Ką slepia KAM žvalgo nužudymas?

 

 

Antrajame operatyvinių tyrimų departamente prie Krašto apsaugos ministerijoje tarnavęs ir vakar per Viktoras Pranckietis vizitą nusižudęs kapitonas buvo mūsų organizacijos žmogus .Jis spėjo mums suteikti labai vertingos informacijos ,įskaitant ir originalius skenuotus failus kuriuos aš su savo kolegomis paviešinsiu artimiausiais mėnesiais .Tai bus grifu slaptai pažymėtos EBSW bylos ,kitos slaptos apklausos ir rašytini patvirtinimai su šiuo metu vis dar įtakingų konservatoriams ir socialdemokratams priklausančių valdininkų parašais.

Kapitonas ne nusižudė, o buvo nužudytas už tai ,kad sužinojo schemas kaip G.Landsbergio šeimai artima įmonė „Nota Bene“ nuo 2009m. išplovė daugiau nei 30 mln. eurų per fiktyvius viešuosius pirkimus .Velionis taip pat išsiaiškino Ūsą ir Kedį pašalinusių kontražvalgybininkų pavardes ,ir išsiaiškino saugumiečių nesėkmingo pasikėsinimo į Laisvas Laikraštis redaktoriaus Aurimo Drižiaus gyvybę ,kada pagal KGB vadovėlinį scenarijų buvo suorganizuota avarija ,pašalinti korumpuotai konservatorių sistemai trukdantį naujienų portalo redaktorių .

Pagal KGB metodus ,buvo bandoma nužudyti ir ekspertai.eu vieną iš savininkų ,aktorių ir visuomenininką Rolandą Boravskį .Žmogus vos išgyveno .Vieno buvusio kontražvalgybininko teigimu ,Matijošaičio žmonos nukritimas nuo laiptų primena labai gerai suplanuotą mūsų saugumiečių KGB metodais taikytą braižą .Zigmas Vaišvila taip pat ne atsitiktinai nukrito nuo laiptų ,ir po operacijos vos išgyveno .O tai Seimo narys !

Ir toks pasikėsinimas į jį .

Velionis žvalgybininkas išsiaiškino ,kad 15 milijonai litų buvo sumokėti Konservatorių ir Socialdemokratų aukščiausiems pareigūnams už tai ,kad Lietuva už milijardą tuometinių litų įsigytų vokiškus iki 33 tonų masės modulinus daugiafunkcinius šarvuočius „Boxer .Pasiūlymus konkursui buvo pateikę Suomijos gamintojai „Patria“, Vokietijos KMW/ARTEC, Italijos „Oto Melara/Iveco“, Prancūzijos „Nexter“, Amerikos ir Šveicarijos GDLS/GDELS, Turkijos „Otokar“ ir FNSS, Jungtinės Karalystės „Lockheed Martin“, Izraelio „Elbit Systems“.15 milijonų litų kyšis buvo perduotas per vieną viešųjų ryšių paslaugas teikiančią bendrovę .

Visa ši informacija Vytautui Lanzbergiui yra puikiausiai žinoma. Aurimas Drižius iškniso ,kad UAB „Nota Bene“ pradavinėjusi Lietuvos kariuomenei auksinius samčius (už kainą 8 kartus didesnę nei parduotuvėje) tik nuo 2009 m. išplovė daugiau nei 30 mln. eurų (apie 105 mln. litų) per įvairius fiktyvius valstybės organizuojamus viešuosius pirkimus.Nesenai paaiškėjo ir tai ,kad Viešuosius pirkimus nuolat laiminčios „Nota bene“ kompanijos vadovo Andriaus Jazgevičiaus žmona Lina Jazgevičienė dirba TS-LKD pirmininko žmonos Austėjos Landsbergienės įmonės Karalienės Mortos mokykla direktore.Pastaroji mokykla priklauso Austėjai Landsbergienei ir pagarsėjo tuo, kad valstybės įmonė ‘Lietuvos Energija“ jai savo lėšomis suprojektavo didžiulį pastatą Vilniaus senamiestyje, ir buvo pasirengusi jį pastatyti, tik įsikišus Seimui, statybos sustojo. Visos valstybės įmonės išlaidos šioms statyboms buvo įskaičiuotos į elektros kainą, kurią sumoka visi vartotojai.

