Naujame interneto kelionių žurnale – vienu mygtuko paspaudimu per visą pasaulį

Naujame interneto kelionių žurnale – vienu mygtuko paspaudimu per visą pasaulį

Viešbučių rezervavimo portalas „Travel On Spot“ savarankiškam keliautojui nuo šiol siūlo internetinį kelionių žurnalą, kuriame – ekspertų parašyti straipsniai, vertingi patarimai ir aktualijos. Turinį sudarys informacija apie turistų labiausiai pamėgtus kraštus bei Baltijos šalių regioną, nuotraukos ir filmuoti reportažai.

„Nuolatos stiprėja internetinė keliautojų bendruomenė, kuri aktyviai dalinasi patirtimi. Dėl šios priežasties atsirado žurnalas, kuriame mūsų kelionių ekspertai rengs kokybišką turinį, dalinsis naujienomis apie jau pamėgtas bei mažiau žinomas atostogų kryptis. Virtualiame žurnale itin lengva orientuotis – visi aktualūs straipsniai priskirti prie konkrečių miestų ir šalių. Susiradus norimą kryptį patarimai lengvai kris į akį“, – apie naujieną kalba „Travel On Spot“ vadovas Mantas Švažas.

Turinio redaktorius, patyręs keliautojas ir žurnalistas Mykolas Vadišis įsitikinęs, kad publikuojama informacija savo kokybe nenusileis šalies didžiųjų naujienų portalų kelionių rubrikoms. „Kuriame tokią erdvę, kurioje viešbučių kambarių užsakymas keliautojams būtų ne tik būtinas prieš kelionę atlikti darbas, bet ir malonumas. Vienu pelės paspaudimu šokinėdami iš šalies į šalį, iš miesto į miestą, iš teksto į tekstą kelionių žurnale skaitytojai net tik sužinos daug naudingų ir įdomių dalykų, pasisems įdėjų naujiems žygiams, bet ir suras labiausiai jų lūkesčius atitinkantį viešbutį“, – pasakoja redaktorius.

Skaitytojai galės sužinoti apie pigiausias šalis puikioms atostogoms 2015 metais, užtvirtinti žinias apie kultūrinius ypatumus, sužinoti ko geriau nedaryti ir ką daryti tam tikrose šalyse, kaip sumažinti kelionių išlaidas nedarant įtakos kokybei bei kitas aktualiausias kelionių naujienas. Kitas privalumas – beveik visi kelionių žurnalo tekstai bus publikuojami net penkiomis kalbomis: lietuvių, latvių, estų, rusų ir anglų.

Apie „Travel On Spot“

Viešbučių rezervavimo sistema šiuo metu siūlo per 90 tūkst. visų kategorijų viešbučių pasirinkimų 174 šalyse. Viešbučių aprašymai, užsakymo procesai bei konsultacijos vartotojams teikiamos gimtosiomis kalbomis. Klientų patogumui, renkantis viešbutį, atliekant rezervaciją, kelionės metu ar jau sugrįžus, siūlomos konsultacijos telefonu – 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

 

Vartotojams taip pat suteikiama galimybė patiems valdyti, keisti ar atšaukti savo užsakymus, peržiūrėti užsakymų istoriją bei gauti sąskaitas bet kuriuo metu. Atsiskaitymas galimas tiek elektronine bankininkyste, kredito kortelėmis, tiek Pay Pal mokėjimo sistema.

Facebook komentarai
});}(jQuery));