Kaip Hellmann užsiima krovinių gabenimu

Kaip Hellmann užsiima krovinių gabenimu

Gruodžio mėnesį  buvo pasiūlymas iš  Hellmann logistikos grupės Lietuvoje pervežti krovinį iš Kinijos uosto. Pilnai nesutarus nei dėl kainų, nei kitų sąlygų ,be sutarties prekė buvo paimta iš Kinijos tiekėjo pakrauta ir išplukdyta nepatikrinus prekės kondicijos, be savininko žinios.

Savininkas buvo pastatytas prieš įvykusį faktą-juk neiškrausi iš laivo plaukiančio vandenynu. Kaina pristatymo  buvo pasiūlyta neaptarta. Kadangi Hellmann atstovas  tikino ,kad ji  bus tokia, kokia buvo pasiūlęs-laukiau krovinio. Jis patvirtino likus kelioms dienoms iki uosto(vasario pr.) ,kad nekeis kainos dydžio  .

Tačiau po kelių dienų viskas pasikeitė-šis veikėjas(o jis buvęs kitos įmonės darbuotojas-dirbęs tokiais metodais),patrigubins pristatymo kaštus ir vėl be sutarties.

Ir tipo krovinys neaišku kokiame stovyje yra neaišku kuro ši įmonė(vadovas Tomas Zdanavičius)-laukia ,kol apmokėsiu jų vienašališką nepagrįstą sąskaitą. Tokių vežėjų dar neteko  nei girdėti, nei matyti-ką veikia mūsų atitinkamos tarnybos  teks įsitikinti.

Užvaldytas apgaule krovinys stovi kažkur nuo vasario mėn. vidurio, net pamatyti jo negaliu-gal jo nėra ir nebuvo.

Iš tokių kompanijų darbuotojų gali visko tikėtis.

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));