Kodėl paprastam runkeliui atgrasu 2016 m. gamybos automobiliu vykusios ir dingusios merginos paieška, kurią vykdo net „pats“ generalinis komisaras? (pildoma)

AudiA7

AudiA7

Kodėl paprastam runkeliui atgrasu 2016 m. gamybos automobiliu vykusios ir dingusios merginos paieška, kurią vykdo net „pats“ generalinis komisaras?

Kristina Sulikienė

Sekmadienį apie 21 val. dingus kažkokio verslininko sūnaus merginai, ant kojų buvo sukelta policija, „Aras“, Viešojo saugumo tarnyba. Gal net ir VSD. Bet jie slapti.

Pasiunčiau klausimą Generalinei prokuratūrai:

Cituoju iš jūsų veiklos dokumentų: „atlieka ikiteisminį tyrimą ir palaiko valstybinį kaltinimą itin svarbiose baudžiamosiose bylose“

Dar kartą klausiu: kuo valstybei tokia svarbi dingusiIeva Strazdauskaitė?Jeigu man rūpės koks nors klausimas iš KPB, aš jų paklausiu.Man rūpi Generalinės prokuratūros atsakymas: kuo tokia svarbi dingusioji, ar ji buvo VSD darbuotoja?

Kristina Sulikienė

     2017 m. kovo 7 d. 12:06, Martinonienė Elena <Elena.Martinoniene@prokuraturos.lt> rašė:

Laba diena,

paaiškinimas, kodėl tyrimas iš Kauno apskrities policijos pareigūnų perkeltas į LKPB, yra pateiktas Jūsų atsiųstame policijos pranešime spaudai:

Dingusios merginos Ievos Strazdauskaitės paieškos ir tyrimo bylą perima Lietuvos kriminalinės policijos biuro pareigūnai. Ieva Strazdauskaitė© Instagram Kriminalinės policijos biuro atstovai praneša, kad toks sprendimas priimtas dėl plataus paieškos mąsto, paieška apima kelių apskričių teritorijas, būtinas koordinavimas ir kontrolė iš centrinės įstaigos. Sąmoningų piliečių dėka policija gauna didelį kiekį įvairios informacijos, kurią reikia patikrinti, todėl tam būtina pasitelkti ir kitų miestų policijos pareigūnus. Atkreiptinas dėmesys, kad Lietuvos kriminalinės policijos biuro pareigūnai šiame tyrime dalyvavo nuo pat pradžių. Tyrimo ir paieškos veiksmuose toliau dalyvaus ir kitų miestų pareigūnai. Tyrimui vadovaus, jį kontroliuos ir organizuos LR generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento prokuroras“.

 

 

 

Sakė, bandėme kelti sraigtasparnį – ale užledės.

Kai jūroje nukrito lėktuvas su dviem lakūnais, sraigtasparnio nekėlė, nes jis buvo reikalingas kažkur linksmingi ar tik ne Grybauskaitę.

 

 

AudiA7

Kai užsidegė Radviliškio medienos perdirbimo cecho atliekynas, sraigtasparnio nekėlė lygiai 9 valandas: leido gaisrui įsidegti. Po to – gesino. Juk reikia susikurti darbo. 

O čia gi – tarsi karalienės ieškotų.

Paprastas Lietuvos žmogus ir taip piktinasi vadinamojo „elito“ prabanga.

Lietuvos bankas nustatė, kad skurdo riba 255 eurai, o paslaugios „vaikų teisės“ tiesiog iš tokių šeimų atima vaikus, nes prisiskaitę kažkokių „barnevarnų“ nurodymų, jog šaldytuve turi būti dar ir bananas. Kiek tenka susidurti, paslaugios „vaikų teisės“ veržiasi net į tas šeimas, kuriose viskas tvarkoje: ir ten įtikinėja žmones, kad jie niekam tikę, skurdžiai gyvena, nesvarbu, kad pajamos apie 1500 eurų. 

Skurdas dėl to, kad taip liepta visur sakyti. Skurdas jeigu neras materialinio, tada – „emocinis“.

