kambarį, bendravo su mergaite”.

 

Deimantes1

 

Deimantes2

 

Deimantes3

 

Deimantes4

Facebook komentarai
});}(jQuery));