Gėjus Tomas Raskevičius jo nušalinimo prašantiems rinkėjams rengia kodekso pataisas

22

22

Šiandien paklausiau T.V.Raskevičiaus (Seimo žmogaus teisiu komiteto pirmininko) vaizdo įrašo (nuorodos nedėsiu), kur jis su tokia lengva pašaipa kalba apie tų varganų 17 000 žmonių parašus už jo nušalinimą iš Seimo Žmogaus teisių komiteto pirmininko posto.
Ir tuo pačiu giriasi, jog jie (Laisvės partija) parengė jau administracinių bausmių kodekso pataisas, kur už neapykantos išsireiškimus (jų vertinimu neapykantos) bus taikomos ir administracinės bausmės. (Šiuo metu tik baudžiamajame kodekse)
Tai pamaniau, jog reikėtų jį pradžiuginti, šiandien iki 12.00 valandos surinktų parašų skaičius pasiekė jau 79 000. Tai daugiau, nei jo partija gavo balsų rinkimuose. Gerokai daugiau.
Mes galime susitelkti, mes galime daug ko pasiekti. Netiesa, kad lietuviai avių banda. Mūsų posovietinė istorija liudija, kad mes atlikome daug didelių darbų per tuos 30 metų, tik spauda mums to neprimena, nenori, kad turėtume moralinį pagrindą džiaugtis savo pasiekimais.
Mes sugriovėme konservatorių planus statyti naują Visagino AE (kai dar net senoji neuždaryta) referendumu palaidoje jų visas viltis, ko neatlaikė nepakomentavusi net Grybauskaitė, išvadinusi mus […]
Mes sugriovėme LEO LT projektą, mūsų spaudimu buvo priimtas Žemės gelmių įstatymas, privertęs pasitraukti iš Lietuvos Chevroną.
Tūkstančių žmonių pastangomis buvo surinkti 300 000+ parašų referendumui dėl Žemės nepardavimo. Mes nepasiekėme pilnos pergalės, nes prieš mus stojo mūsų pačių valdžia (eilinį kartą), bet mes ją privertėme apriboti Lietuvos Žemės pardavimus atskiru įstatymu, kurio nebūtų buvę be tų 300 000 parašų.
Kaip gi galima po to sakyti, kad lietuviai nesugeba susitelkti? Sugeba, ir gali. Mums tik reikia aiškaus tikslo ir žmogaus, kuris tą tikslą suformuluotų.
Štai, kaip ir šiuo atveju. Tad pirmyn. Nesustokime – turime laiko dar iki vasario 15 dienos, kai ši peticija bus sustabdyta.
O kas dar nepasirašė, įveskite į google šį tekstą, rasite straipsnį su nuorodomis:
„Lietuvos piliečiai paskelbė reikalavimą-balsavimą atšaukti Seimo narį T.V.Raskevičių iš Žmogaus teisių komiteto pirmininko pareigų”
Nuotraukoje gali būti: 1 asmuo, dangus, lauko ir gamta
Per pirmąją akcijos dieną po peticijos tekstu jau pasirašė virš 1300 žmonių. Parašai bus renkami iki vasario 15 d.
Visą peticijos tekstą perskaityti ir pasirašyti galite čia.
Facebook komentarai
});}(jQuery));