Mes vėl nesupratome subtilaus A.Valinsko humoro

Aš noriu atsiprašyti visų savo draugų, pažįstamų ir nepažįstamų lenkų už vieno Lietuvos eterio klouno ir per neįtikėtiną likimo pokštą politikos nevykelio, tapusio Seimo pirmininku pasisakymą Delfi TV laidoje, kuri, laikantis geriausių dvaro žurnalistikos tradicijų buvo nedelsiant „sutvarkyta” ir neapykantą bei smurtą kurstantis tekstas skubiai pašalintas.

Mano gimtojoje Vilijampolėje vaikystėje daug žmonių kažkodėl mėgo kalbėti lenkiškai, gyvendami Kaune mes labai džiaugėmės pradėję matyti Lenkijos televizijos programas, kas mums buvo neįtikėtinai platus langas į pasaulį gūdžiais sovietiniais laikais. Niekada nebūdavo jokių nesusipratimų su kitataučiais.

Su labai retomis išimtimis lenkai lygiai taip pat palaikė mūsų Nepriklausomybę, kaip ir mes aštuoniasdešimtaisiais Lenkijos Solidarnoszc, kuri buvo vienas pirmųjų pleištų sovietinėje sistemoje.

Be jokios abejonės mano labai negerbiamam Arūnui Valinskui už šį pasisakymą nieko nebus. Prokuratūra ras pretekstą nutraukti pradėtą įkiteisminį tyrimą. Daugų daugiausiai kas nors pagrasins pirštuku ir pasakys nu-nu-nu. Nes dvaras saviškių neatiduoda. Ypač Auksinių protų su akivaizdžiais narcizo požymiais, kurių nesunaikino net Kauno banditų pažeminimas jų mekoje Vilula tolimais devyniasdešimtaisiais.

O šmaikštuolis jau aiškina mums, kad mes eilinį kartą nesupratome jo subtilaus humoro.
Nesuprato jo ir Lenkijos ambasada Vilniuje.

Gintaras Furmanavičius nuotrauka.
Facebook komentarai
});}(jQuery));