Kiaulių baliaus dalyviai net nesuprato, kad protestuoja prieš demokratiją: nes stiprūs teismai yra jos pagrindas

Kiauls

Kiauls

Kiaulių baliaus dalyviai net nesuprato, kad protestuoja prieš demokratiją: nes stiprūs teismai yra jos pagrindas

Kristina Sulikienė

Į Daukanto aikštę suvarytos lietuviškosios kiaulės iš skirtingų kiaulidžių nepasižymėjo intelektu- nors vienas jų tikrai dirba valstybės tarnyboje,o jeigu specialistu, jam reikalingas išsilavinimas, bei vidutiniškas protas.

Kiauls

Viena yra ežerų pakrantes dalintis,ar paramą bitėms bei ūkiams, kita- suvokti, kad esi valstybės pilietis ir už ją atsakai.

Pats riebiausias akcijos dalyvis ir parodė šiuolaikinės neo- KGB Lietuvos grimasą: jeigu teismai pradės veikti efektyviai, toks kaip jis praras prisivogtas Trakų rajono ežerų pakrantes, gautus atkatus, neteisėtai jas dalinant, skraidinant žemes.

Visiškai nesistebiu, jog kiaulių baliuje pamatėme žemėtvarkos skyriaus buvusį darbuotoją.

Tik tas šaukinys toks keistas:“Reformavus teismus, bus galima prijungti Lietuvą prie Rusijos“.

Vadinasi, Miliūtė, Tapinas,bei kiaulių kuopa su Šimašiaus patarėju žydu priešakyje pripažįsta,jog Rusijoje teismai veikia žymiai geriau, negu Lietuvoje.

Tačiau jeigu Lietuvoje nebėra net apeliacinės instancijos,ką jau kalbėt apie kasacinę, o ir įvesti elektroniniai teismai tėra fikcija – teisėjai atvirai tyčiojasi,ir pavyzdžiui, Kauno apylinkės teismo teisėja Eglė Kriaučiūnienė su savo sekretore nenori- ir neskaitmenina bylos, numeta į savo asmeninį stalčių“bylos priedus“, nors elektroninė byla neturi priedų stalčiuje, o visa turi būti suskaitmeninta.

Juk Europai atsiskaityta, kaip nuo 2013 metų pažangiai veikia elektroninė teismų sistema, apie kurią net dorai neturėjau žinių.O kai kreipiesi su elektroniu ieškiniu- teisėjas puola isteriškai tyčiotis, ir parašo kaip bylos trūkumą, kad keriptasi…elektroniškai.“Jūs pažeidėte elektroninių bylų vedimo taisykles, nes įskenavote dokumentus JPG formatu“.

Na o teisėja Kriaučiūnienė nieko nepažeidė, kai bylos dokumentų iš viso neįskenavo, ir ką ji su jais veikia – neaišku.

 Visos tos sistemos, elektroninimai, ir visa kita skirta dėl akių: kad gerai atrodytų Grybauskaitė kokiai nors komisijai.

Kaip veikia elektroninė teismų sistema, ir ar teisėjai, kaip Eglė Kriaučiūnienė- laikosi bylų skaitmenizavimo taisyklių (nesilaiko, o vieną svarbiausių bylos dokumentų laiko trečią savaitę pas save kabinete stalčiuje, ir atsisako prijungti prie bylos)- visa tai jai nėra svarbu.Juk rusai puola. O kai užpuls, juk prijungs mūsų teismus prie savo teismų,ko čia verkiat, runkeliai.

Pernai aktorius A. Nakas ir klausė su savo padėjėju- tai kaip bus,kai tie rusai ateis? Na atvažiuos tankai, bus pakeista valdžia,pastatyti kažkokie komendatoriai,kariškiai. Ir kas toliau? Na ir nėra atsakymo, kaip Grybauskaitė įsivaizduoja- kaip funkcionuos viskas, kai rusai pagaliau ateis, kaip jie mums žada jau 4 metai: kai tik prasidėjo Sirijos karas, taip ir žada. 

Stano su Deivydu Zvonkumi gerai ir apdainavo- jog iš viso nieko nebereikia daryti,dėl nieko rūpintis,nes Landsbergiui ačiū- Rusija puls.

Gali būti,teisėjai irgi laukia rusų, todėl mano, jog laikytis įstatymų, bei poįstatyminių aktų visiškai nereikia. 

Teisėjai su savo padėjėjais ir sekretoriais elgiasi taip, kad neva iš viso niekas jų negali kontroliuoti.

