Kaip D.Grybauskaitės pusbrolis Darius Valys generaliniu prokuroru patapo

valio

valio

….. Dėl to D. Valys savo pareigose ne tik iškilo, bet ir išliko, kad yra D. Grybauskaitės antros eilės pusbrolis.
Parašiau 2022-06-01 į VMI :
Kaip sekasi tirti pagal gautą pranešimą ( prieš metus ) Antano Servos individualios įmonės J. Basanavičiaus 98, Šiauliai finansinės veiklos aferas ??
Šitais metais , kai eksgeneralinis prokuroras Darius Valys įsigijo namą Vilniuje, aferistas Antanas Serva Šiauliuose nusikalstamu būdu užvaldė milijoninės vertės turtą, bet išvengė baudžiamosios atsakomybės ( Šiaulių apylinkės pirmininko pavaduotojas Audrius Sadauskas suklastojo baudžiamą bylą ), nes draugauja su Šiaulių apygardos prokuroru G. Vileikiu, kuris yra buvęs D. Valio viršininku…..
Paaiškėjo, kad perėjoje Dariaus Valio partrenkta moteris galėjo būti sužalota rimčiau nei skelbta, o tikslios avarijos aplinkybės nutylėtos. Tačiau panašu, kad iš Akmenės atvykęs Valys niekur iš Vilniaus trauktis neketina. Neseniai D.Valys sostinės Balsių mikrorajone iš buvusio Seimo nario nusipirko namą.
Iš buvusio parlamentaro Vaidoto Bacevičiaus jis įsigijo namą Vilniuje, rašo „Lietuvos rytas“.
Namo pardavėjai dienraštį tikino, kad D.Valys pirkinį susirado per skelbimus. Dienraščio žiniomis, namą buvo siūloma įsigyti už 900 tūkst. litų.
Buvęs namo savininkas V.Bacevičius tiksliai neatskleidė namo kainos, tik tepasakė, kad ji nesiekia milijono litų ir kad buvo susiderėta dėl 10 proc. mažesnės pardavimo kainos nuo pradinio siūlymo.
Buvęs Seimo narys taip pat teigė, kad dalį lėšų D.Valys skolinosi iš banko, dalį sukaupė pats iš parduoto turto – visa suma, anot jo, buvo pervesta per banką.
Į naująjį namą Vilniuje, Balsiuose D.Valys dar nepersikėlė, jis tebegyvena tarnybiniame bute – Generalinė prokuratūra informavo, jog laikinai nušalinto pareigūno iškeldinti negalima, nes šeimoje auga mažamečiai vaikai.
Šaltinis: BNS
…….. Ne veltui, sutikti šiauliečiai man teigė, jog prokuroro G. VILEIKIO sūnelis galimai buvo padaręs geležinkelio stotyje nusikaltimus, bet jis išvengė bausmės, dėl jo tėvo, prokuroro Gintauto Vileikio „įtakos“. Dėl to „teisingasis“ prokuroras Gintautas VILEIKIS pašalino iš bylos medžiagos visus buvusius išnagrinėtus prokurorių Daivos Kaučikienės ir Renatos ŠAUKLIENĖS priimtus nutarimus.
Facebook komentarai
});}(jQuery));