Teisėja M.Suchanskienė suklastojo net nutartį pasiųsti mitingų organizatorę Astrą Astrauskaitę į „psichūškę”

suka

suka

KAIP KLASTOJAMOS TEISMO NUTARTYS LIETUVOJE?

KOVA UŽ PILIETINES, LR KONSTITUCINES TEISES – TEISMUOSE
*
2022 m. gegužės 12 d. Vilniaus apylinkės teismo teisėjos Miglės Suchankienės (nuotr. viršuje kartu su bestija) NUTARTIS patalpinti (yra toks teisinis terminas) mane į Valstybinės Teismo psichiatrinės ekspertizės Utenos skyrių „priimta” 9:05 val., nors pats teismo posėdis vyko tik 12:00 valandą.
Šią nutartį apskundžiau Vilniaus apygardos teismui.
*
Vilniaus apygardos teismas mano skundą nagrinės pirmadienį, liepos 4 dieną, 8:45 valandą. Parašiau prašymą, kad teismo posėdis būtų atviras. Įdedu tekstą:
*
„Vilniaus apygardos teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus paskirtai teisėjų kolegijai: Daivai Kazlauskienei, Jurgitai Mačonytei, Virginijai Pakalnytei-Tamošiūnaitei bei ikiteisminio tyrimo prokurorui Romualdui Betingiui
Astros Genovaitės Astrauskaitės
PRAŠYMAS
2022-06-30
DĖL ATVIRO TEISMO POĖDŽIO
Prašau atviro teismo posėdžio dėl mano skundžiamos Vilniaus apylinkės teismo teisėjos Miglės Suchankienės 2022-05-12 d. nutarties (ikiteisminiame tyrime Nr. 01-1-36197-21), kuria man paskirta Valstybinė teismo psichiatrijos ekspertizė. Manau, kad tai yra politinis susidorojimas su manimi kaip oponente, primenantis liūdnai pagarsėjusį sovietinės baudžiamosios psichiatrijos taikymą disidentams.
Prašau pranešti apie šio prašymo gavimą.
Astra Genovaitė Astrauskaitė”
***
Brangūs Lietuvos žmonės, stebintys politinio susidorojimo teismų procesus, kviečiu dalyvauti šiame teismo posėdyje.*Norinčius ir galinčius, taip pat PRAŠAU paremti mane teisinėje kovoje finansiškai. AČIŪ.Sąskaita Nr.LT524010044300101402*PAGARBIAI -Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja, literatė, visuomenininkėAstra Genovaitė Astrauskaitė***Ačiū, kad dalinatės šia informacija.
Facebook komentarai
});}(jQuery));