Aurimas Drižius taip pat sužinojo ,kad „Auksinius“ virtuvės įrankius kariuomenė įsigijo iš UAB „Nota bene“ – vienintelės bendrovės, pateikusios pasiūlymą šiam pirkimui. „Nota bene“ – buvo laikoma patikrinta kariuomenės tiekėja. Nuo 2006-ųjų ši bendrovė yra laimėjusi virš penkiasdešimt skirtingos apimties Lietuvos kariuomenės skelbtų viešųjų pirkimų už bendrą beveik 30 mln. eurų vertę. „Nota bene“ yra ir viena iš dešimties didžiausių Lietuvos kariuomenės tiekėjų. Su šia bendrove Lietuvos kariuomenė 2014 m. pasirašė 1,622 mln. eurų vertės preliminarią lauko virtuvių atsarginių detalių ir agregatų pirkimo sutartį (turėdama preliminariąją sutartį su konkrečiu tiekėju, perkančioji organizacija gali pirkti iš tiekėjo sutartyje numatytomis sąlygomis pagal poreikį, neskelbdama atskiro konkurso).

Remiantis ja, tais pačiais metais kariuomenė suformavo savo pirmąjį užsakymą už 173,8 tūkst. eurų – juo, kartu su kitomis prekėmis, ir nupirkti minėti įrankiai.Viešųjų pirkimų tarnyba (VPT) teisėsaugos institucijų prašymu atliko minėtų sutarčių vertinimą ir rado jose pažeidimų.Pavyzdžiui, sutartyje nurodžius, kad visų prekių gamintojas yra „Karcher-Futuretech GmbH“ (išskyrus kelias prekes, kurių gamintojas „Dometic“), buvo pristatytos ir kitų gamintojų prekės, ant kurių bendrovė buvo užklijavusi lipdukus su „Karcher-Futuretech GmbH“ pavadinimu.Kaip nurodyta Krašto apsaugos ministerijos Centralizuoto vidaus audito departamento atliktame įvertinime, Lietuvos kariuomenė priėmė ir atsiskaitė už sutarties reikalavimų neatitinkančias prekes, ir dar už jas permokėjo – identiškų (to paties gamintojo, tokio paties modelio) prekių kainos rinkoje tuo metu buvo ženkliai mažesnės.Ir visa tai žurnalistas Aurimas Drižius išsamiai aprašė ir ,net pateikė visas skenuotas ataskaitas .

Kad Lanzberginio Flango kontroliuojami Konservatoriai ,nori pasodinti pirmąjį nepriklausomos Lietuvos politinį disidentą Vaidas Žemaitis-Lekstutis įrodo ir faktas ,kad su juo buvo susitikęs vienas aukšto rango paregūnas .Vaidas minėjo ,kad susitikimas su žvalgybininku vyko slapčia ir teko į jį vykti be telefono ir ne savo automobiliu. Tiesiog žvalgybininkas įžvelgęs Vaido sieloje žmoniškumo pasiūlė susitikti, ir jis žmogus aišku neatsisakė

Štai Vaidas Žemaitis pateiktas trumpas pasakojimas iš susitikimo ;