Grėsmė vaiko emociniam, ir dar kažkokiam vystymuisi.

Visame šitame fone, kai palei konteinerius išrikiuota tauta (kas 5 žmogus gyvena žemiau skurdo ribos), iš Plungės išvyksta 25 metų mergina su visiškai nauja mašina.

Tiesa, Kauno policijos vadas išsidavė, jog mašinoje veikė GPS, o mašiną aptarnavo kažkokia firma. Vadinasi, mašiną galima buvo sekti iš „centro“.

Taigi, Žukauskas jau seniai runkeliams, stovintiems palei konteinerius, galėtų paaiškinti, kada mašina nuo Elektrėnų buvo nuvairuota iki Žeimių – juk tai visiškai kiti regioniniai keliai. Ir ar GPS signalas ir mobilaus signalas išsiskyrė tuo pačiu metu, mašinai tolstant nuo Elektrėnų: o gal mergina tolo nuo Žeimių? Juk čia paprasti tyrimo klausimai.

Ar mašina ir pagrobtoji – ar jų trajektorijos sutampa: nes Žukauskas minėjo, jog telefono signalas Elektrėnuose – tačiau juk mašinos signalas – Žeimiuose, Jonavos rajone.

Ar policijos vadai tą prie konteinerių stovinčią tautą laiko tokiais glušiais?

Labai mėgstu „gūglintis“, o ir kaime internetas traukia neblogai.

Ieva Strazdauskaitė, rašo visagalis internetas,- jeigu čia ta pati, – 18 metų būdama gavo stažuotę Bundestage (Vokietijos palamente). Jeigu čia ne ta pati – tada vadinasi, giminė intelektuali. Toje pačioje stažuočių grupėje mačiau ir iš Rusijos deportuotos konservatorės pavardę. Galimai turime reikalą su „auksiniu konservatorių jaunimu“?

Tačiau šis interneto įrašas jau kelia klausimų – kas iš tikrųjų šį mergina?

Toliau.

„Youtubeje“ socialinė reklama, įkelta Ievos Strazdauskaitės, kad „tave parduos kaip prekę“.

Labai gražu: bet kas labiausiai kovoja su žmonių prekyba? Atsakymas: žmonių prekeiviai. Kas labiausiai rūpinasi najų vaikučių tiekimu pagal katalogus? Tie, kurie garsiausiai rėkia, kad gina jų teises.

Už motinas ir vaikus kovoja tos, kurios sukasi vaikų prekybos biznyje.

Bet čia tik pamąstymai.

Nes merginos išvaizda, CV, mašina, bei dingimas, ir tolimesnė paieška – tarsi ji priklausytų VSD 9 valdybai, ir nusineš pas teroristus kažkokias valstybines paslaptis, todėl ją reikėtų rasti gyvą ar mirusią – nesueina.

Pamenu, po eilinio Sadecko teismo su Drižiumi, išgirdusi nacionalinio saugumo klausimų tiesiog teismo salėje, nuėjau į VSD: nes nešiotis tokias naujienas, kad Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas tyčia keitė „Mažeikių naftos“ privatizavimo dokumentaciją (pašalindami nacionalinio saugumo pagrindų nuostatus iš privatizavimo įstatymo), kad akcijas galėtų įsigyti Rusijos įmonė – pavojinga.

Jie manęs išsigando labiau negu aš jų.

Man iš tikrųjų ta įstaiga yra juokinga.

Įsivaizduokit: sėdi koridoriuje žmogus, o „agentai“ ir visokie „slapti bendradarbiai“ lelekina, rėkauja, sužinojau, kad yra dar ir kažkokia 11 valdyba.

Tada atsidarė durys ir įėjo maždaug 24 metų mergina.

Veidas švytėjo: štai karjerą dabar padarysiu!

„Jums į personalą?“

„Taip“,- droviai prisipažino dar tik magistro darbą  berašanti mergina.

Kodėl pasakoju apie VSD ir personalą? Nes man kažkoks toks atsakymas iškyla: nes šitokio tarnybų dėmesio, pamenate, sulaukė tik Laimutė Stankūnaitė, o jos vaiką ėjo šturmuoti pats generalinio policijos komisaro pavaduotojas Renatas Požela, pasiėmęs tuometinio generalisimo Skvernelio telefoną.

