LSDP sprunka – šansas apsivalyti „valstiečiams”

Nė metams nepraėjus, griūva Vyriausybė

Kristina Sulikienė

Šeštadienį, kai daugelis šiltą bobų vasaros (ar vasaros pabaigos) dieną ilsisi kolektyviniuose soduose, ar vaikštosi miškuose, prie jūros. LSDP pranešė, jog nutraukia koalicijos su LŽVS sutartį.

Daugelis piliečių, nesidominčių politika sakys: na  ir kas, aš čia nieko nesuvokiu,nelįskite prie manęs.

O man labai įdomus yra toks Ukrainos ir Maidano reikalų ir “Rusai puola, tuoj užpuls” ministras Linas Linkevičius, kuris tikrai turės atsistatydinti.

Atsiranda šansai Lietuvai išlipti iš karo kurstymo krizės, ir nustoti juokinti pasaulį.

Ne paslaptis, jog LSDP sprendimas gali būti susijęs su pasauliniais įvykiais: Prancūzijos prezidentas Makronas liepė atkibti nuo Putino. Visi šoke. Bet Prancūzija visada buvo PRORUSIŠKA.

Nuo seno Prancūzijoje gyveno Rusijos aristokratija, o Rusijoje nuo seno rūmų ir dvarų kalba buvo prancūzų.

Tai seni kultūriniai ryšiai.Prisiminkime, jog Prancūzija net buvo išėjusi iš NATO- nes norėjo gerų santykių su Rusija.

Dalios Grybauskaitės šou JTO nepavyko- Rusijos atstovai atsistojo ir išėjo. Kas gali klausytis beveik į alkoholiko kliedesius panašių kalbų?

Visur, kur D.Grybauskaitė važiuoja, meluoja nesąmones, jog dėl visų Lietuvos bėdų kalta Rusija. O kas trukdo laikytis tarptautinių konvencijų, ir kas mėnesį kelti minimalią algą,pagal Socialinėje chartijoje, kurios dalyvė Lietuva, yra, skaičiuoklę- tai 60 proc.nuo vidutinės algos?

Kas trukdo?

Dalia Grybauskaitė. Neseniai kai Premjeras S.Skvernelis pareiškė,jog pasiryžęs kelti minimalią algą, nubraukiant nuo jos mokesčius, ir pridedant juos darbuotojui- taigi, darbdaviui našta nedidėja,tik jo darbuotojas išlos 80 eurų per mėnesį, pamenate, ką ši turbūt milijonierė, pareiškė: “Biudžetui bus per didelė našta- 18 mln. eurų”.

O kad policija ištaškė virš 500 mln. eurų ką tik- dzin. Nusipirko 152 automobilius, kiekvienas kainavo nei daug nei mažai- po 43 000 eurų. Dar su jais pasipuikuoti į Šiluvą atvažiavo: papiktinę paprastus maldininkus ir net kunigus.

Policijai taškyti pinigus – nėra jokios naštos biudžetui. Tiekti ginklus ir ginkluotės dalis, bei netgi žmogiškuosius išteklius- tai mūsų karius- jokios naštos biudžetui nėra.

Tikėkimės, kad naujos sudėties Vyriausybė nebeturės savo tarpe tokių keistuolių kaip Linas Linkevičius, kuris iš viso nei praėjusioje kadencijoje,nei šioje nesusigaudo, kokios jo tarnybinės pareigos. Naujasis URM ministras turi žinoti,jog važiuoti į Ukrainą galima tik jeigu ten tarnauja mūsų kariai, arba reikia gelbėti Lietuvos piliečius.

Kito pagrindo nėra.O ar Linas Linkevičius gali pagrįsti visas savo keliones? Ir ką jis ten iš tiesų veikė, apsišarvavęs neperšaunama liemene, ir nuolat fotografuojamas provokatoriaus, galimai ginklų prekeivio Jono Ohmano?  

Šiandienos įvykiai yra puikus šansas apsivalyti. 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));