Bendravome apie valandą apie teisinę LT sistemą. Sužinojau įdomų dalyką, kad LT teisinę sistemą kartu su VSD valdo ir kontroliuoja Landsbergis, o jo nurodymams paklūsta net ponia iš prezidentūros. Man iš pradžių pasirodė keista, bet kai sudėliojo visus taškus ant i, man klausimų nebeliko. Viskas labai logiška, Landsbergis turi JAV stogą, nuo 1987m. visi prokurorų skyrimai yra derinami per Landsbergį, tai žinojo Brazauskas, Butkevičius, Adamkus, Grybauskaitė, o dabar žino ir Karbauskis su Skverneliu. Landsbergis savo darbą atlieka labai gerai ir JAV jį keisti į kitą pachalujų nėra esmės, nes patikimų tokių kaip „Dėdulė“ praktiškai nebėra. Anūkas yra bukas, kolegos nepatikimi, nebent Juknevičienė ir Anusauskas kurie taip pat su JAV atstovais bendrauja tiesiogiai. Taip, kad Lietuvoje galima rinkti rinkimuose ką tik norite, tikroji valdžia pas Landsbergį nuo 1988m. kaip buvo taip ir išlieka.

Karbauskis jau suprato, kad visa žiniasklaida yra JAV rankose (TV3 nesenai įsigijo JAV kompanija) ir pašokinėti nelabai gausis, todėl bandys laviruoti tarp ES išmokų ir alkoholio draudimų, bet rimtesnio nieko nesigaus, nes neturi „stogo“. Gavau ir patarimų, kaip elgtis, bet apie juos nepasakosiu 1f609😉 Kieno paliepimu man iškelta bylą turbūt jau supratote… .

Ar šis prieš keletą dienų vykęs susitikimas buvo su vakar nusižudžiusiu žvalgybininku ,tai žino tik Vaidas Lekstutis ,ir tai parodo viena .Ant kiek galinga yra Lanzberginė represinė sistema !

Nusižudęs saugumietis aktyviai bendradarbiavo su 15 min žurnalistais .Tomo Balžeko netikėtas pasitraukimas iš 15.min ir vos po valandos sekusi saugumiečio savižudybė ,staigus anūko susitikimas su Skverneliu ,rodo viena .Konservatoriams gręsia nemalonumai .Niekas neaprašė fakto ,kad Andriui Kubiliui prieš keletą mėnesių plaukiant keltu iš Klaipėdos į Švediją prie jo geltonos striukės buvo pritaisyta blakė .Andrius Kubilius vyko į Švediją parsivežti informacijos su SEB ,Nordea ,Danske Bank sistemose sukaupta database apie Lietuvos gyventojų indėlius .O PSD draudimas ir Lietuvių gyvenančių užsienyje deklaracijos įstatymas buvo sukurtas būtent tam ,kad užsienyje gyvenantys Lietuviai pateiktų savo adresus,kiek ir kur uždirbo ,ir yra sukaupę pinigų .

Paprastai kai Lietuviai turės Sodrai įrodyti ,kad jiems priskaičiuota skola yra neteisinga nes jie ilgus metus gyvena Norvegijoje ,JAV ,UK ar kur kitur tuomet Konservatorių kontroliuojama Sodra reikalaus pateikti visus bankų steitmentus ir išrašus ,kad būtų galima matyti kiek pinigų yra Lietuvos Piliečių užsieninių bankų sąskaitose ,o vėliau ši informacija bus perduota atitinkamoms tarnyboms,nustatyti potencialių aukų mokumą fabrikuojant jiems bylas .Kad Konservatoriai yra Maskvos projektas ir dirba KGB metodais savo itin profesionalioje įžvalgoje aprašė Buvęs Valstybės saugumo departamento (VSD) Kontržvalgybos valdybos 4-ojo skyriaus viršininkas Kastytis Braziulis .