Dabar gi, pažeidžiant asmenų paieškos taisykles – nes nebuvo praėję 48 valandos nuo dingimo – visas pakeles šukavo 3 ar net 5 skirtingos tarnybos, o šukuoti padėjo „pats generalinis komisaras“. Vėliau jis atsiskaitinėjo per TV: nors Kėdainių istorijoje „vsio zakonno“, ir ten tokių pastangų – užkardyti nusikaltimą – nerodė, nors Kontenis buvo paieškomas, bei probacijos tarnybos įskaitoje. Policija su Pervavu priešakyje visą atsakomybę už savo neveikimą suvertė…Kėdainių vaiko teisių apsaugos tarnybai: nors Kontenis ne jų „klientas“ buvo !!

Toks intensyvus šukavimas man kelia klausimą – kurioje šalyje šiuo metu gali būti pagrobtoji, ir ar pranešta Interpolui, bei Valstybės sienos apsaugos tarnybai? Greičiausiai ne. Ieško lavono, nors žmogus gali būti jau užsienyje.

Paieška tokia intensyvi ir galimai apsimestinė, kad primintina Kėdainių Mantuko istorija.

Tuo pačiu metu Kontenis, paieškomas Interpolo, Kėdainiuose tiek atsipalaidavęs gyveno, kol neužmušė vaiko (galimai, nes byla neišnagrinėta.) – policija ir prokuratūra teisinasi, jog nežinojo apie Kontenio paiešką. 

Kelmės rajone užsimušus 2 vyrams, morgas su policija sugebėjo sukeisti lavonus vietoje. Ir kaltų nėra, gedinti motina palaidojo abudu vyrus šeimos kape. Nes policija juk neatsako už savo veiksmus, ir perlaidojimo kaštų niekas iš atlyginimo nefinansuos. Tai, jog policija atpažįsta lavonus – čia, pasirodo, įprasta praktika. 

Visur Lietuvoje – konkretus bardakas, negebėjimas atlikti tinkamai savo pareigų. O čia – šitoks dėmesys.

Kai 2012 m. dingo mano brolis Romualdas Apanavičius (g.1975 m.), Kriminalinė policija jo neieškojo: byloje nėra nei vieno dokumento, vėliau, Romoje (Italija) radus 1,60 m.ūgio skenduolį, Lietuvos ambasada parašė, kad čia mano brolis. O Lietuvos kriminalinė policija parašė, neišeina netikėti, nes atpažino Italijos pakrantės apsauga. Na, panašiai, kaip Lyduvėnuose atpažino vietos policija, ir buvo palaidotas ne tas žmogus. Arba kai Italijoje laidojimo reikmenų mugėje buvo numarinta Dalia Grybauskaitė. O kodėl neišeina netikėti? Aš mačiau jos nuotrauką ten, ir dabar TIKIU. Kaip kad man liepiama tikėti, o ne analizuoti. Juk čia juodas italų humoras. Bet jis labai nepatiko mūsiškiams. Ambasada tada dėl „numarintos Grybauskaitės – Vogel“ atlėkė į darbą sekmadienį.

Šiuo metu tas gyvas žmogus – mano brolis – nebeturi asmens kodo, dėka Lietuvos „pareigūnų“. Bet jeigu paprašau bent atsiųsti to Italijos žvejo nuotraukas, kad galėčiau įsitikinti, ar čia tikrai mano brolis, man atkertama, jog „netikėti negalima, nes Italijos pareigūnai atpažino“, „atnaujinti tyrimą nėra pagrindo“. „Negalima NETIKĖTI“.

Tiesa, žveją 2014 03 12 ištraukti buvo pakeltas sraigtasparnis, bet ne Lietuvos, o Italijos. Ten įprasta praktika sutelkti visas tarnybas, o ne šiaip, kartais, dėl pasirodymo.

O čia – Lietuvoje, tarsi filmuose – vykdoma 25 metų merginos paieška!!

Iš oro!

