skip to Main Content

 

Kaip žiniasklaida klastoja prezidento Gitano Nausėdos teiginius?

Aurimas Drižius

 

Vakar pirmą kartą gyvenimą buvau į įleistas į prezidentūroje vykstančią spaudos konferenciją, ir uždaviau išrinktam prezidentui Gitanui Nausėdai tris klausimus. Į visus klausimus gavau aiškius ir „nesurepetuotus“ atsakymus.

Nors atsakymas į mano klausimą apie „Snoro“ užgrobimą ir banko turto išvogimą man nepatiko : prezidentas atsisakė gilintis į tai, ar jo uždarymas buvo geras ar blogas, tepasakė, kad šis bankas buvo nemokus dar 2009 m., su kuo aš niekaip negaliu sutikti – bankas „Snoras“ veikė iki tos sekundės, kai grybauskaitės šturmo burrys įsiveržė į banko operacijų ir atjungė jį nuo swift sistemos, tačiau dėl garliavos pedofilijos bylos Gitanas Nausėda pasakė labai aiškiai.

T.y. jam buvo užduotas trečias klausimas:

Trečias klausimas, paskutinis – ką jūs galvojate apie vadinamąją Garliavos istoriją, kurioje buvo nužudyta labai daug žmonių, o prokuratūra tai „nuleido“ kaip pvz. – „paskendo baloje“, „užspringo žolės lapu“ ir pan. Ar jūs turėsite stuburą pareikalauti atsakomybės už visus šiuos neišaiškintus nusikaltimus?

Į ką prezidentas atsakė : Trečiasis klausimas – aš tikrai dabar nesileisiu į Garliavos įvykių analizę, tačiau aš tikrai noriu pasakyti, kad tokie nusikaltimai, kurie vyksta ir šiuo metu, neturėtų būti stebimi pro pirštus, tačiau mano apsilankymas pas mergaitę Kauno klinikose, kuri patyrė žvėriškus sumušimus, pirmiausiai buvo mano empatijos ir mano užuojautos išreiškimas, tačiau tai taip pat reiškia, kad aš, kaip ir dauguma Lietuvos žmonių, tikrai stebiu šį procesą, ir tikrai nesu jam abejingas. Ir visos kalbos apie tai, kad vėl kažkas kažką išsuks (nuo atsakomybės – aut. Pastaba), tai tokio termino mūsų teisinėje kalboje neturėtų būti. Niekas neturi nieko išsukti, visi turi gauti pagal nuopelnus. Tokia ir turėtų būti teisinės valstybės vizija, nes ko labiausiai mes pasigendame, ir kuo labiausiai yra nusivylę Lietuvos žmonės – jei nemato teisingumo mūsų valstybėje. Kitą kartą žmonės nusivylę ne dėl to, kad jų pajamos mažos, tačiau dėl to, kad Lietuvoje nėra teisingumo. Turime atsakyti teisingumą mūsų valstybėje.   

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=892&v=pNBac-PEf8E

Kitaip sakant, G.Nausėda, kalbėdamas apie tai, kad prokuratūra nuslėpė labai daug sunkių nusikaltimų Garliavos byloje (t.y. nuleido kaip pvz., „paskendo baloje“ arba „užspringo lapu“), atsakė, kad „tokie nusikaltimai vyksta ir šiuo metu ir į juos neturėtų būti žiūrima pro pirštus“.

tačiau visi delfiia, lrytai, kaunos dienos tai išvertė savaip, visai nepaminėdami mano užduoto klausimo

pvz., kaunodiena parašė, kad neva G.Nausėda pasakė, kad visi turi gauti pagal nuopelnus

 

https://kauno.diena.lt/naujienos/lietuva/salies-pulsas/g-nauseda-apie-sumustos-merginos-situacija-visi-turi-gauti-pagal-nuopelnus-917794?fbclid=IwAR0mCtL3jdWB_HnNX7mka-Ffm40S7_bzWC6CIiFA3lZ-KQ8v6CnURMxxqF4

 lygiai tą patį parašė ir delfiai

https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/nauseda-apie-sumustos-jurbarkietes-situacija-visi-turi-gauti-pagal-nuopelnus.d?id=81442481

 

Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));