Štai ką jis rašo;

Norint sunaikinti stiprią organizaciją reikia panaudoti KGB sukurtus ir praktikoje patikrintus organizacijos griovimo iš vidaus metodus. Tai yra konkurencinės kovos klasika, kuri yra taikoma ir šiuolaikinėje Lietuvoje. Valstiečiai, atkreipkite dėmesį į šiuos KGB metodus ir nepasiduokite jiems, nesuteikite jūsų konkurentams džiaugsmo ir laimės laimėti prieš jus dar ,net neprasidėjus rimtai kovai. O ji tikrai prasidės. Ir prasidės labai greitai t.y. tada kai susirinksite pavasarinei sesijai. Štai tada tikrai bus karšta.

Laikas jau tiksi.

Ardomoji veikla – priešiška organizacijos interesams veikla skirta, destabilizuoti padėtį organizacijoje (sukurti nepasitikėjimo, įtarumo, intrigų klimatą, panaikinti komandos vienybę, iššaukti konfliktus, nesibaigiančius ginčus tarp atskirų organizacijos narių ar grupių, skaldyti ir griauti organizaciją iš vidaus).

Ardomosios veiklos metodai:

Sabotažas – tai sąmoningas pareigų neatlikimas, žalingų sprendimų priėmimas arba tyčinis blogas užduočių atlikimas, slaptas pasipriešinimas organizacijos viduje priimamiems sprendimams, jų niekinimas, atkalbinėjimas kitų nuo užduočių vykdymo. Taip pat organizacijos vardu idiotiški, tikintis iššaukti žmonių nepasitenkinimą, vieši siūlymai spręsti įvairias visuomenės problemas netinkamais ir kvailais metodais.

Įtakos agentai – agentai, kurių paskirtis ne rinkti informaciją, o daryti įtaką konkrečiam asmeniui ar grupei asmenų. Sakydamas agentai, turiu omeny, kad oficialiai jie yra organizacijos nariai ir kitų narių akyse yra patikimi ir organizacijos patriotai, tačiau iš tikrųjų jie dirba konkurentams ar organizacijos oponentams, kurie siekia organizacija sunaikinti, suskaldyti ir sukompromituoti. Dažniausiai tai būna artimi organizacijos vadovams žmonės, jų padėjėjai, patarėjai. Žodžiu tie, kurie kiekvieną dieną bendrauja su vadovu ir jam rekomenduoja priimti sprendimus ar aiškina visuomenėje vykstančius procesus. Įtakos agentai yra aukščiausia agentų rūšis. Tai brangiausiai kainuojantis įrankis.

Diskreditavimas, kompromitavimas vadovų, įtakingų organizacijos narių. Būtina griauti, mažinti visuomenės ir kitų organizacijos narių pasitikėjimą šiais nariais, menkinti jų autoritetą. Diskreditavimas visuomenės akyse, darbuotojų akyse, šeimos akyse ir t.t. Dažniausiai naudojama griauti bendrovę iš vidaus. Bendrovėje yra eskaluojama situacija. Atsiranda neformalūs lyderiai, kurie suformuoja savo palaikymo grupes. Įsigali karas tarp lyderių ir jų grupių. Prasideda ginčai dėl nereikšmingų dalykų, svarbiausia iššaukti piktas emocijas, kad ginčo objektas dingtų, o atsirastų ambicijų karas. Kas yra protingesnis? Tu mane įžeidei? Aš tavęs nekenčiu? Eik velniop!

Psichologinio poveikio darymas (“smegenų plovimas”). Tai yra daroma per visas įmanomas informacijos perdavimo priemones. Reikia diena iš dienos visuomenei, organizacijos nariams tiesiogine to žodžio prasme į galvą kalti vieną mintį, kad ta organizacija ar jos lyderis yra netinkamas, netikęs, amoralus, vos ne nusikaltėlis. Nuolatinis informacijos, nors ir melagingos kartojimas duoda savo rezultatą. Žmonės pradeda šia informacija tikėti. Jie net nesigilina į jos esmę. Jų galvose pasilieką tik „juoda dėmė“. Kai pasakai organizacijos pavadinimą ar jo vadovo pavardę, tai žmogaus galvoje iškyla tik neigiamos mintys ir jis šią organizaciją intuityviai atmeta, net nežinodamas kodėl taip pasielgė. Panašiai kaip su produktų ar paslaugų reklama tik tu ne atmeti, bet eini jos pirkti.