Su tarnybiniais šunim, sukėlus visas valdybas, tarnybas ir žinybas!

Kas ji tokia? 

Pasakyčiau, nes jos socialinė reklama galimai atsako, kur ji dirbo, ir kokius biznelius stumdė.

Bet apie mirusius (nes dingęs be žinios vėliau „padaromas“ mirusiu) geriau arba nieko.

Rašo dar be to, jog tikrai nenusižudė. Priminsiu, kai dingsta šiaip koks eilinis pilietis – policija iš karto praneša, kad bus rastas nusižudęs. Kai dingo toks Vilius Senūta, policija iš karto įdėjo jo labai baisią nuotrauką ir pranešė apie kažkokią psichikos ligą – nors rašytojas Vilius Normanas buvo labiau žinomas dėl savo 12 romanų, o ne dėl kažkokios ligos, kuri jo nužudymo byloje (rastas Nemune iki kelių vandens gylyje) buvo neva pagrindinis įrodymas. 

O štai kai elitinė dingo, iš karto pranešama „turėjo draugą, negalėjo nusižudyti“. Vilius Normanas nors gyveno pilnavertį gyvenimą – turėjo draugę, mokėti doktorantūroje, jam labai gerai sekėsi rašyti knygas – jis pats įkrito į upelį, o štai jeigu bus rasta Ieva Strazdauskaitė  kur nors metro gylyje – runkeliai neturės teisės tikėti, jog pati įvirto.

O čia net apgalvota į priekį – kad jeigu bus rastas lavonas, tai visi turi tikėti, kad ją užmušė.

Kai dingo tokia mergaitė Rakuižaitė, ir vėliau buvo rasta nuoga pririšta prie medžio, kriminalistai pranešė, jog ji pati sau pasidarė galą.

Fizikoje yra veiksmo ir atoveiksmio principai, vadinamasis „sverto principas“.

Negali 25 metų mergina važinėtis nauja mašina. Tai nėra logiška. Be to, pavyzdžiui, Vokietijoje milijonieriai tyčia perka labai senas mašinas, ir vaikšto su džinsais – kad nusikaltėliai nesuvoktų, koks jis turtingas.  Gyvenau Vokietijoje su 13 metų senumo mašina, ir atrodžiau kaip tipinis vokietis: nes visi važinėjosi senomis „Fiestomis“, netgi „vabalais“. Lietuvoje – kažkoks išprotėjimas demonstruotis kažką su nauja mašina.

Lietuvoje kaip tikrame runkelistane, yra įsigalėjusi mada net į kaimo parduotuvę važiuoti su nauju džipu, iš jo išlipus iškelti iki Maximos iškabos nosį, tada nusipirkti kokių pigių cigarečių, ir vėl važiuoti tolyn.

Pamenu, viename autoservise meistrai juokėsi, ir „lūžo“:

„Įsivaizduokite, atvaro mašiną NAUJĄ, o gyvena …nuomojamam bute. Kam to reikia?“

Kam kam – sakau, pasižiūrėkit, mašina tai  „statybų firmos“ vardu registruota.

Visos statybų, architektūros, dizaino įmonės – neretai būna VSD priedanginės, kryžmai su visokia ten kriminaline, ekonomine, ir kitokia  (pvz. SOP „kitų užduočių“ žvalgyba). 

Visos šitos tarnybos žvalgybos nuo pat Nepriklausomybės atkūrimo žvalgosi ir prekiauja ginklais, narkotikais, ir žmonėmis, o joms padeda įvairios kitos tarnybos, žinybos, tarptautinė prekybos žmonėmis ir ginklais mafija, Al Queda, ISIS,IRA ir t.t. Kaip kitaip buvo įmanoma Šiauliuose metų metais policijos rankomis vykdyti nusikaltimus – berods, ištisus 15 metų – ir niekas nieko neva nematė? Šiuo metu juk Panevėžyje vyksta baudžiamosios bylos nagrinėjimas, ONTT pareigūnai galimai veikė kaip gerai organizuota mafija, o ne valstybės pareigūnai. O kur dar krūva nutrauktų bylų dėl „vištų šlaunelių kontrabandos“, kur apklausiami liudytojai, pradėdavo vardinti pavardes, sėdinčias…Seime?  O nuledinimo granulių vagystė tiesiai iš karinio oro uosto? O karinė kontrabanda, kurios vos neišskraidino į kovojantį Donbasą su KOP lėktuvu 2014 09 01? Daug panašių istorijų, ir viskas – už mūsų visų pinigus.

