Kaip pasirinkti kompiuterinių žaidimų priedus?

kompiuteriniu zaidimu priedai

kompiuteriniu zaidimu priedai

Kaip pasirinkti kompiuterinių žaidimų priedus?

Kiekvienas žaidėjas patvirtintų, kad norint pasiekti pergalę, neužtenka vien tik ryžto ir pastangų – prie to ženkliai prisideda ir naudojama kompiuterinė įranga bei jai skirti priedai. Žaidimų pelės, klaviatūros ir ausinės – tai pagrindiniai komponentai, kurie užtikrina dar didesnį komfortą ir gali turėti įtakos pergalingiems mačams. Kiekvienas iš šių gaminių turi tam tikrų pasirinkimo niuansų, kuriuos šį kartą ir aptarsime.

Žaidimų pelės

Rinkdamiesi žaidimų pelę, turėtumėte atsižvelgti į šiuos aspektus:

 •       Pelės laikymo stilius. Jei pelę suimate visu delnu, geriausia rinktis didesnius ir platesnius modelius. Tiems, kurie ją laiko trijų vidurinių pirštų galais, labiau tiks trumpos, lengvos pelytės, o jeigu korpusą dažniausiai apglėbiate visų pirštų galiukais, rinkitės siauresnius prietaisus su pailgais mygtukais.
 •       Skirtumai tarp lazerinių ir optinių modelių. Lazerinės pelės yra itin tikslios ir jautrios – jos leidžia žaisti dinamiškus, greitos reakcijos reikalaujančius žaidimus. Tai – dažniausias žaidėjų pasirinkimas. Tuo tarpu optiniai prietaisai yra pigesni ir labiau tinka paprastesniems žaidimams.
 •       Laidinės ir belaidės pelės. Laidiniai modeliai mėgstami dėl mažesnės kainos, puikaus atsako laiko ir galimybės nesirūpinti, jog svarbaus mačo eigoje gali išsikrauti baterija. Tuo tarpu belaidžiai padeda išvengti papildomai besiraizgančių laidų ir leidžia sukurti tvarkingesnę aplinką.
 •       Jautrumas (DPI). Kuo didesnis šis rodiklis, tuo mažiau reikia judinti pelę, kad ekrane matytume pokyčius. Šis pasirinkimas priklauso nuo to, ar darote staigius rankų judesius. Be to, kai kurie gamintojai siūlo galimybę jautrumą reguliuoti, taip jį pritaikant prie atitinkamo žaidimo pobūdžio.
 •       Papildomi privalumai. Apšvietimas, papildomi, programuojami mygtukai, galimybė keisti parametrus – tai dar keletas žaidimų pelių išskirtinumų. Iš arčiau su jomis galėsite susipažinti paspaudę čia: https://pigu.lt/lt/kompiuterine-technika/peles/f/all/zaidimu-pele.

Žaidimų klaviatūros

Perkant žaidimų klaviatūrą, bus svarbūs šie aspektai:

 •       Membraniniai ir mechaniniai modeliai. Žaidėjai dažniausiai renkasi mechanines klaviatūras, kurios yra ypač tikslios ir turi spartų reakcijos laiką. Tokie prietaisai yra sunkesni ir atsparesni. Tačiau membraninės klaviatūros bus pigesnės, lengvesnės ir tylesnės. Visgi, teks susitaikyti su mažesniu efektyvumu.
 •       Laidinės ir belaidės žaidimų klaviatūros. Šiuo atveju galite tikėtis tų pačių ypatybių, kaip ir kalbant apie žaidimų peles: laidiniai modeliai užtikrina nepertraukiamą veiklą, o belaidžiai sukuria tvarkingesnę aplinką ir praverčia įvairių išvykų metu.
 •       Kiti niuansai. Žaidimų klaviatūros gali būti skirtingų dydžių, aprūpintos apšvietimu ar kitomis papildomomis funkcijomis – pagalvokite, kurios iš jų Jums bus reikalingos. Platų jų pasirinkimą rasite Pigu.lt el. parduotuvėje arba paspaudę čia.

Žaidimų ausinės

Įsigydami žaidimų ausines, turėsite įvertinti šiuos kriterijus:

 •       Garso atkūrimo tipas. Patys elementariausi bus stereo garsą palaikantys prietaisai, kurie jį skleidžia per du kanalus – šiems modeliams neprireiks didelių išlaidų. Tačiau jei norisi įspūdingesnių garsinių efektų, verta atkreipti dėmesį į „Virtual Surround“ erdvinį garsą siūlančius modelius: naudodami juos, galėsite išgirsti, iš kurios pusės atsėlina priešininkas. Visgi, įspūdingiausiais efektais leidžia mėgautis „Dimensional“ 3D garsas: nors ir vienos brangesnių, tokios žaidimų ausinės užtikrins išskirtines patirtis ir ženkliai prisidės prie Jūsų pergalių.
 •       Laidiniai ir belaidžiai modeliai. Renkantis žaidimų ausines, šis niuansas ir vėlgi bus aktualus. Tačiau be minėtų ypatybių, verta paminėti, kad belaidės ausinės pranašumą įgyja ir kalbant apie judėjimo laisvę: jų nereikės nusiimti tuomet, jei pakeisite žaidimo vietą ar nuspręsite nueiti iki virtuvės.
 •       Komfortą užtikrinančios detalės. Integruotas mikrofonas, triukšmo slopinimo funkcija, reguliuojamas lankelis, minkšti, oro cirkuliaciją užtikrinantys kaušeliai – tai kelios papildomos savybės, kurios garantuos, kad žaidimų ausinės bus išskirtinai patogios.

Apsirūpinę visais šiais kompiuterinių žaidimų priedais, būsite visapusiškai pasiruošę pasitikti laukiančius iššūkius ir įnirtingas kovas. Gamintojai tokius komponentus aprūpino naudingomis funkcijomis – būtų apmaudu jomis nepasinaudoti. 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));