Gandų skleidimas. Gandai yra labai rimtas įrankis, galintis įnešti neramumus, nepasitikėjimą kolektyve. Kai organizacijos vadovybė neaiškina darbuotojams kokia yra padėtis, kas vyksta, kai vadovai nebendrauja, atsiriboja nuo kitų organizacijos narių, tai gandų skleidimas tampa labai efektyviu įrankiu. Jo daroma žala būna itin didelė .

Sąmoningas dezinformacinės medžiagos skleidimas siekiant daryti įtaką organizacijos vadovams, kurie priima svarbiausius sprendimus. Dezinformacinė medžiaga yra paruošiama iš tiesos ir melo. Kartais siekiant sustiprinti dezinformacinės medžiagos patikimumą yra specialiai iš anksto sukuriami arba išgalvojami faktai, aplinkybės.

Kąstytis labai profesionaliai apibūdino ir sovietmečio KGB žvalgybinę veiklą Lietuvoje sakydamas ,kad inteligentas, siekdamas karjeros, geresnio posto, pripažinimo ar stažuotės užsienyje, neturėjo kitos išeities, kaip padėti KGB. Priešingu atveju jo gyvenimas, netiesiogine prasme, baigiasi dar tik prasidėjęs. 
KGB šnipinėjo labai paprastus dalykus. Pirma. visus tuos, kurie kritiškai pasisakydavo prieš sistemą. Antra. visus tuos, kurie bendravo su užsieniečiais. Trečia. visus užsieniečius. Ketvirta.visus asmenis,kurie buvo išvežti į Sibirą, buvo teisti už antitarybinę veiklą .Kalbant apie tuos kurie labiausiai rėkia RUSAI PUOLA ,tai jie ir buvo nuolatiniai etatiniai KGB bendradarbiai skundikai.

Lietuvos patriotus KGB medžiojo nuolat. Iš pareigūnų reikalavo žinoti apie juos viską ir jų tarpuose turėti agentų. KGB pareigūnai versdavo žmones būti skundikais grasindami jiems jų vaikų ar anūkų karjerų sužlugdymais. Pavyzdžiui bažnyčia, ten su KGB bendradarbiavusių procentas ko gero didžiausias tarp įvairų visuomenės grupių .Galiu pasakyti viena .Ši kapitono mirtis ne pirma ir ne paskutinė .Saugumietis kontražvalgybininkas Arūnas Paukštė vadovavo Snoro ir Ūkio bankų sužlugdymams ,o vėliau juo buvo atsikratyta imituojant savižudybę .Atsikratyta ,nes per daug žinojo .

Konservatoriai žengia per lavonus ,ir dėkokime tokiems žmonėms kaip Aurimas Drizius ,Laurynas Ragelskis ,Audrius Nakas ,Kastytis Braziulis,Vaidas Žemaitis ir visiems sąžinę turintiems saugumiečiams kurie kaip šaukliai kartas nuo karto informuoja mūsų tautą ir suteikia mums informaciją ,kurios neišspausdins jokia sisteminė žiniasklaida .

Nenusigręžkime nuo Ramūno .Patys matote kaip Konservatoriai ardo Valstiečių partiją iš vidaus ir šantažuoja jį ,kad priimtų į valdančiųjų koaliciją .Konservatoriai pradėjo eiti per lavonus .

Matote kas darosi !

 

https://www.facebook.com/silvijus.maciulis?fref=ts

16911160 1285684588153097 5732550286568849408 n
 
 
-12:33

 

 
Spustelėkite, kad peržiūrėtumėte daugiau
 
 
 
4,5 tūkst. peržiūrų (-os)
Facebook komentarai
});}(jQuery));