LNK pardavinėjo savo žinių laidas politikams – E.Masiulio byla atvėrė – žiniasklaida korumpuota kaip ir politika

Dapkus

Dapkus

LNK pardavinėjo savo žinių laidas politikams – E.Masiulio byla atvėrė – žiniasklaida korumpuota kaip ir politika

Dapkus

Prokuratūra kaltina, kad Liberalų sąjūdžio pirmininkas E.Masiulis ėmė „taip pat kyšius nematerialia forma“.

Pavyzdžiui, tai kad nematerialine nauda partijai vadinamas E.Masiulio apsilankymas 2015 m. lapkričio 4 dienos LNK laidoje „Alfa savaitė“. Dabar šios laidos LNK archyve nebėra. Nors ją dar kartą pamatyti norėtų ir pats E.Masiulis. Ką ten kalbėjo, buvęs liberalų lyderis sako neprisimenantis.

„Aš nenoriu įsivelti į diskusijas. Aš artimiausiu metu planuoju labai išsamiai pakomentuoti viską ir atsakyti į visus klausimus, nes matosi, kad tyrimas jau eina į pabaigą. Aš tik galiu pasakyti vieną labai aiškų dalyką: susipažinęs su visa ikiteisminio tyrimo medžiaga, kiek jos turiu šiandien, galiu labai tvirtai ir aiškiai pasakyti, kad aš niekada iš nieko partijos vardu nesu prašęs pinigų jokioms paramoms“, – 15min penktadienį sakė E.Masiulis. 

E.Masiulio teigimu, tą savaitę jis buvo perrinktas partijos pirmininku, todėl dalyvavo daugybėje laidų įvairiose televizijose. Prabilo apie „būgnų berniuką“ „Na, tiek, kiek esu susipažinęs su tais įtarimais, tai, manau, kad jie tikrai gerokai prasilenkia su realybe. Kai kurie įtarimai, man atrodo, kad nesuvokiami sveiku protu. Ir akivaizdu, kad, ką aš ir sakiau pradžioje šitos istorijos, šio politinio trilerio, kad laikui bėgant atsivers didesnis vaizdas visuomenei. Manau, kad šiandien nauja tik tai, kad toje sudėtingoje visoje istorijoje kortų kaladėje atsivėrė viena korta – būgnų berniukas“, – kalbėjo E.Masiulis. Klausiamas, ką vadina tokiu vardu, E.Masiulis, neatsakė.

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));