O taip ir yra-jų niekas ir nekontroliuoja. Naujoji mūsų jau 8 metus gelbėjanti Lietuvą prezidentė žadėjo “būti arčiau liaudies“.

Vieninteliai atstovai, kuriuos ji atsiuntė „pasikalbėti su žmonėmis“, buvo Tapiną ir Miliūtę aptarnaujančios kiaulės,kurios niekuo nenusileidžia Orvelo „Gyvulių ūkio“ kiaulėms.

Lietuva nuo gegužės iki liepos mėnesio Europos žmogaus teisių teisingumo teisme pralošė rekordinį kiekį bylų. Ir įvairiausiomis temomis: tai ir dvigubas procesas, ir atėmimas paskutinio būsto,ir netinkamas ikiteisminio tyrimo vedimas, jo vilkinimas, darbo bylos neištyrimas,bet daugiausiai bylų sudarė kalinių skundai dėl nežmoniškų sąlygų, jų kankinimo.

EŽTT kalinių skundus tenkino visiškai.

Jau tada iš Prezidentūros  nepasigirdo jokio komentaro – kaip bus VYKDOMI EŽTT sprendimai.

Juk jie nėra vien popieriniai: juos reikia įvykdyti. 

Tačiau jeigu kaliniai pagal laimėtas bylas, kur pripažintas jų kankinimas tarptautiniame teisme, bent pabando išsikelti iš smirdinčio ir Caro Riuriko laikus siekiančio Lukiškių kalėjimo,už daug tūkstančių eurų pajungiama visa sisteminė žiniasklaida loti ant tų kalinių,šmeižti juos, priminti, jog jie yra baisiausi nusikaltėliai, ir neva, kadangi jie sėdi Lukiškėse- Lietuva klesti. 

O dar tas baudas, kur kaliniai gavo iš Lietuvos už jų kankinimą, sumes ir mokės biudžetą pildantys žmonės.

Julius Panka, pats dirbantis Sodroje, nuo savo darbovietės gavo idiotišką laišką, jog jis yra jai skolingas 2.96 euro, nes pernai neva vykdė individualią veiklą.

Visi žinome, jog jis dirbo Lidle, o vėliau- taromate, bei keletą mėnesių buvo bedarbis.

Julius Panka, dirbantis Sodroje, atvirai socialiniuose tinkluose piktinasi, kad tai yra idiotizmo viršūnė.

Jis teigia- taigi aš dirbu Sodroje, ir aš tiesiai galiu pasitikrinti,jog jokios skolos aš neturiu.

O kaip paprastam žmogui, kuris gavo tokį laišką?Ar negalėtų sodra išmesti keleto eurų savo elektroninių sistemų atnaujinimui?- klausia J. Panka,pats dirbantis Sodroje. 

Tačiau tuos 51000 eurų, kuriuos Grybauskaitės dvaras pralošė kaliniams, reikia kažkokiu,kad ir apgaulės būdu,surinkti.

Taip įvedama „sistemos klaida“, vėliau nuo žmonių sąskaitų, remiantis šia klaida, bus nuskaičiuojami pinigai,tokiu būdu užpildomos kažkokios biudžeto spragos.

Tai yra absoliučiai nusikalstamos ir diktatorinės valstybės požymiai pilna apimtimi.

O Daukanto aikštėje puotavę kiaulės, kurių dauguma yra šios sistemos tarnai- nuo karių rezervistų, valstybės tarnautojų, iki lenkų kilmės atlikėjų “Slavka“, šlovinančių „dabartinius laikus“,ir keikiančių CCCP.

Jie garbina šią sistemą.

Ši sistema tokiam atlikėjui Slavkai numeta grašių,kad jis palotų dėl Gedimino kalno griūties.Valdžioje žalieji valstiečiai,kalnas- ne Šimašiaus,galima loti. Kad ir už pinigus. Nesvarbu, kad daug metų valdžioje- konservatoriai su socdemais. 

Dar vienas akcijos dalyvis satanistas, metalistas, neonacis, tačiau turi kažkokią muzikinę firmelę, irgi teikia apdovanojimus visokiems Greitai, Mamontovui ir Radži. Taigi, gieda giesmelę valstybinę, apdovanoja valstybininkus.

Mamontovui ana santvarka buvo labai gera,o ši neokomunistinė- dar geresnė.