Ir čia už runkelių, stovinčių palei konteinerius, pinigus!

Mes finansuojame galingą valstybės aparatą, kuris iš mūsų tyčiojasi – vykdo biznelius, naudoja operatyvinius pinigus sekti piliečiams, jiems terorizuoti. Galiausiai pakrauna pilną lėktuvą ginklų, ir nori išskraidinti kaip humanitarinę pagalbą, kad Ukrainoje žmonės kuo greičiau išsipyškintų. 

Neapsikentusi spauda neseniai įdėjo visus „operų“ numerius. Ir nieko naujo nepasakė: juk kai kurios mašinos stovi prie VSD, ir numerius bent kiek mąstantis runkelis jau moka mintinai, kaip tarkime, EGE 059 . Stovi mašina gatvėje be jokio apmokėjimo talono. Nereikia būti visišku runkeliu, kad nesuvoktum, jog čia stovi „opermašina“. Ir nereikia, kad apie tai parašytų „Lietuvos rytas“.

„Operų“ mašinų numeriai neįtikėtino bukumo, kad man jau daug metų jie yra kritę į akis, visokie „HOJ“ DDG, EGE ir panašiai.  Kai kurios iš viso bukumo viršūnė – tai „CRU“, kas yra rusiškas vertinys iš „CŽV“.

Su tokiais numeriais SLAPTOS Lietuvos tarnybos vykdo ŽVALGYBĄ, kad kiekvienas kažkiek pažengęs tų tarnybų „vartotojas“ pamatęs pilką mašiną su numeriais CRU, o ten sėdinčius du šiukšlių maišais vilkinčius intelekto nesužalotus banditėlius – žino, kad privažiavo „labai slapta tarnyba“, nuo kurios tiesiog pats laikas bėgti, nes nežinai, ko iš tų bepročių, kaip pašalpininkų, „išvažinėjančių operatyvinius pinigus“, kad kitą mėnesį vėl kaip kokiems išlaikytiniams, skirtų – tikėtis. Nes kiek teko susidurti – tai yra neadekvatų neadekvatai, ir dar sako „mano labai aukštas lygis“. Ko tiktai? Bukumo?

Nes realybėje, neaišku, kam jie visi dirba: Al Quedai, IRA, ISIS ar visoms trims iš karto?

Plius palei šitas mašinas su idiotiškais numeriais kaip taisyklė pastoviai trinasi velniai žino kokių tarnybų ir net valstybių mašinos. Po to pacukus kartas nuo karto randa pakištus po ledu, arba dar kur nors. Tada jau „patriotiškai nusiteikę patriotai“ rašo į VSD, AOTD ir kitas tarnybas, kad tas, kurį tie su numeriais „CRU“ sekė, ir paskui prie jų prisikabino Rusijos, Baltarusijos, ir Turkijos, arba „žvalgybų dublikato“ uodegas, o vėliau buvo pakišti po ledu – „yra Rusijos agentai“.

Daug kartų prašiau nustoti trintis paskui mane, nes aš tų „trečiųjų“ – nepažįstu, ir už juos neatsakau. Ne – trinsis iki paskutinio operatyvinio lavono, jau kai pasieks kažkokią „kvotą“. Kai vienas „architektas“ D.M. 2012 12 05  trynėsi, o po 2 dienų dingo be žinios specialiųjų tarnybų kamerų prikaišytoje Jakšto gatvėje, ir po pusės metų buvo rastas Neryje už 150 km – niekas nepasidarė išvadų, jog vykdyti „operatyvinė veiklą“, trinantis palei žmones, kurie niekuo neprekiauja, tik rašo naujienas – yra pavojinga. 

