NBA žaidėjų traumos – kas šį sezoną nebežais?

abc

abc

 

NBA sezonas prasidėjo visai neseniai, tačiau jau yra žaidėjų, kurie patyrė ilgalaikes traumas dėl kurių nebegalės žaisti šį sezoną. Gaila, tačiau tai yra neatsiejama krepšinio dalis ir komandoms reikės kažkaip verstis be šių žaidėjų. Kaip po žaidėjų keitėsi komandų galimybės laimėti čempionatą, koeficientai ir kitos prognozės, galite skaityti čia – patekti į svetainę. Šiame straipsnyje mes supažindinsime jus su visais žaidėjais, kurių šį sezoną rungtyniaujančių jau nebeišvysime.

Dar prieš prasidedant sezonui, nei vienų rungtynių nesužaidė ilgai lauktas K.Thompson. Tai žaidėjas, kuris yra vienas iš svarbiausių „Warriors“ komandoje, praeitą sezoną gydėsi traumą ir buvo pasiruošęs sugrįžti jau šiam sezonui. Deja, bet treniruočių stovykloje žaidėjas ir vėl patyrė traumą, dėl kurios iškrito visam ateinančiam sezonui. Labai gaila, bet „Warriors“ komandos ir vėl nepamatysime pilnu pajėgumu, todėl bus labai įdomu stebėti, kaip šio žaidėjo netektį bandys pakeisti A.Wiggins, K.Oubre Jr ir kiti. Pačiam žaidėjui tai skaudus smūgis, nes dėl traumos jau bus nerungtyniavęs net du metus, todėl sunku įsivaizduoti, kokios formos sugrįš žaidėjas ir ar galės demonstruoti panašų žaidimo lygį, kuris buvo dar prieš traumą.

Kitas žaidėjas, kuris dėl traumos iškrito visam sezonui yra perspektyvios „Nets” komandos narys – S.Dinwiddie. Tai žaidėjas, kuris galėjo leisti pailsėti pagrindiniams komandoms žaidėjams ir palaikyti aukštą žaidimo tempą su atsarginiais žaidėjais. Deja, bet sezono pradžioje patirta trauma išėmė šį žaidimą iš rikiuotės ir „Nets” komanda turės galvoti kažką naujo, kaip pakeisti šio žaidėjo netektį. Į komandą po mainų atvyko J.Harden ir mažų žaidėjų rotacijoje kaip ir nėra skylės, tačiau būnant sveikam S.Dinwiddie, komanda tikrai būtų stipresnė, ypač iškeitus C.Levert, S.Dinwiddie galėjo būti geriausiu šeštu komandos žaidėjus. Arba būti aukštą vertę turintis žaidėjas mainuose.

Nepasisekė ir dar vienam žaidėjui – M.Fultz. 2017 metų pirmas šaukimas atrodo, kad „Magic” komandoje pradėjo demonstruoti vis solidesnį krepšinį ir jo žaidimas nuolat gerėjo. Žiniasklaida pradėjo mažiau skirti dėmesio šiam žaidėjui, sumažėjo neigiamų komentarų, kadangi pirmasis šaukimas tikrai kol kas nebuvo pateisinęs į jį dėtų lūkesčių. „Magic” komanda buvo puiki vieta toliau kabintis į NBA lygą ir parodyti, kad žaidėjas tikrai gali būti geras ir stiprus lygios vidutiniokas. Deja, bet dėl traumos visą sezoną nerungtyniaus ir vėl reikės laiko, kol žaidėjas įsivažiuos kitą sezoną. Ši trauma galėjo pakenkti ir siekiant užsidirbti pelningesnį kontraktą, kadangi laiko nebėra, nes kita sezoną žaidėjas tampa laisvuoju agentu.

Dėl sezoną užbaigusių traumų nukentėjo ir du lygos aukštaūgiai. Vienas iš jų M.Chriss, o kitas – T.Bryant. M.Chriss rungtyniauja „Warriors“ komandoje ir jo rolė nebuvo itin svarbi, todėl pati komanda stipriai nesusilpnėjo, tačiau gaila žaidėjo, kuris vis bandydavo įsikabinti į žaidimą NBA lygoje. Praeitą sezoną demonstravo visai solidžią statistiką ir šį sezoną galėjo toliau stengtis ir augti kaip žaidėjas. Deja, bet dabar dėl traumos reikės praleisti visą sezoną. Su T.Bryant situacija kitokia – šis žaidėjas buvo pagrindinis „Wizards” komandos centras. Komanda nors ir nėra labai stipri, su R.Westbrook atvykimu ir ryškiu komandos lyderiu – B.Beal, ši komanda galėjo kovoti dėl vietos atkrintamosiose ir dabar, praradę pagrindinį komandos centrą, jie tikrai susilpnėjo. Nors T.Bryant nebuvo labai galingas aukštaūgis, jis komandai duodavo naudos savo energija, atkovotais kamuoliais ir noru laimėti. Deja, bet dabar „Wizards” komandai reikės ieškoti naujos išeities, kaip sustiprinti priekinę liniją.

Dėl traumos šį sezoną neišvysime ir „Rockets” komandoje žaidžiančio Chris Clemons. Žaidėjas traumą patyrė sezono pradžioje ir iki kito sezono aikštėje nebepasirodys. Žaidėjas komandos silpnesnės nepadarė, tačiau gaila pačio žaidėjo, ypač jauno žaidėjo, kuriam reikia stipriai stengtis kiekvieną dieną, kad įrodytų savo vertę ir išsilaikytų NBA lygoje. Po traumos sugrįžti bus tikrai nelengva, tačiau linkime greito atsigavimo po traumos visiems žaidėjams ir tikime, kad visi jie sugrįš ir toliau džiugins savo puikiais pasirodymais NBA aikštelėse.

Facebook komentarai
});}(jQuery));