Jeigu anoje santvarkoje turėdamas karo mediką, SSRS majorą tėvą RUSĄ,jis klestėjo, skundinėjo savo vadus į „razvedką“, ir iš karinio dalinio važiuodavo kada nori, kur nori,tai dabar jis komunistės Grybauskaitės dvare irgi – kada nori, ateina, kada nenori- neateina.

Kiaulių puota parodė, kas yra Dalios Grybauskaitės ramstis.

Tai nemąstantys, tačiau persiėdę kiaulinai.

Jie net valgė be nuotaikos, nei ten buvo skanu, nei ką, ypač užspringo daugelis jų, kai turbūt atpažino bado akcijos dalyvę Vidą, kuri priėjo su grandinėmis ir tautiniais rūbais, bei baltiškais papuošalais.Vienas Kiaulių akcijos dalyvių irgi neplonas dalyvis – skautas,karys ir archeologas.Jam turėjo užspringti kąsnis pirmiausia. Juk atėjo parėkauti prieš “vatnykus“.O pamatė patriotus. 

Žydas Liubšicas, mirštantis iš juoko, kaip dvi lietuvių grupės pagatavos perkąsti vieni kitiems gerkles („jūs paskęsite vienas kito kraujyje,mes jus prakeikiam“- žydai keikė Lietuvos tautą-nes buvo už ką, tačiau laikas turėjo sumažinti pyktį),buvo ta XXI amžiaus Lietuvos grimasa, kurios niekas jokiame juodžiausiame sapne nesapnavo.

Na o vienas iš akcijos aktyvistų jau išsiaiškino, jog Kiaulių akciją organizavo “Žalio velnio brolija“, kuri yra „Pravyj sektor“ atitikmuo Lietuvoje.

Kaip ir neprašoviau pro šalį, kai spėjau, jog čia yra SOP viešųjų ryšių akcija: reklamuoti visiškai nemąstančius, prastos formos “karius“, kurie“išgelbės Lietuvą nuo ruso“.

Apsiėsdami ir riaugėdami kaip Orvelo kiaulės.

Jau išgelbėjo. Teismuose jau net nebegalima apeliacijų pateikti,o teisėjai taip tyčiojasi,kad žmonės net abejoja,ar verta duoti iš viso ieškinį, ar pataupyti sveikatą.

Aš neseniai irgi mąsčiau: duoti ieškinį dėl trukdymo gintis disertaciją, ar neduoti.Nes matau, kokie teisėjai dirba Kauno apylinkės teisme. Gavau teisėją Laimą Kriaučiūnaitę, kurią dėl galimo dokumentų klastojimo viešinau LL šį pavasarį.Nors šiame teisme grasinama baudomis, jeigu teiki nušalinimą, teisėjui bauda negresia- su kažkokiais kreivais motyvais ši teisėja nusišalino. Nes aš turėjau planą- aišku,kad ji išsidirbinės ir rašys visiškas nesąmones mano byloje. O aš galėsiu ją teikti atleisti. Nes jau rašė absurdus vienoje byloje, klastojo bylos dalyvių pavardes, atsisakė jas ištaisyti,priiminėjo ieškinį be nei vieno priedo, sužalojo vaiką, išėmė jį iš mokyklos mokslo metų viduryje, teismo nutartimi padarė vaiką atsilikusiu.

Pasirodo, teisėjus dar valdo BAIMĖ. Baimė būti paviešintam.

Baimė būti suskaičiuotam.

Na o kiaulės, kurios atėjo apsiryti, rėkaudamos“vatnykai“, ir parodė, jog bijo Dalia Grybauskaitė: juk jeigu teismai dirbs kaip Amerikoje, teisėjai nebijos pasipriešinti netgi pačiai Grybauskaitei, kaip tai yra JAV.

Nors Donaldas Trumpas priėmė antiimigracines pataisas, vienas teisėjas atsirado, kuris ėmė ir priėmė sprendimą, jog šios pataisos – antikonstitucinės.

Kitoje byloje buvo nuteistas šerifas, kodėl aktyviai vaikė nelegalius migrantus, D. Trumpas pritaikė jam amnestiją.

Prezidentas ir teismai, taip pat ir Seimas turi konkuruoti, kritikuoti vienas kito darbą, taisyti vienas kito klaidas.

Lietuvoje yra taip: išėjo Auksinės žuvelės pasakos moteriškė, treptelėjo koja,na ir liokajai laksto.

O dabar gi Seimo pirmininkas Pranckietis priėmė liokajaus poziciją, ir kaip ji trepsi- taip jis šoka.

