Lietuvių Laisvės_kelias baltarusams. O, ką darysim dėl savo Lietuvos?

ka-darysime

ka-darysime

Nepatogus rašytojas

Lietuvių #Laisvės_kelias baltarusams. O, ką darysim dėl savo Lietuvos?

Labai gražus lietuvaičių gestas ir palaikymas baltarusams – tūkstančiai žmonių nešini vėliavomis, gėlėmis, šypsenomis rikiavosi į grandinę …. ir net kibosi už rankų. Idealiai išreklamuotas renginys, todėl būtina sudalyvauti – reportažai iš įvykio vietos sufleruoja linksmą, šventinę nuotaiką.

Labai gražu ir prasminga.

Iš pažiūros – didingas ir daug ką žadantis reginys.

Norėčiau džiaugtis drauge, bet žinot, mane neramina toks dalykas – mes jau 30 metų, neva, laisvi, bet taip ir neturėjom nei vieno rimtesnio mitingo, kuriame būtų susirinkę bent 10 tūkstančių žmonių. Žmonių, kurie pasisakytų už socialinę lygybę, už šeimų finansavimą, už orią senatvę, už teisinės sistemos sąžiningumą / prieš korupciją, kuri Lietuvoje persismelkus visur, už nemokamą aukštąjį ir kokybišką mokslą, už mažesnius mokesčius, už skaidrius ir sąžiningus viešuosius pirkimus / už „OTKATŲ” suvaldymą, už aferų sustabdymą, Už KGB`istų išviešinimą mūsų valstybėje, už lygias teises visiems, ne tik mažumoms, už – pridėkit patys.

TO NĖRA.

Bet gerbiamieji – mes turime krūvą problemų mūsų valstybėje ir jas reikia spręsti.

Broliai lietuviai, kodėl tapote visiškai abėjingais itin rimtoms savo valstybės problemoms? Abėjingais iki tiek, kad jokiu gyvu neateisit į kokį tai organizuojamą mitingą, protesto akciją. Taigi suprantant, kad didelis kiekis žmonių gali pakeisti situaciją? Kitaip nebūtumėt gaišę laiko dėl baltarusų.

Bet staiga, jūs, tie patys lietuviai aukojate savo laiką, susirūpinę kimbatės už rankų į #Laisvės_kelias.

Deja, man tai kvepia visiška sintetika, netikrumu ir veidmainyste. Na, arba neadekvatumu. Man dėl to liūdna.

Kodėl taip yra, paklausit?

Aš jau esu apie tai kalbėjęs – apie manipuliacijas, apie poveikio technologijas, neuro rinkodarą, įtaką, minios psichologiją.

Staiga tapti jautriam kaimynų valstybei, bet visiškai šaltam ir abejingam savąjai Tėvynei – tai didelis nesusipratimas ir galvosūkis, kurį teks kažkada išspręsti mūsų tautai norint išsivaduoti iš visuomenės inžinierių mums primestos iliuzijos ir tapti išties laisvais, kuriančiais žmonėmis, o ne vykdančiais primestą valią, kuri netgi įtikinimai atrodo laisva.

Verta pasvajoti, kokie pokyčiai mus staiga ištiktų, jei mes taip organizuotai sugebėtumėm burtis į protestus, akcijas Lietuvoje ir spręstis savas problemas. Intelektualai surašo aiškius reikalavimus ir 10 000 lietuvių prie seimo!

Masė žmonių – tai poveikis, ką ir daro #laisvės_kelias. Puikiai suprantama, kad teisingai nukreipta minia – yra didžiulė jėga.

Lai taip nutinka ir Lietuvoje vieną dieną, kai mes tūkstančiais plūsim į gatves ir pareikalausime teisingumo mūsų valstybėje, išvarysim lauk visus korumpuotus valdininkus, nesąžiningus verslininkus ir nusikaltėlius, kurie naikina mūsų valstybę dešimtmečiais.

Jūs manot, kad tie, kurie prieš 30 metų stovėjo Baltijos kely, tokią Lietuvą vizualizavo? Ar jums žinoma, kad #Sąjūdis tęsiasi iki šiol, nes Sąjūdžio programa taip ir nebuvo įgyvendinta, o nepriklausomybė mūsų – tik fikcija mūsų protuose?

Daugiau pirkti kinietiško šlamšto ir turėti prigrūstą garažą – jokia laisvė.

#Tapinas #LRT #Delfi #15min to niekad nesiims organizuoti, tą turime padaryti mes patys. Mes turime susigrąžinti valstybę į savo rankas. Tapti savo valstybės šeimininkais.

Facebook komentarai
});}(jQuery));