Jie nori išnaikinti verslus, kad neliktų jokios nepriklausomybės. Taigi svarbu priešintis

image 52 1
Melissa Ciummei: „Centrinio Banko Skaitmeninė Valiuta Yra Galutinis Tikslas“, 2-Oji Dalis Ir Vaizdo Įrašas (Liet. K.)
Big Reset Demokratija Ekonomika

2-oji transkripcijos dalis ir visas vaizdo įrašas lietuvių kalba. Visą interviu anglų kalba rasite čia, lietuvių kalba yra čia. Sapere aude vertimas.


Melissa Ciummei: Jie nusitaikę į vaikus. Aš galvoju apie visus, kurie jau dalyvauja. Jiems buvo meluojama, kad jie saugo kitus. Bet tam nėra absoliučiai jokių įrodymų.

Sara Haboub: Kaip ir tam, kad tai saugu.

M: Taip. Skiepai tai asmeniškas poelgis, jis niekam kitam nieko neduoda. Nuo pat pradžių buvo pasakyta, kad geriausiu atveju tai sumažina simptomus. Jūs nesate apsaugotas pirmąsias dvi savaites ir iš tikrųjų nesate apsaugotas, kol negaunate antrosios dozės, o ji po 6 mėn. silpnėja ir iš tikrųjų esate apsaugotas tik 4 mėn. Tai yra informacija, kurią dabar žinome. Kodėl turėtumėte duoti tai savo vaikams? Jei žinote, kad geriausiu atveju tai jus apsaugos 4 mėnesius, tai paprasta. Kalbėkime atvirai. Skiepai jūsų vaikams duoda tiek, kad jie vėl gali dalyvauti visuomenės gyvenime. Tai vienintelė priežastis, dėl kurios jūs skiepijatės ir skiepijate vaikus. Prisiimate tokią riziką, kad jūsų vaikai galėtų dalyvauti visuomenėje. Mes turime turėti šiuos pasus, kad galėtume dalyvauti visuomenėje. O kitas žingsnis – privalėsime turėti Centrinio banko skaitmeninės valiutos piniginę, kad galėtume dalyvauti finansų visuomenėje.

https://triusiourvas.info/2022/01/izvalgus-interviu-su-finansu-investuotoja-is-siaures-airijos-melissa-ciummei-igarsinta-lietuviskai/

S: Taigi ką mums daryti? Ką daro paprastas žmogus gatvėje? Ką daro smulkaus verslo savininkas? Čia mums reikia kokių nors sprendimų, nes akivaizdu, kad tai tampa distopija.

M: Smulkaus ir vidutinio verslo savininkui reikia tiesiog  absoliučiai nesilaikytų reikalavimų. Jiems gresia neteisėtos baudos. Jų verslai vis tiek nyksta. Jie yra puolami. Jų verslus reikia išnaikinti, kad naujoji sistema galėtų įsigalioti. Nes jiems reikia, jog taptume priklausomi nuo valstybės per socialinių taškų sistemą.

S.: Vadinasi, sakote, kad net jei verslininkai ir laikysis reikalavimų, atsiras kitas būdas, kaip juos sužulgdyti?

M: 11:40. Iš pradžių visa visuomenė buvo uždaryta, paskui pasidarė, kad jei laikysiesi nurodymų, galėsi dalyvauti visuomenėje, sekantis žingsnis bus, kad jei priimsi centrinio banko skaitmeninę valiutą, galėsi dalyvauti visuomenėje, o po to seks socialiniai ir anglies dioksido kreditai. Tokiu atveju valdžia turėtų visišką kontrolę – pavyzdžiui galėtų tiesiog nuspręsti padidinti  mokesčius 90 proc., ar pan. Tiesiog įeiti tiesiai į gyventojų sąskaitą ir tuos mokesčius pasiimti. Kad ir kiek norėtų. Bet pirmiausia jie nori išnaikinti verslus, kad neliktų jokios nepriklausomybės. Taigi svarbu priešintis. Tie verslai, ypač restoranai ir taip jau yra priklausomi, jų pelno marža nedidelė. Vyriausybė diktuoja, kas yra jų klientai. Jiems liepiama aptarnauti tik tam tikrą visuomenės dalį.

