Kada Šimonytė su Dulkiu atsakys už tūkstančius nužudytų ir negydytų žmonių?

avys
Kada žmonės pareikalaus atsakomybės iš tų, kurie melavo du metus ir tebemeluoja iki šiol, nors jau ir meluoti nebepavyksta?
Kada žmonės pareikalaus atsakomybės už mirusius artimuosius, kurie mirė tik dėl to, kad mums melavo ir tebemeluoja?
Kada žmonės pareikalaus atsakomybės už mirusius, kurie mirė nuo negydyto gripo (ar jo komplikacijų), kurį melagiai pavadino užkratu, prieš kurį neveikia vaistai?
JAV CDC vakar pripažino, kad 3/4 mirusių „nuo” (su) Kovydu turėjo po dvi, tris ar net keturias šalutines ligas.
JAV CDC užvakar pripažino, kad tik 6 procentai mirusių „nuo kovydo” iš tiesų mirė nuo jo, o absoliuti dauguma mirusiųjų iš tiesų mirė „su kovydu”.
JAV melas po truputį sklaidosi. O mums vis dar meluojama.
Dulkys vakar pareiškė, kad dėl Omikrono į ligoninę iki šiol nepaguldytas nė vienas žmogus.
Tačiau prieš keletą dienų Vilniaus Santaros klinikų vadovas sakė, kad „Didžioji dalis omikron atmaina užsikrėtusių pacientų nereikalauja hospitalizacijos” – kitaip sakant tuo metu jis turėjo nurodymą pasakyti, kad dalis sergančiųjų Omikroną turėjo?
Kas meluoja – Dulkys ar Jankevičius?

 

O gal Statistikos Departamentas? Kuris dar praeitą savaitę paskelbė, kad Lietuvoje apie 90 proc. visų Kovydo atvejų – Omikronas.
Jei Dulkys nemeluoja, Statistikos Departamentas nemeluoja, vadinasi meluoja tie, kurie sako, jog ligoninėse po truputį daugėja kovydinių pacientų. Vis dar guldomi tie, kurie pasigauna Deltą? Kurios šiuo metu turbūt nelikę nė 5-6 procentų (jei jau sausio 5 dieną Omikronas buvo paplitęs 90 procentų…)?
Jei Deltos telikę 5-6 procentai, kaip ji sugeba užkrėsti tokius pačius kiekius „neskiepytų” žmonių, kaip ir tais laikais, kai Delta vyravo šimtu procentų?
Ir kaip sugeba 5 procentai Deltos kažkur surasti tūkstančius neskiepytų žmonių, kurių po 70-80 paguldo į ligonines, jei nepersirgusių neskiepytų saugusiųjų iš viso telikę gal po keliasdešimt tūkstančių kiekvienoje amžiaus grupėje?
Tai kas iš tiesų guli ligoninėse?
Kuo skiriasi kovydas Lietuvoje nuo kovydo Amerikoje?
Niekuo.
Vadinasi ir pas mus apie 90 procentų „nuo kovydo” ligoninėse gydomų žmonių iš tiesų ne kovydas yra to gulėjimo priežastis.
O gal negydytas gripas. Gal negydyto gripo komplikacija.
Gal iš vis kokia baisi gretutinė liga.
Amerika jau pripažino, kad dauguma žmonių, mirusių „nuo kovydo”, nuo jo iš tiesų nemirė.
Ar pripažins Veryga, Skvernelis, Dulkys, Šimonytė, kad tie 7 su viršum tūkstančiai žmonių mirė ne nuo kovydo?
Ar pripažins valdžia, kad dabar ligoninėse gydomi žmonės ten gydosi ne dėl kovydo, o tik jį gal turi, o gal neturi (vakar pats Dulkys pasakė, kad testai nepatikimi).
fu
Facebook komentarai
});}(jQuery));