Kokia atsilikusi šalis yra Portugalija

portu

portu

Kokia atsilikusi šalis yra Portugalija.
Ten vyrai yra vyrai o moterys yra moterys. Dvelkia naftalinu. Fe…
Dar prieš išskrendant iš Vilniaus oro uosto, Lietuva mane išlydėjo modernia ir temperamentinga sijonuoto vyro eisena. Deja, toks (-ia) oro uoste buvo tik vienas (-a). Turime kur tobulėti.
Bet grįžkime prie apsileidusios Portugalijos. Nė vienos šešiaspalvės perėjos. Portugalijai reikia mūsų pagalbos. Tiesiog būtinas laisvės partijos desantas ir broliška pagalba šaliai.
Gatvėse nėra nei šešiaspalvių plakatų, nei lipdukų, nei vėliavų. Nė vieno vyro su sijonu. Pabusk Portugalija. Mes tave lenkiame. Kas baisiausia – nemačiau nė vieno vaiko su šešiaspalvių žaislu rankoje. Tuo guminiu, kurį mūsų tautiečiai taip pamėgo pirkti savo vaikams.
Vestuvės tai visiškas ne lygis. Bažnyčioje. Kaip tai nuobodu. Ir visa valandą mišių kantriai visa svita kentėjo. O apranga. Siaubas.
————————————————————————-
O jei rimtai. Tai portugalai yra imperinė tauta ir bet kokio brudo jai neįkiši. Laikosi tradicijų. Vyrai yra tikri vyrai. Moterys yra tikros moterys, tiesiog damos.
??????
Vyko Europos moterų čempionato rungtynės Šveicarija – Portugalija. Visi baruose šventė išplėštas lygiąsias. Vyrai skandavo skanduotes ir vaišino moteris punšu.
??????
Vestuvės, kurias netyčia teko stebėti, dvelkė solidumu, pagarba tradicijoms, meile. Tikra meile kuri yra tik tarp vyro ir moters. Priesaikos prie altoriaus privatumą saugojo apsauga. Prieš tai valandos trukmės šventos mišios. Todėl norint pamatyti vestuves teko apsišarvuoti kantrybe ir laukti lauke. Akys raibo nuo damų suknelių ir elegancijos. Vyrai neatsiliko nuo jų. Visi su kostiumais.
Momento iškilmingumas tvyrojo ore. Jauniesiems ir jų svitai plojo susirinkusi turistų minia.
??????
Obrigada Portugalija.
Facebook komentarai
});}(jQuery));