S: Taigi, jei paklaustumėte šių verslų savininkų: „Kodėl su tuo sutinkate?“ ir jie atsakytų: „mes privalome, toks įstatymas”, tai būtų netiesa?

M: Ne. Tai nėra įstatymas. Jis bus užginčytas. Taigi ne, tai nėra įstatymas. Jie tiesiog prisitaiko. Viskas grindžiama prisitaikymu. Šios baudos nėra teisėtos, jos dabar yra užginčijamos. Tuo tarpu jūsų verslai naikinami. Šiems verslams buvo skirtos subsidijos, kad paskatintų lojalumą vyriausybei, o ne klientui. Jie neišgyvens. Aš nerodau savo dokumentų, tam, kad gaučiau tam tikras paslaugas. Nėra absoliučiai jokios priežasties, dėl kurios jums reikėtų žinoti mano skiepų statusą, kad galėčiau užeiti į jūsų įstaigą. Tai nėra medicina paremtos taisyklės ir žinau, kaip jos paveiks ekonomiškai.

S: Ypač turint omenyje, kad įrodyta, jog tai nesustabdo viruso plitimo. Ir toks svarbus teiginys –  kad geriausiu atveju tai padeda žmonėms apsisaugoti patiems. Visi žmonės, turintys COVID pažymėjimą, turi parodyti savo medicininę informaciją. Netgi tie, kurie galvoja, kad gudriai išvengė vakcinos, turėdami galimybių pasą jie vis tiek dalyvauja. Realybė yra tokia, kad nuo vakcinų bus pereita prie kai ko kito.

M.: Tai liečia visus. Galbūt einate į restoraną, nes jūsų pasas žalias. Bet tik laiko klausimas, kada visų pasas iš žalio taps raudonu. Dėl įvairių skirtingų priežasčių jie gali nuspręsti, kad, pavyzdžiui, jei turite psichikos sveikatos problemų arba jei turite vartoti vaistus nuo cholesterolio ar dar ko nors, bet jų nevartojate, nebegalėsite dalyvauti visuomenės gyvenime. Naujoji norma – tai nuolatinis sąlygų keitimas. Tai kaip nuolatiniai atnaujinimai, kuriuos diegiate savo kompiuteryje. Niekada nebūsite visiškai atnaujintas, tas pats kaip ir su telefonu naujinimais.

S: Kurie visada pradideda netinkamu metu, kaip tik tada, kai ketinate ką nors daryti, ir tada stringate, negalite nieko veikti.

M: Jei pažvelgtumėte į Pasaulio ekonomikos forumą – dabar turime daiktų internetą, jie nori pereiti prie kūnų interneto. Daiktų internetas – tai jūsų laikrodis sujungtas su jūsų telefonu, telefonas sujungtas su jūsų šaldytuvu, televizoriumi. Jie nori, kad prie to prisidėtų ir kūnų internetas. Prie jo, jų žodžiais tariant, jūs jungsitės: „per nuryjamą, dėvimą ar įšvirkščiamąjį prietaisą“. Tai jų žodžiai. Jūs jungiatės prie viso to. Visi šie duomenys yra prieinami internete. Eikite į WEF svetainę, slinkite žemyn prie „ketvirtosios pramonės revoliucijos“. Jie nori ištrinti ribą tarp žmogaus ir technologijų, robotų.

S: Iš tikrųjų neseniai minėjau ketvirtąją pramonės revoliuciją. Ir tik todėl, kad tai įmanoma, dar nereiškia, kad turėtume tai daryti. Iš tikrųjų mes nesame tam sukurti.

M: Tikrai ne. Gimiau prieš internetą. Neturėjau telefono. Prieš 20 metų neturėjau telefono. Įstatymas nespėja su technologijomis. Ir jos pačios save lenkia. O milijardieriai bando perimti žmonių kontrolę. Kol mes sėdime namuose, vyksta turto grobstymas. Aplink mus viskas perkama. O ką turime mes, yra naikinama infiliacijos.

