V.Uspaskich pakalbėjo proteste, bet kai pakvipo „baudžiaku”, iš karto „nebepažįsta tų draugų”?

vitiokas
Seimą lauk. O kas po to?
Dabar populiarus šūkis – Seimą lauk.
Lauk, tai lauk. Bet o kas po to?
Kaip sako rusai – „ломать – не строить” (laužyti – ne statyti).
Bet statyti (rinkti) reiks, nes be Seimo nė per kur.
O iš ko statyti (rinkti)?
Iš tų pačių? Ačiū, su jais jau atkeliavom.
Iš opozicijos? Puiku. Tik parodykit man tą opoziciją, nes be salės pagalbos jos nematau.
Valstiečiai? Kurie ir dėl prievartinio skiepijimo tyli, ir nelegalią migraciją gina („niagalim neprijamt, ES dąkūmentai nialiaidžia niaprijamt”…)?
Kurie nemato aferų su „kovydinėm lovom”, su 730 mln euro tugrikų nelegalų būstams, Litgrido privatizavimu, antro „Indiapiandianco” pirkimu ir tt ir pan?
Gal atskilsianstis Skvernelis – mūsų viskas? Nes mes „nepamenam, kas vadovavo Vyriausybei, kai buvo pasirašytas Migrantų paktas” ar nieko nežinom, kas vadovavo tai pačiai Vyriausybei, kai buvo atvežta Stambulo konvencija?
O gal socdemai, kurių vienas lyderių rugpjūčio 10 vakare klausinėjo, kodėl gi policija neišvaiko protestistų-teroristų? Gal tie, kurie už Stambulo konvenciją, „GP” ir „Migrantų paktą”? Ir kurie kaip iš natų kilnoja rankytes paskui „vienintelių patriotų lyderį” – GL?
O gal Darbo partija, kurios „lyderis” pakalbėjo proteste, bet kai pakvipo „baudžiaku”, iš karto „nebepažįsta tų draugų”?
O gal NS, kuris turėjo ir tebeturi progą baigt rašyt ir eit dirbt (protestuoti, streikuot ir palaikyt tą darančius), tačiau apsiriboja „pusryčiais” su Užkalniu ir „pietumis” Greitojo Algio „užkandinėje”?
Bet tačiau. Net ir radus už ką balsuoti (kaip sakoma, šventa vieta tuščia nebūna), kas garantuos, kad rinkimai nebus suklastoti?
Jau praietą sezoną „nelaisvės partija” buvo užregistruota nusižengiant įstatymams. O kiek pažeidimų vyko balsuojant paštu? Skaičiuojant rezultatus?
Betgi dabar valdžiai net tų, jau atidirbtų galimybių „pakoreguot” rezultatus negana.
Jau rūpi įteisint balsavimą internetu.
O kai pas mus valstybinėse institucijoje serveriai „taip gerai apsaugoti”, kad duomenys ir paskęsta, ir neįvardytos valytojos išneša kibiriukuose pusantro milijono dokumentų iš URM, nereiks nė Rusijos (Sorošo, Švabo…) paprašyto hakerio, kad rinkimuose 101 proc laimėtų „pokyčiai ir liberali demokratija”.
Žinant koks pas mus IT saugumo lygis, pakaks ir trečioko, nuobodžiaujančio eiliniame karantine, kuris už kažkelintą Sims’ų dalį „sesei pažaisti” „nuhakintų” VRK serverius, po ko LRT paskelbtų, kad ir vėl vienbalsiai išrinkta TS-LKD.
Aš nesakau, kad nereikia išankstinių rinkimų. Jų reikėjo jau užvakar.
Aš tik sakau, kad reikia pasiruošti rinkimų stebėjimui, pasiruošti rinkiminių pažeidimų užkardymui ir į savo reikalavimų dabartiniams administratoriams sąrašą įtraukti reikalavimą „nesvarstyti ir neįteisinti rinkimų internetu galimybės” jokiu pretekstu jokioje teritorijoje. Nei Lietuvoje, nei užsienyje.
Nes turbūt niekam nereikia priminti „pačių demokratiškiausių ir skaidriausių rinkimų” JAV.
Gali būti tekstas „DOMINION“ vaizdas
Facebook komentarai
});}(jQuery));