Kai „šiukšlių maišai“ toliau trinasi palei taikius piliečius, ima ir atsitinka kažkas panašaus, kad jie susimąstytų. Bet nemanau, kad bus pasidarytos išvados.

Ne vieną kartą tiesiai į akis esu „šiukšlių maišams“ sakiusi: nustokite tą sekimą, nes jūs išduodate visą Lietuvos operatyvinės veiklos schemą. Bet jie su mašinomis, pasivadinę „CRU“, kad Rusijos specialiosios tarnybos suprastų, kurią mašiną sekti – nesuvokia. Neseniai pasižvalgyti buvo atvažiavusi mašina, kuri ant šono turėjo „lipūčką“ FBI. Aš mūsų šias galimai „žvalgybas“ (arba čia yra nevykę „dubliažai“, kurie tyčiojasi iš mūsų žvalgybų) ir pavadinčiau „Durnistano operais“, nes CRU ar FBI užsiklijuoti ant šono, kad šviestų iš toli – gali tik visiški idiotai. Kaip ir važinėtis su naujom mašinom, ką jie seniai daro, ir labai krenta į akis. Jeigu tu renki operatyvinė medžiagą, tu turi neišsiskirti iš minios, ir geriausiai važinėtis kokia sena mašina, vaidinti elgetą. Bent jau vargšą studentą. Jeigu tarkime, į barą įeina makijažuota, ilgom kojom ir visa šviečianti moteris – gal ji ir renka medžiagą, nes ji ją rinks „nukabindama objektą“.

Objektas net nesupras, kad ką tik jį apklausinėjo jo paties „targetas“, apie kurį jis turėjo visiškai kitokią informaciją: negraži, nesidažo, rengiasi paprastais drabužiais. Šiek tiek atskleidžiu operatyvinės veiklos paslaptis, kad jūs suvoktumėte, kokie dundukai ją iš tikrųjų vykdo, ir koks žemas yra mūsų tarnybų lygis. Jeigu jūs renkate infromaciją, jūs turite būti nematomas, kad kitą kartą galėtumėte „užsidėti personažinę kaukę“. Būti nematomu – mūsiškiai nėra išmokyti, nes juos moko, ypač moteris pareigūnes ir agentes, kad jos turi labai gerai atrodyti. Bet jeigu jos labai gerai atrodo, – jos labai krenta į akis, be to, tas vienodas atrodymas būna kaip iš vienos kirpyklos – ir šukuosenos vienodos, ir kirpčiukai vienodi, o jeigu nešioja akinius – tai ir akinių rėmeliai vienodi.

Po to tos vargšės agentės nesuvokia, iš kur „objektas“ žino, kad jos renka medžiagą. Ogi iš vienodos išvaizdos.

 Tačiau kai trinasi vienodi šiukšlių maišai, tu žinai, kad nieko gero iš jų nelaukti. Be „vienodų šiukšlių maišų“, yra „aukštesnis lygis“ (jie taip bent mano) – tai SOP padalinys. Jie vykdo „kitokią veiklą“. Visi jie vienodi: mėgsta apšepimą, barzdas, spalvotus šalikus, šviesius drabužius. Šalikai kartais būna žydri.

Pamenu, kartą Lietuvos kariuomenės valgykloje man sako aukštesnysis karininkas, rodydamas į SOP berniukus: „Čia mūsų SOP, matai, kaip jie užsimaskavę? Jie vykdo kitokias užduotis.

Pamenu, vos nepradėjau spiegti iš juoko. Bet susilaikiau. Nes tai buvo tipinė „maskuotė“: apšepęs veidukas, bei ryškiai spalvotas šalikas,- ką buvau jau mačiusi 2012/2013 sezone. SOP berniukai, bendrai įsisavindami „kovos su terorizmu pinigus“, greičiausiai koordinuojasi su „šiukšlių maišų“ agentūromis.