S: Taigi kalbant apie finansinį perkrovimą, jis vis tiek artėja?

M: Jis vis tiek artėja. Vienintelis COVID sprendimo būdas yra nauja finansų ekonomika.

S: Vadinasi, pinigai išspręs viruso problemą?

M: taip

S: Taigi FIAT valiuta, kaip minėjote anksčiau, yra arti pabaigos?

M: Kūnas trūkčioja.

S: Jei nedalyvausime pasų sistemoje, šiame medicininiame apartheide, ką tada galėsime daryti finansiškai? Kas nutiks?

M: Tam tikru mastu turėsite į ją įsitraukti. Geriau turėti kuo daugiau savarankiškumo savo finansų atžvilgiu. Man tai yra taurieji metalai. Kiekvieną kartą, kai sistema buvo perkraunama, visada buvo sugrįžtama prie aukso. Spėju, kad globalistinis mąstymas prasidėjo 1944 m. Bretonvudso susitarimu, kai visos valiutos buvo pririštos prie dolerio, kuris viską susiejo. Tai turi išlikti. 1969 m., prieš pat dolerio išėjimą iš aukso standarto, Tarptautinis valiutos fondas pasiūlė SST. Tai valiutų krepšelis: svaras, juanis, jena, euras ir doleris. Į šį krepšelį galima įtraukti bet ką. Taip pat yra didelė tikimybė, kad jie pridės aukso, kad jį pririštų. Tai būtų perėjimas nuo dolerio kaip rezervinės valiutos, kuri dabar užima didžiausią dalį, prie skaitmeninės valiutos. Ji jau išleista Kinijoje. Kinijoje ją jau išleido.

S: Ar kitos šalys investuoja į šią technologiją?

M: Turime „Bitcoin“, „Fedcoin“. Taip. Jei pažiūrėsite, JAV, Europa, kiekviena šalis pereina prie centrinio banko skaitmeninės valiutos. Nauja valiuta turi būti skaitmeninė. Dėl amžiaus, kuriame gyvename. Tačiau kontrolės lygis iš tikrųjų kelia siaubą.

S: Taigi ji vis tiek bus skaitmeninė. Taigi technologija yra. Ir technologijos dar labiau progresuos, kai mes į tai įžengsime. Kas bus su auksu ir sidabru, kai į tai pereisime? Jei nedalyvausime pasų sistemoje, ar galėsime naudotis tauriaisiais metalais, kad galėtume išvengti didesnės valdžios kontrolės?

M.: Su tauriaisiais metalais galima veikti už sistemos ribų. Jau daugelį metų tai yra valiuta. Daugelis žmonių labai pasitikėtų kriptovaliutomis. Kalbant apie mane, aš jų turiu, yra keletas, kurios turi funkcionalumą. Kalbant apie Bitcoin – nors ji turi mechanizmą, leidžiantį kontroliuoti kvantinius duomenis, ji neturi mechanizmo, leidžiančio kontroliuoti jos vertę. Ji labai nepastovi. Šiuo metu ji neveikia kaip valiuta. Tai beveik kaip FIAT valiuta. Ta prasme, kad jos pagrindą sudaro tikėjimas. Visų kriptovaliutų priešas yra reguliavimas.

S: Taigi tam tikra prasme jie visai džiaugiasi, kad žmonės eina į kriptovaliutas, nes tai gali būti tas dalykas, kuris šiuo metu nėra reguliuojamas, bet kai visi žmonės sueis, „vartai užsidarys“?