Gerai R. Karbauskis pasakė,jog dėl prezidento statuso suteikimo V. Landsbergiui Pranckietis išreiškė savo asmeninę nuomonę.O tokių istorinių, juridinių, bei konstitucinių faktų iš viso nebuvo, ir jų sukurti suklastojant istoriją – neįmanoma.

Komjaunuolė Rasa Juknevičienė tada atitarė, jog ateities kartos ant V. Landsbergio kapo gėles neš, o jūs dabar čia nieko nesuprantat.

Kaip nesuprantam? Vienas signataras toks Zigmas Vaišvila, kuris atkūrė Lietuvą – valstybės priešas, nes nori,kad ši valstybė funkcionuotų. Jį į tiurmą reikia.

Na o Dėdulė, kuris nieko nenori, ir loja ant Tautos iš balkono – tai didvyris, kuriam gėlės nešt reikės, gal ir statula,rodanti į KGB rūmus, stovės Lenino aikštėje.

Kiaulių paradas parodė, jog ši valstybė yra tų valdoma, kurie neturi proto, bet turi didelius išpampusius skrandžius.

O kad taip yra- pasižiūrėkite į mūsų Dalią Grybauskaitę, arba jos dešiniąją užsienio politikos klausimais ranką Liną Linkevičių: kol sodra nuo gyventojų plėšia paskutinius centus- netgi nori apvogti savo pačių darbuotojus- šiedu tik pampo ir storėjo. 

Todėl darau išvadą, jog neteisinga teigti, jog D. Grybauskaitė visos akcijos metu ignoravo badautojus, ir neišėjo pasikalbėti.

Išėjo.

Orvelo Gyvulių ūkio kiaulių vaidmenyje. 

Juk nors kiaulės pažeidė susirinkimų įstatymą, ir piketavo arčiau negu 75 metrai nuo Prezidentūros, neatėjo joks nei VAD nei policijos žmogus. Neveikimu parodė, jog čia yra „jų“ žmonės.

Palyginimui pasakysiu,jog VAD (Vadovybės apsaugos departamentas- teigiama, jog jis galėjęs pagrobti akcijos dalyvį Borisą, kuris rugsėjo 8 dieną turi bylą su smurtininkais policininkais, kurie buvo sužaloję jam sveikatą:šiuo metu policija „ieško Borios atvesdinimui“, nors kas pagrobė- tai pirštais nerodysime – Daukanto dvaro apsauga) ir policija jau išvaikė ir išvežė iš aikštės kiek atkaklesnius Bado akcijos dalyvius- neva jie pažeidžia viešąją tvarką.

Kiaulės nieko nepažeidė,ir jų adresu niekas skundų nerašė. Vadinasi, toks Prezidentės komunikavimas su Bado akcija tiko ir šios akcijos dalyviams.

Miliūtė jau susuko pusės valandos nesąmonę, net ištraukė Klaipėdos visuomenininkę, dabar jau ministro patarėją Kristiną Paulikę, ir ją neaiškiu kosminiu būdu sugebėjo prikergti prie akcijos „dalyvių“, -Tapinas nustatė,jog badauja Olegas Titorenko ir Vaidas Lekstutis, nors jie Daukanto aikštėje buvo pasirodę tik epizodiškai, pabuvo lygiai 1 valandą. 

Iš prezidentūros Laisvės TV aiškėja, jog galima susukti kokį nori reportažą, ir pateikti kokią nori „žinią“, kai nežinai,kaip pateikti naujieną,kad jau 3 savaites žmonės Daukanto aikštės prieigose badauja dėl to, jog Lietuvos teismuose nėra teisingumo, o nueinantis Seimas panaikino iš viso apeliacijos galimybę: taigi, atimta teisė apskųsti neteisėtus teismų sprendimus.

Užsienyje mus seniai vadina Europos Sąjungos Šiaurės Korėja. Turbūt aišku,kodėl.Dar to betrūko, kad paėdę kiaulės būtų ėję pulti piketuotojų. Toks scenarijus pilnai buvo galimas: juk kiaulės buvo apsirengę „marozų“ apranga. 

Keisčiausia, jog springo tuo nemokamu ukrainiečių restorano maistu. 

Mainais už šią akciją greičiausiai Lietuvos kariuomenė vėl išvogs sandėlius ir padovanos vieną kitą ginklą ar šalmą „kariaujantiems už taiką“ Ukrainoje. 

„Mes padėsime Ukrainai karinėmis priemonėmis“, dar 2014 metų rugpjūtį pareiškė Dalia Grybauskaitė.

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));