Liudininką, paliudijusį apie VRK pirmininkės L. Matjošaitytės nusikaltimus, užgriuvo valstybiniai banditai

Kaune gyvenantį Antaną Kandrotą, kuris policijoje buvo paklaustas kaip svarbus Vyriausios rinkimų komisijos pirmininkės L.Matjošaitytės nusikaltimų liudininkas, šį rytą užgriuvo didžiulės policijos pajėgos.

Kaip žinia, policija vis dar tiria incidentą, apie kurį LL papasakojo vilnietis Antanas Kandrotas : „Aš pats kaip tik rugpjūčio 7 d. pridavinėjau dokumentus VRK, todėl pats viską ir mačiau. Kaip tik tą dieną partijoms buvo paskirtas konkretus laikas priduoti dokumentus, ir aš atėjau skirtu laiku – 16 val. BUvau kandidatu vienmandatėje per Šustausko partiją ir nunešiau savo rinkimų dokumentus. Viena iš komisijos narių Aistė Žilinskienė, kuri priiminėjo dokumentus, labai laukė ‘Laisvės partijos“ dokumentų – jie atvažiavo maždaug labai pavėlavę, apie 16.45 val. Tada jie apsižiūrėjo, kad trūksta įgaliojimo ir pradėjo aiškintis – žiūrėkite, Šimašius teisės mokslų daktaras, tačiau nesugeba pateikti normalaus įgaliojimo. Ir ta Aistė „Laisvės partijos“ atstovams ir pasakė, kad jie negali pateikti dokumentų, nes neturi tinkamo įgaliojimo. Tos merginos iš „Laisvės partijos“ turėjo įgaliojimą pateikti dokumentus, tačiau norint juos pateikti, reikia įgaliojimo atitinkamus VRK dokumentus pasirašyti. Tada ta VRK darbuotoja Indrė joms ir paaiškino, kad negali priimti „Laisvės partijos“ dokumentų, ir joms pasakė, kad tegul ta pirmininkė kuo greičiau atveža įgaliojimą. Tos trys merginos ėmė tarpusavyje kalbėtis ir sako, kad „ta Armonaitė tokia arogantiška, ji netgi ne visada telefoną kelia“. galiausiai jos susisiekė su Armonaitė, ir jai pasiūlė atsiųsti tą įgaliojimą elektroniniu paštu. Tačiau tada atėjo jau 17 valanda, ir baigėsi laikas priduoti dokumentus. Tačiau visi apsimetė, kad nieko neįvyko.  Aš viską stebėjau kartu su Nagliu Puteikiu ir jam pasakiau, kad „Laisvės partija“ turi kristi iš žaidimo, ir pasiūliau jam kelti triukšmą, tačiau jis tik painkštė. Tada VRK susisiekė su Armonaite, kuri pasakė, kad traukiniu važiuoja į Vilnių, bus tik apie 20 valandą, ir tik tada atvežė tinkamą įgaliojimą. Netgi negalėjo atsiųsti to įgaliojimo kopijos internetu, nes važiavo traukiniu. Tada pasirodė Matijošaitytė – jos sprendė, ką daryti aš stovėjau koridoriuje ir viską girdėjau. Kadangi VRK vėlavo priimti dokumentus, tai aš VRK pasitryniau iki 20 val.  Tik kitą dieną man paskambino ta komisijos narė Aistė, kuri man pranešė, kad mano dokumentuose nepažymėta kažkokia varnelė. Aš jos paklausiau, kaip ten baigėsi su „Laisvės partija“, tai Aistė man atsakė, kad tą įgaliojimą Armonaitė atvežė tik apie devintą vakare“.

 

https://www.youtube.com/watch?v=0gduyyzDcDA&feature=youtu.be&fbclid=IwAR34oTkAocYYFvTlG3HhFI8As-vpUvZk8_BbyIwZVMmjTt2W4yTMBhk_PNE

 

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=BfKYJBgADqg&feature=emb_logo

Facebook komentarai
});}(jQuery));