SOP „maskuotė“ tokia  pat „slapta“, kaip ir išvardintų „šiukšlių maišų“, nes SOP „kitų užduočių berniukai“ visi vienodi. Jiems būdingas perdėtas savęs vertinimas, pasikėlimas, ir būtinai ryškiai spalvotas šalikas – nes taip esą jie labai gerai užsimaskuoja, niekas jų nemato. Jie veikia pagal „objekto koordinates“, kartais veikia po vieną, bet per valandą pasikeičia vietomis. Kartais per valandą gali pasikeisti 22 – esame ir tiek suskaičiavę, kai mūsų laikraštis tyrė karinio oro uosto nuledinimo granulių aferą. 

Pamenu, be sustojimo besikeičiant vienodiems berniukams, atėję pietauti vadovybės apsaugos vyrukai pavalgę mane apsupo glaudžiu ratu ir išvedė iš tos nesaugios aplinkos. VAD parodė „šiukšlių maišams“, kad jie privalo „atšokti“.

Kas nėra pakliuvęs į šią tarnybų mėsmalę, tas nelabai suvokia, kad Ievos Strazdauskaitės paieška irgi vykdoma „per tirštai“ – kaip, panašiai, manęs ir kitų žurnalistų persekiojimas vyksta „per tirštai“, ko pasekmė yra visokių „uodegų aktyvizavimas“, po to garsus rėkimas, jog rusai, baltarusiai, turkai puola iš kosmoso.

Pamenu, 2013 metais vasarį ar kovą į Vilniaus kavinę priešais Seimą atėjo lygiai 16 „šiukšlių maišų“: jie privažiavo 4 mašinomis, ir pradėjo eilute eiti į kavinę, imti kavą (21 val. vakare), ir išeidinėti, po to vėl atsidarydavo durys, ir vėl įeidavo „šiukšlių maišas“. Pamatę kad prie gretimo stalelio sėdi baltarusis, jie išsigadnę (16 „šiukšlių maišų“ yra mažiau nei 1 gudas) dingdavo.

Kaip tas baltarusis įlėkė į tą kavinę – man buvo keista. Kavinė buvo tuščia, 16 „šiukšlių maišų“ laisvai galėjo mane išsivežti nežinoma kryptimi iš kavinės tiesiai po Seimo langais.

Baltarusį buvau susitikusi Vilniaus autobusu stotyje, kai išlipau iš Ukmergės autobuso. Jis, nors nejaukiai jaučiausi, kai jis priėjo, tarsi keltų grėsmę, bet neatstūmiau, ir paaiškinau, kaip praeiti iki senamiesčio. Tada paklausiau kažko, kas turėjo man parodyti jo statusą. Jis visas nušvito. Bet sakė, jog bus tik vieną dieną.

Po 5 dienų jis išvaikė „šiukšlių maišus“. Tuo metu VSD buvau pateikusi informaciją apie baltarusių teroristus, kurie buvo pasiryžę vykdyti teroro aktus, sprogdinti, siaubti miestą.

„Šiukšlių maišams“ nepatiko. Nes reikėjo „Maidauno“ Vilniuje.

Baltarusijos tarnyboms matyt stebėjo VSD neveikimą, ir laukė jų veiksmų. Tada pamenu VSD ėmėsi veiksmų tik po to, kai buvo nužudytas baltarusių bendruomenės pirmininkas Voinickis – „kūzia“ juk vėliau parašė, kad jis pats susirūšo sau rankas, užsiklijavo burną, ir nusižudė su elektra– praėjus kelioms dienoms nuo mano perspėjimo apie Baltarusijos teroristus (nieko nebuvo daroma – laukiama, ar pasitvirtins, ar ne, nors reikėjo imtis prevencijos; o jau kai nesiėmė, tai šaltakraujišmą nužudymą, prieš tai kankinant – pateikė kaip „savižudybę“).