M: Tai spekuliacinis turtas. Jis panašus į dot.com burbulą. Ar bus tokių, kurie iš jo išliks ir suklestės? Žinoma. Ar blockchain yra ateitis? Neabejotinai. Kai jie turės galimybę sekti kiekvieną jūsų gyvenimo aspektą, turėdami skaitmeninį asmens tapatybės dokumentą, jie galės jus įrašyti į blockchain’ą. Jie galėtų sekti viską, ką darote. Daug žmonių naudojasi biržomis.  Buvo tokia teismo byla su „Coinbase“, jie turėjo atskleisti 20 ar 30 tūkst. produktyviausių vartotojų paskyrų. Mokesčių inspekcija pareikalavo, kad jei prekiaujate kriptovaliutomis, privalote pateikti savo informaciją, jei neužpildote šio langelio, tai yra nusikalstama veikla. Taigi iš kur mes žinome, kaip jie ketina tai reguliuoti? Jie gali tiesiog apmokestinti jus 90 proc. kapitalo prieaugio mokesčiu. Vienintelis senas ir pažįstamas dalykas yra taurieji metalai. Jie yra saugūs, jie visada buvo apsidraudimas nuo infliacijos. Rusija šiuo metu gali padengti savo valiutą, ji 23 % savo atsargų turi tauriaisiais metalais, Kinija iki 60 % padidino savo aukso atsargas, tas pats su Brazilij; tarptautinis valiutos fondas turi 2800 tonų aukso, centriniai bankai laiko auksą.

S: Tam yra priežastis.

M: Galiu matyti, kaip jie vėl prisiriša prie aukso.

S: Taigi, ką išgirdau –  jei esate klientas arba verslininkas – nedalyvaukite skaitmeninių pasų sistemoje. Saugokite savo vaikus nuo dalyvavimo sistemoje. Taurieji metalai atrodo ne kaip investicija, o kaip apsauga.

M: Taurieji metalai nėra investicija, tai būdas apsaugoti savo turtą. Kalbant apie tai, ką galite daryti. Pirmiausia turite pagalvoti, kokios ateities norite savo vaikams? Nes galbūt manote, kad dabar jums viskas gerai, bet tai yra ateitis, kurią jūs kuriate. Jūs statote savo kalėjimą, statote kalėjimą savo vaikams. Tai domino kaladėlių serija, paimkite vieną iš šių domino kaladėlių – skiepų pasus – tai NĖRA skiepų pasai, tai yra duomenų pasai. Duomenys yra naujasis auksas, o energija – naujoji valiuta. Pašalinkite tai ir viskas sugrius. Ir, tiesą sakant, ekonomika vis tiek žlunga. Jie bando įdiegti šią naują finansų sistemą, bet kuriuo atveju jums reikia pasiruošti, turite savęs paklausti, ar esate pasiruošę? Ar esate pasirengę finansiškai? Tai buvo vienintelis dalykas, kuriuo buvo rūpinamasi per visą suirutę, jums buvo duota pinigų, kad liktumėte namuose. Bet ar esate pasirengę dvasiškai? Emociškai? Fiziškai? Psichiškai? Nes tai artėja. Į senąjį pasaulį negrįšite. Jei jiems pavyks, gyvensime naujajame pasaulyje. Nemanau, kad jiems pavyks, galbūt tai optimistiška.

S: Man patinka jūsų optimizmas

M: Kai laisvės mažinamos, naikinamos, imperijos paprastai žlunga, taip žlugo Romos, Osmanų, Prancūzijos imperijos. Taigi aš turiu vilties. Saugokite savo vaikus. Neleiskite savo vaikams dalyvauti šioje pasų sistemoje. Žinokite, jei tai darysite tai dėl apsilankymų į restoraną, jūs įtrauksite juos į socialinių kreditų sistemą. Ir į vergiją. Vartotojiška ekonomika žlugo. Mes pereiname į socialinių taškų ekonomiką, kurioje turtingieji gali nusipirkti kreditų, bet tai yra pasaulis, kuriame jūsų vaikai turės atidirbinėti susikaupusias skolas.

S: Jie tarsi pradėjo karą prieš mus.

