Kovotoja už vaikus Neringa Ozolina: „Viskas mano gyvenime yra gerai“

Ozolinarozes

Ozolinarozes

Kovotoja už vaikus Neringa Ozolina: „Viskas mano gyvenime yra gerai“

Kristina Sulikienė

Po to, kai „Laisvame laikraštyje“ buvo išpublikuotas interviu su neįvardyta Norvegijos lietuve (http://www.laisvaslaikrastis.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=6384:norvegijos-lietuve-gabrieliu-augina-lesbieciu-pora&catid=31&Itemid=101), praėjus laiko tarpui, aprašoma Gražina L. pastebėjo šią publikaciją, tačiau atsakyti į iškeltas abejones nesugeba: pasipylė socialiniuose tinkluose įprastinė – purvo lavina.

Ozolinarozes

Susipažinau su kai kuriomis Gražinos L. „tiesomis“, ir paklausiau Neringos Ozolinos apie jas

Kristina Sulikienė. Vakar Gražina savo facebook paskyroje rašo, jog jūsų gyvenime yra įvykusi tragedija? Gal galit informuoti visuomenę, kokia tai tragedija?

Neringa Ozolina. Tai yra išsigalvojimas. Jokių tragedijų gyvenime neįvyko, visi sveiki, gyvi, viskas vietoje, viskas mano gyvenime yra gerai!

Kristina Sulikienė. Gražina rašo, jog jūs buvot labai geros draugės, į akis vadinotės sesėmis, o jau interviu davimas yra kažkoks beveik „peilis į nugarą“? Gal galit pakomentuoti.

Neringa Ozolina. Iš tikrųjų, šiek tiek pasikeitė mano požiūris į situacijas apskritai. Pati esu daugiavaikė mama, auginu 4 vaikus. Ir tam tikrose aplinkybėse iš „Barnevernet“ sulaukiau …palaikymo. Jūs supraskit, Norvegijoje ši tarnyba labai aktyvi, vykdo plačią prevenciją, dirba su šeimomis. Aišku, anksčiau apie šią veiklą, susikoncentravusi tik į mamų, netekusių vaikų, gynimą, aš nežinojau. 

Po visų mano interviu, kovojimų už mamas, kurių kai kurioms vaikai nerūpi, ir gaunasi, kad mes su jumis, Kristina, „draskėmės“, o jos ėjo į klubus šokti…- ši institucija juk galėjo man nepadėti, arba kenkti, bet ne, jie liko tikri profesionalai. Todėl aš permąsčiau daug ką, ir ėmiau viską matyti kiek kitaip. Todėl nutariau netylėti, kad visuomenė, ypač Lietuvoje, žinotų tiesą.

Kristina Sulikienė. Sakykit, prašau, kokioje konkrečioje situacijoje jums prireikė „Barnevernet“ įsikišimo, ir kodėl likot patenkinta jų elgesiu?

Neringa Ozolina. Vaikus turiu iš dviejų buvusių santuokų. Vienas iš vyrų prieštaravo pasimatymų tvarkai, netgi nevykdė teismo sprendimo – tada „Barnevernet“ jam griežtai pasakė, jog jis neteisus. Be to, davė man patarimų, kaip teisiškai elgtis šioje situacijoje. O juk po visko, ką esu prišnekėjusi ant šios tarnybos, galėjo patylėt, arba palaikyti jį?

Kristina Sulikienė. Kas jus labiausiai papiktino Lietuvos žiniasklaidos skleidžiamoje informacijoje?

Neringa Ozolina. Kad „vaikas traumuojamas ir jam yra labai blogai“. Aš gyvenu netoliese, ir netgi pažįstu, kas mato vaiką kas dieną, vaikas laimingas, labai gerai prižiūrėtas. Vis tik įtarimai buvo – seksualinis motinos elgesys su vaiku, vaiko keistas elgesys. Mes nežinome, iš tikrųjų, kaip ten viskas buvo.

Kristina Sulikienė. Aistė Ramoškienė Lietuvos žiniasklaidoje irgi buvo pristatoma kaip auka, aš labai ilgą laiką tuo tikėjau, kol ji neprisipažino, jog ir dabar mėgsta vairuoti neturėdama teisių – o juk kaltinimas iš tarnybų ir buvo: neatsargus vairavimas be teisių, vasarinėmis padangomis, be vaiko kėdutės…Tą randame ir šiandien žiniasklaidoje, ir pati A. Ramoškienė dėl šios informacijos, kad ji neteisinga, nesikreipė, tą patvirtino ir jos teta…Minėjo netgi galimai įvažiavimą į griovį.

Neringa Ozolina. Na šitoje vietoje vėlgi – aš tiesiog patyliu…

Kristina Sulikienė. Gražiną L. matėt pastaruoju metu?

Neringa Ozolina. Buvo pas mane atvažiavusi prieš kelias dienas, vaidino draugę, o dabar pila pamazgas. Jeigu skaitote tuos susirašinėjimus socialinėje erdvėje, ar jeigu rengiamas naujas manęs apdergimas, informuoju visus – viskas mano gyvenime yra gerai, ir kad skleidžiama informacija neatitinka realybės.

Kristina Sulikienė. Dėkoju už pokalbį.

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));