Kada užfiksuota Klaipėdos mero Grubliausko achilo sausgyslės problema

 

Klausimai Klaipėdos merui

 

Kongas

„Klaipėdos vadovas neslepia, kad kilus „Grigeo Klaipėda skandalui, prasidėjo didelis spaudimas, liečiantis ir jo asmenį, reikalaujant mero asmeninės atsakomybės.“ 2020-01-14 | Klaipėdiečiai susirūpinę – politikai galimai dangsto taršėjus<labai negražiai atrodo, kad iš tos įmonės buvo gaunama parama, susijusi su mero šeima. Bet man labiau užstrigo kitkas, meras neatsiprašė žmonių>- įsitikinęs A.Vaitkus.

Tačiau politikas lieka politiku. Mūsų Vytautas atsidūrė ligoninėje. Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/klaipedos-merui-prireike-skubios-sausgysles-operacijos-56-1262860?copied Laikraščiuose atspausdinta nuotrauka tikrai įspūdinga.

Problema , kurią turi daugelis, – tai ašarojanti kapsulė šalia kulno, atsiradusi nuo nepatogios avalynės, kuriai nebūtinai reikalinga operacija. Ir tai gali būti užsisenėjusi ligos istorija, galinti sukelti Achilo sausgyslės pasikartojantį uždegimą. Gydomas be invazinės operacijos. Tačiau pageidaujant uždegimą išvalančios operacijos, stacionarinis gydymas nereikalingas. Gipsas nešiojamas apie 3-4 savaites. Bet tai nėra Achilo sausgyslės plyšimas!

Geriausiu atveju, kaip ir daugelis kitų piliečių, meras galėjo turėti chronišką Achilo sausgyslės uždegimą, kurį nusprendė pašalinti. Bet sukelti graudulį gyventojams dėl Achilo sausgyslės trūkimo, kuris galimas po didelės fizinės traumos, dažniausiai pasitaikantis profesionaliems sportininkams, tai jau nekorektiška.

Susidarius nepasitikėjimui dėl visuomenės informavimo apie mero Achilo sausgyslės trūkį, maloniai prašome pono Vytauto Grubliausko, pasitelkiant šeimos gydytoją, tiksliau paaiškinti: 

  • kada užfiksuota Achilo sausgyslės problema ; 
  • pateikti rentgeno ar kitas nuotraukas, atliktas prieš operacijos skyrimą.

Tikiuosi, kad Klaipėdos meras neįsižeis ir tinkamai informuos visuomenę.

,,Keista girdėti Klaipėdos merą, kuris teisinasi, kad apie ,,Grigeo Klaipėda’’ veiklą nieko nežinojo. Labai tikiuosi, kad meras išspręs jam puikiai žinomas problemas su Klaipėdos vandenimis ir atliekų centru’’, – pridūrė Ligita Girskienė. 2020-01-14 | Klaipėdiečiai susirūpinę – politikai galimai dangsto taršėjus

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));