Neringa Venckienė: NIEKO KITO IR NESITIKĖJAU

neringa

neringa

NIEKO KITO IR NESITIKĖJAU
Šiandien Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas, išnagrinėjęs mano skundą dėl Lietuvos Respublikos vyriausiosios rinkimų komisijos 2020 m. rugsėjo 8 d. sprendimo neregistruoti manęs kandidate į Lietuvos Respublikos Seimo narius 2020 metų Seimo rinkimuose, atmetė.
Sprendime nurodė, kad veiksmai, dėl kurių man buvo surengta apkalta bei mano elgesys po apkaltos neatitiko elgesio standartų rūpestingo ir apdairaus asmens, kuris gerbtų šalies Konstituciją, įstatymus ir institucijas, ir nesudaro pagrindo išvadai, kad išnyko visos aplinkybės, dėl kurių man buvo pritaikytas rinkimų teisės ribojimas.
Teismas pamiršo pasisakyti, kad Jungtinės Amerikos Valstijos neišdavė dėl 35 kaltinimų, o tai ir buvo priežastis išvykti – neteisėtas baudžiamasis persekiojimas. Teismas nemini sprendime, kad nuo Jungtinių Amerikos Valstijų buvo nuslėptas video įrašas, o iš esmės sutikimas mane teisti buvo gautas apgaule. Jeigu JAV teismas būtų matęs video įrašus kas vyko namo viduje, aš apskritai nebūčiau išduota Lietuvai. Visa esmė, kad bijodama politinio ir baudžiamojo persekiojimo, bijodama dėl savo ir sūnaus gyvybės, išvykau į Jungtines Amerikos Valstijas. JAV atsisakymas mane išduoti dėl 35 nusikaltimų iš esmės ir patvirtina neteisėtą Lietuvos institucijų baudžiamąjį persekiojimą, o tai reiškia, kad mano veiksmais nei Konstitucija, nei įstatymai nebuvo pažeisti.
Tik rinkėjai turi teisę spręsti dėl rinkėjų atstovo – Seimo nario išrinkimo. Jeigu Tautos žmonės pasitiki manimi, nežiūrint apkaltos, baudžiamojo persekiojimo, ekstradicijos, šmeižto spaudoje, mane išrinks. Jei nepasitiki – neišrinks.
Tiesa, 2024 metų Parlamento rinkimuose dėl pakeisto teisinio reglamentavimo jau man leis dalyvauti.
AČIŪ PARTIJAI IR TĖVYNEI.
Dar viena maža smulkmenėlė – LVAT pirmininkas šiuo metu yra Gintaras Kryževičius.
Facebook komentarai
});}(jQuery));