Landsbergininkai jau traukia „kompromatą” prieš Nidą Vasiliauskaitę

nida v
Ir sutapk tu man taip: vos paskelbi apie ketinimus kurti politinę partiją – ir NS staiga atranda „labai slaptą” dešimties metų senumo info, jog palaikiau tuomet LGBT iniciatyvas, ir ima mosuoti kaip raudonu skuduru: tai štai kokia iš tiesų ta NV, tik tam ji dabar kritikuoja pastangas kriminalizuoti „hate speech”, „galimybių pasus”, medijų propagandą ir moteriausybę, kad jai padėtų – kad suorganizuotų realų pasipriešinimą ir, pasipriešinimo lyderės vardu, atsivestų atgal moteriausybę ir „galimybių pasą”, ir Stambulo Konvenciją (kurią kritikavo tik todėl, kad ratifikuoti nori). Dievaž, puikus planelis kaip čia padėti moteriausybei – imi ir suorganizuoji revoliuciją prieš ją ir visa, ką ji atstovauja ?
Taip, buvau Baltic Pride 2020, nes tada atrodė realus pavojus, jog piliečiai gali būti diskriminuojami dėl gyvenimo būdo, kuris tik jų, o ne valdžios reikalas – tada TS-LKD burnos visus, dėl bet kokių priežasčių negyvenančius santuokoje vadino „bambaliais”, o vaikus, augusius „nepilnose” šeimose – nepilnais, pasmerktais žmonėmis.
Laikyti antrarūšiu piliečiu dėl neturėjimo vaikų ar seksualinės orientacijos – toks pat valdžios nederamas kišimasis, kaip ir nurodinėti, kaip tuos auklėti vaikus, kokias knygelės jiems skaityti, ką daryti su savo kūnu ar kaip elgtis pasimatyme. Tą maniau tada – tą manau ir dabar. Kiekvienas, laisvę branginantis, privalo tam priešintis: nesvarbu, kieno vardu ir iš kurios pusės grėsmė laisvei ateina.
Vėliau pamačiau, kad lgbt manipuliuojama, kad tą daro tos pačios jėgos, kurios siekia totalitarizmo (moteriausybė ir absoliuti dauguma „Laisvės” partijos – hetero, jei ką) ir kurioms nusispjauti į bet kokias žmogaus teises, kurios tiesiog nori neribotai kištis į privatybę, panaikinti nekaltumo prezumpciją ir, „mažumų” (moterų ar vaikų) apsaugos pretekstu, visus užterorizuoti; ir tyčia kuria „lgbt vs tradicinė šeima” triukšmą – todėl atsiribojau: not in my name.
Kažkam to nepakanka ir mano, kad dabar rašau prieš Stambulo konvenciją ir MeToo tik todėl, kad iš tiesų esu už ir noriu tvirkinti vaikus? ? Rimtai?
Klausimas, kieno projektas yra NS, dabar turi aiškų atsakymą ir nebėra retorinis. O jei kartais tai tik mažų žmonių didelės ambicijos, tik nerimas, kad nauja partija atims balsus, tai paguosiu – iš jūsų jau nėra, ką atimti, pasistengėte patys.
Facebook komentarai
});}(jQuery));