Kuo remiasi Malūnas, teigdamas kad rugsėjo 10 d. protesto mitingas atšauktas?

remigijus-simasius-ir-gilma-teodora-gylyte-socialiniiu-tinklu-nuotr-61057036e14676-28639334

remigijus-simasius-ir-gilma-teodora-gylyte-socialiniiu-tinklu-nuotr-61057036e14676-28639334

Kuo remiasi Malūnas teigdamas, kad rugsėjo 10 d. protesto mitingas atšauktas?
Ar savivaldybės oficialiu dokumentu ar vien tik Malūno pranešimais? Iki šiol, pasikartosiu, nėra jokio savivaldybės dokumento, kuris būtų atšaukęs suderintą visais lygiais (tame tarpe ir su policija) protesto akciją Rugsėjo 10 dieną. Policija jokių pretenzijų, pageidavimų ar įspėjimų mitingo organizatoriams irgi nereiškia.
Nėra nieko.
Tačiau yra daugybė klaidinančių ir dokumentais nepagrįstų MIP (Masinės žiniasklaidos priemonių) esą visiškų feikų šiai dienai, kad ši akcija atšaukta. Jokių įspėjimų organizatoriams nesiuntė nei policija, nei savivaldybė – viskas išlieka pradiniame statuse.
Mes suprantame, kad JIE gali iškrėsti fokusą ir tą atsisakymą paskelbti vos ne paskutinę dieną prieš mitingą.
Tačiau noriu informuoti, kad Lietuvos Šeimų Sąjūdis, galiojančio suderinimo su savivaldybe pagrindu jau yra sudaręs sutartis su kai kurių paslaugų teikėjais rugsėjo 10 d. protesto akcijos atžvilgiu.
Tai reikia turėti omenyje (savivaldybei), kad atšaukę jau suderintą protesto akciją gausite apmokėti Lietuvos žmonių suneštas aukas, iš kurių buvo apmokėtos (iš anksto) šios sutartys. Apmokėti iš vilniečių mokesčių mokėtojų kišenės. Ar vilniečiams tas patiks?
Bet kuriuo atveju, Lietuvos Šeimų Sąjūdis turi teisiškai galiojantį dokumentą (foto įdėta žemiau) ir teismo sprendimą, kuriuo ankstesnis savivaldybės atsisakymas suderinti mitingą (birželio 15-16-17 d) paskelbtas NETEISĖTU.
Negi savivaldybės administracija nori tapti recidyviste su vilniaus meru R. Šimašiumi priešakyje, eilinį kartą pamindama įstatymus?
Tai įdomus klausimas. Bet retorinis, nes atsakymo į jį nelaukiu.
Jūsų visų dėmesiui – kadangi negaliu čia pridėti PDF rinkmenos su savivaldybės sprendimu – pridedu to sprendimo nuotrauką.
Dalinkitės šiuo pranešimu – žmonės turi žinoti, kad rugsėjo 10 d. protesto akcija teisėta, turi reikalingą suderinimą ir vyks, kaip numatyta: – bet kokiu oru ir bet kokiomis sąlygomis.
P.S. prašome paremti būsimą protestą – viskas vyks maksimaliai apsaugotame lygmenyje ir naudojantis tomis techninėmis priemonėmis, kurių reikalauja situacijos svarba.
Gali būti tekstas vaizdas
Facebook komentarai
});}(jQuery));