Viešai rėkiama, kad ir Baltarusija teroristinė valstybė, ir Rusijos sąjungininkė, ir jas visas reikia „pastatyti į vietą ir įvesti demokratiją.“

Kokią ?“Šiukšlių maišų? Mašinų su EGE, CRU numeriais? Atsiprašau, ar čia demokratija, jeigu kartais negaliu nueiti nusipirkti batono, ir kačių maisto – nes „šiukšlių maišams“ „pagrindas panaudoti operpinigus“? Neseniai žmonės iš kariuomenės darė eksperimentą – atvežę mane batono, palaukdavo lauke, ir skaičiuodavo „šiukšlių maišus“. Maišiniai pasirodydavo, po parduotuvę blaškydavosi, po to pirkdavo kažką nereikšmingo, ir dingdavo miesto kryptimi. „Megoje“ kai atėjome, paskui mus atsivilko 2 bomžai, kurie akivaizdžiai vykdė veiklą ir neįsipaišė į „Megos“ strategiją, kur apsaugininkai tokious smirdalius iš karto patraukia; po to atsirideno toks 1.60 ūgio buvęs SSRS specialiųjų operacijų kariškis, po Nepriklausomybės prekiavęs ginklais į Bosniją ir Hercegoviną, inicialai V.P., vaidino netgi politiką, aišku, infiltraciją vykdėę Darbo partijoje

O tuo pačiu metu, kai jie švaisto valstybės pinigus, skirtus kovai su ginkluotu gaujų nusikalstatmumu – gaujos sau ramiausiai toliau prekiauja žmonėmis, ginklais ir narkotikais? Ar dar neaišku, kam reikalingas ir šis cirkas, kad neva „ieškoma dingusi moteris?“ Ir dar iš oro??

O dabar mūsų visos „spec tarnybos“ stato save po taikiniais, po to rėkia „rusai puola, duokite daugiau kovos su Rusijos propaganda pinigų“.

Galėtų dar į Briuselį nuvažiuoti su savo mašinomis „CRU, „GGD“ arba BBD.

Taigi, mergina su nauja mašina akivaizdu, turėjo „uodegą“. Ir dingo, kaip dingo jau iki šiol labai daug žmonių, ir niekas jų juk neieškojo.

Bet.

Apie tai žino turbūt kiekvienas darželinukas.

Bet Įprastinis Runkelis neva turi to nežinoti.

O man į akis krenta, kad ponia priklausė minimum policijos o gal muitinės „saugumiečiams“ (yra toks muitinės VSD,, jis sėdi tame pačiame pastate šalia tikro VSD, jam vadovauja pedofilijos neradusio teisėjo brolis), nes jos ieškoti ėmėsi „pats generalinis komisaras“, kurio pavaldiniai nesugebėjo Kėdainiuose surasti Interpolo ieškomo žmogaus Kontenio, o vėliau su spaudos pagalba, pradėjo rėkti ant vaikų teisių įstaigų, kokios jos blogos – o dabar atlieka tą šou su naujutėlaičiu automobiliu ir dar su „firmos prižiūrimu GPS“ važiavusią moterį, kurios CV neatitinka tiesiog jos jaunam amžiui, o ir to CV nepavyko rasti.

Jeigu ponia tapo tarptautinės žmonių prekybos mafijos auka – tuomet dar aiškiau, kodėl „pats“ generalinis ėmėsi jos „ieškoti“.

Juk šią mafiją dengia ir stoguoja mūsų pinigais iš laikomos tarnybos.

Kodėl taip teigiu?

Nes mano brolio šeima irgi dingo nuo žemės paviršiaus Lietuvoje. Jis niekada neatsirado, o jo duktė kažkokiu būdu pati viena atsidūrė Paryžiuje.

Lietuvos policija nedėjo nei 1000 dalies pastangos, ką demonstruoja šioje byloje: nei surinkti duomenys iš oro uostų, pasienio, ligoninių, nepaimti į bylą pirštų atspaudai, kurie migracijoje buvo nuimti, nesurinkti jokie įrodymai, tačiau byla nutraukta, nors žvejo lavonas manęs neįtikina, nes brolis buvo labai aukštas ir stambaus kūno sudėjimo.

Dabar gi su šia mergina, arba bus rastas lavonas, arba pateiks kitą lavoną, kad galėtų sakyti „mes darbą atlikome puikiai“, arba taip viskas ir liks.

O suklastoti bylą, kaip visas kitas, bijo, nes matyt būsima uošvija per daug įtakinga.

O gal ir Strazdauskų giminė. Juk ne prasta.

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));