Keturių vaikų mama Viktorija Čmilytė sieks legalizuoti vaikų atiminėjimą iš normalių šeimų

cmo1

cmo1

„Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen sako, kad Stambulo konvencija suteiktų įrankius kovoti su smurtu prieš moteris, todėl žada sieksianti jos ratifikavimo šios kadencijos Seime. Tiesa, ji pažymi, kad pasipriešinimo išvengta nebus, nes dokumentas yra apipintas įvairiausiais mitais, kuriuos neretai kuria su Konvencijos turiniu nesusipažinę žmonės.”
Nenorėdamas būti tuo, kuris nesusipažinęs su dokumentu, kuria mitus, paskyriau ištisas dvi dienas ne tik susipažinimui, bet ir savo pastebėjimų surašymui tam, kad galėčiau jais pasidalinti su jumis. Pažvelgiau į mums brukamą dokumentą visai kitu kampu, apeidamas tai, ką mums akcentuoja tiek konvencijos šalininkai, tiek ir jos priešininkai.
Rašinys gavosi labai ilgas ir noriu, kad jį perskaitytų kuo daugiau žmonių.

Mano nuoširdi padėka garsiam advokatui Vytautas Sirvydis, kuris negailėdamas laiko padarė labai didelį darbą, mano prašymu konsultuodamas mane teisiniais konvencijos klausimais bei #Respublika portalui, kuris pasidalino mano tekstu.

Gero skaitymo:
Apie tai, kas yra Stambulo konvencija, ir kurią ratifikuos mūsų Seimas, LL pasakojo teisininkė Daiva Guobienė :
 • Kitas dalykas yra ta Stambulo konvencija, kurią Seimas bando ratifikuoti.  Nes Stambulo konvencija yra tai, kad sugriaus mūsų visuomenę iš vidaus. Nors ta konvencija niekam neįdomi, tačiau ji esminė mūsų visų ateičiai.
 • Kokia tos Stambulo konvencijos esmė? Laisvė ir visiškas liberalizmas?
 • Ji labai gražiai įpakuota ir užvardinta, prieš smurtą ir už moteris, pateikiama genderizmo idėja. Kad neva vaikas gali pats nuspręsti, kokią lytį jis nori pasirinkti. Ir tėvai į tai neturi teisės kištis. Nes priešingu atveju, jeigu tėvai bandys kištis į jo apsisprendimą, vaikas bus iš jų atimtas. Jeigu tėvai bandys jam sakyti, kad to nereikia daryti, praras savo vaiką. Jis bus perkeltas kitur, į kitą globėjų šeimą, kur galės pasidaryti lyties keitimo operaciją.
 • Jėzau, tačiau tas vaikų atiminėjimas yra skaudžiausia tema?
 • Taip, nes tai sugriauna šeimą ir visuomenę. Žmoniją naikina nebūtinai karais ir pandemijomis. Jeigu toks vaikas, pasikeitęs lytį, užaugęs supras, kad suklydo, reiškia, kad buvo sugadinti trijų žmonių likimai – to vaiko ir tėvų gyvenimai. Kaip sakė Gabrielius Landsbergis, yra labai daug instrumentų, kurie padeda naikinti žmoniją. Ir toks instrumentas atneš žymiai daugiau žalos, nei ta pandemija.
 • Tačiau negi to nesupranta mūsų Seimas? Juk jie tai žino geriau už mus.
 • Todėl, kad jie tai supranta, jie tam ir atėjo į valdžią. Kad prastumti tą reformą. Tai yra jų misija.
 • Kai su jais pasikalbi, jie atrodo normalūs žmonės?
 • Su bet kuriuo žmogumi pakalbėjus, nesužinosi, ar jis maniakas. Visi jie atrodo normalūs žmonės. Jie atėję su konkrečia misija ir pandemijos fone, kai žmonėms niekas daugiau nerūpi, jie padarys tą reformą. Kuri bus mums skausmingiausias. Nes per visą nepriklausomybės laikotarpį nebus priimta labiau skausmingesnių dalykų. Tai yra Stambulo konvencijos ratifikavimas.
 • Tai nemanai, kad po masinės vakcinavimosi valdžia atšauks visus karantinus?
 • Ne, nemanau, nes tikslas yra ne paskiepyti ar apsaugoti tautą. Skiepai būtų labai paprasta išeitis. Ne veltui dabar atsirado nauja viruso atmaina. Nes dar vasarą žinojome, kad to viruso yra n mutacijų. Ir mes net dabar nežinome, kokį skiepą gauname ir tai visi pripažįsta. Nežinome dviejų pagrindinių dalykų – kiek jis bus efektyvus ir kokie jo pašaliniai poveikiai. Ir taip kalbama apie skiepą, kuriuo bando paskiepyti visą pasaulį. Unikalu. O jau dar paaiškėjo, kad yra kitų mutacijų. Po to atsiras kitos ligos ir vėl reikės skiepų. Todėl pagal tai, kaip situacija keičiasi, matosi, kad žmonija siekiama uždaryti į kalėjimą. Kuriame išgyvens patys stipriausi, kaip gamtoje ar džiunglėse. Įvyks natūrali atranka. Ir tada jie atidarys kalėjimo sienas. Kai liks tik stipriausieji.
Facebook komentarai
});}(jQuery));