NSGK pirmininko Vytauto Bako Lietuvos, kaip atominio sąvartyno įrenginėjamo iki 2138 m., geopolitikos vizija

bakasskvernas1

bakasskvernas1

NSGK pirmininko Vytauto Bako Lietuvos, kaip atominio sąvartyno įrenginėjamo iki 2138 m., geopolitikos vizija

Kristina Sulikienė

bakasskvernas1

Vytautas Bakas – tiesiog Sauliaus Skvernelio liokajus. Kai V.Bakas organizavo basų policininkų eitynes prie vyriausybės, S.Skvernelis statėsi savo milijonų vertės namą ant Neries kranto (A.Drižiaus pastaba) 

 

Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas Seime yra tokia vieta, kur patekus į vadovo kėdę, susisuka smegenys, ir žmogus nebemąsto, bet pradeda kalbėti kažkokias nesąmones.

Tas pats buvo su Rasyte komjaunuole, su Alvydu – nuolat įsižeidusiu ekskomisaru, Apie Arvydą net nekalbu, jį nuolat rusai puola, todėl jis vedė KGB atsargos majoro dukrą – dabar tas pats atsitiko su Baku.

Jis pareiškė, kad bet kokie bandymai susitarti dėl atominės energetikos su kaimyninėmis šalimis “keičia Lietuvos geopolitikos viziją”.

Paaiškinsiu Runkelistano gyventojams, ką  pasakė Bakas.

Ogi jeigu Ignalinos AE veiks bent kaip atominės energetikos SKIRSTYTUVAS, tada nebebus įmanoma įgyvendinti labai geopolitiškai svarbaus ir Lietuvą galiausiai iškraustančio projekto – tai už 6 mlrd. Konservatnykų ir socdemų. Liberal, darbiečių irk t. įrenginėjamo atominio sąvartyno Visagino AE buvusioje vietoje, iš kur branduolines šiukšles veš visa Europa. Branduolinės atliekos bus vežamos iki 2138 metų. 2014 m. vyko poveikio aplinkai vertinimas, Runkelistanas viską pražiopsojo, nes buvo garsiai rėkiama dėl  žemės nepardavimo. Mieli ponai – jeigu čia bus sąvartynas, mūsų jau čia nebebus, nei vieno. Todėl tas klausimas – kam priklausys teritorija kadaise besivadinusi Lietuva – nebebus svarbus.

Kaip tai atitinka Lietuvos geopolitikos viziją, ir ar Bakas turi namą Seišeliuose-  o gal jis įsivaizduoja, kad jo proanūkiai su 5 nosimis čia liks gyventi? – Bakas neturi atsakymo.

Lietuvai sutrukdyti absoliučiai visi energetiniai projektai, rėkiant “rusai puola”.

Lietuva turėjo gauti labai pigią elektrą per Estlinką, poveikio aplinkai vertinimas buvo atlikėjamas dar 2008 metais. Olkiluoto 5 reaktorius Suomijoje jau pernai turėjo būti pastatytas.

Tačiau Prancūzijos įmonė Aveva pardavė statybos teisę “Rosatomui”.

Tada Suomijos provakariečius užpuolė rusai, begalės piketų, trukdymų, ir Olkiluoto statybos sustojo.

Likome be pigios suomiškos elektros.

Apie tai Bakas net nekalba. Beje, Olkiluoto konkurse buvo su trenksmu išspirta laukan Japonijos Hitachi, kaip neturinti licencijos statybai Europoje.

Priminsiu, jog dėl licencijos neturinčios Hitachi konservatnykai netgi organizavo referendumą, kurio metu praplovė milijonus, ir apgavo visus Runkelistano piliečius.

Referendumo rezultatas atvėrė kelius įrenginėti branduolinį sąvartyną  Visagine.

Kuo greičiau atnaujinus bile kokią atominę jungtį su kuo nors, kad ir Kataru ar Marsu – Lietuvą išgelbėtų nuo branduolinio sąvartyno.

Bakas tą žino, bet labai bijo prarasti šiltą kėdę Seime.

Tai kas čia valstybės išdavikas?

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));