M: Mes ir esame kare. Australija tai žino, Naujoji Zelandija tai žino. Austrija tai žino. Jie visi išėjo į gatves. Mes visiškai kariaujame. Karo metu patiriama žala. Štai kur atsidūrėme su visais šalutiniais poveikiais ir mirtimis. Dėl šio klinikinio eksperimento. Ši informacija visiškai cenzūruojama. Nes yra būtina įtraukti mus visus į šį procesą. Kaip sakau – jokių išimčių. Kovojame prieš valdžios užėmimą, globalistų įsitvirtinimą valdžioje. Tai nevyriausybinės organizacijos – Pasaulio Ekonomikos Forumas, Tarptautisnis Valiutos fondas, Jungtinės Tautos. Šie milijardieriai ir technologijų bendrovės diktuoja žmonijos ateitį. Ir jei nesipriešinsime, mums pritrūks laiko. Ir tai paprasta – karo sąlygomis žmonės praranda gyvybes. Viskas, ką turime padaryti, tai pasakyti NE. Tai viskas, ką turime daryti. Masiškai nepaklusti.

S: Pernai pirmą kartą išgirdau šį posakį šiame kontekste. Ir turiu pripažinti, tikrai jo nesupratau. Bet dabar suprantu, apie ką jūs kalbate ir kur link einame, jei žmonės laikysis. Mes esame dauguma. Jei pakankamai žmonių nustos paklusti ir pasakys NE, tikrai mūsų užteks, kad viską pakeistume.

M: Mes, žmonės turime galią. Ir jie tai žino. Jie žino mūsų psichologiją. Jie mus kontroliuoja. Deja, mes nesame tokie unikalūs, kaip mums atrodo.

S: Mes nesame tokie sudėtingi.

M: Jie disponuoja šiomis žiniomis ir naudoja jas prieš mus. Tačiau savo domėn jie neįtraukia žmogaus dvasios, intuicijos ir dvasingumo. Būtent tuo ir turime naudotis. Turime pažvelgti į savo vaikus ir suprasti – „mano darbas yra tave apsaugoti „. Tokį pasaulį norime sukurti savo vaikams. Nelaukite, kol kas nors kitas jį sukurs.

S: Ir kelio atgal nebėra?

M: Jo nebėra.

S: „Normalumo“, kokį mes jį pažinojome, nebėra. Dabar likęs tik „naujasis normalumas“.

M: Nesvarbu, kas, bet kelio atgal nebėra. Viskas, ką jie dabar bando padaryti, tai paaikyti sistemos gyvybę pakankamai ilgai, kad būtų galima įvesti naują sistemą. Jie nesistengia sistemos pataisyti, jie nesistengia nieko atkurti. Jie jums sako – „atstatykime, tai, kas buvo, į geresnę versiją“. Ką tai jums sako? Tam reikia sugriauti. Štai kodėl ekonomika buvo sistemingai žlugdoma. „Atstatykime geriau“ – tai jų geresnio varianto versija. Jų versija – tai socialiniai kreditai, anglies dvideginio kreditai, baimės ir kaltės jausmas; jie nori, kad atsakomybę už griūvantį ir žūstantį pasaulį perimtume mes. Man neramu ne dėl pasaulio, man neramu dėl jo žmonių, valdomų šių “filantropų”, kas, atrodo, yra kodinis „psichopatų“ pavadinimas. Jei jiems nuoširdžiai rūpėtų, kad milijonai žmonių kasdien miršta iš bado, jie ką nors su tuo darytų.

S: Švarus vanduo, sanitarinės sąlygos, visi šie dalykai…

M: Juos domina kontrolė ir turtas. Tai viskas, kuo jie domisi. Jiems nerūpi niekas kitas planetoje, jiems nerūpi planeta. Jiems rūpi turtas ir kontrolė.

S: Taigi, ką siūlytumėte dabar daryti tiems, kurie sėdi ir žiūri tai pirmą kartą visiškai priblokšti?

M.: Manau, reikia grįžti į bendruomenes. Ieškoti bendraminčių. Tai padės išlaikyti pasitikėjimą savimi. Nepasiduokite ir nenusileiskite. Jei pasiduosime dabar, jei dabar su tuo nekovosime, paliksime savo vaikams dvigubai sunkesnę kovą. Su tuo reikia kovoti dabar. Kuo greičiau tai padarysime, tuo lengviau iš to išsivaduosime. Ieškokite savo bendruomenių, ieškokite savo žmonių, ieškokite paramos dabar.

S: Jie egzistuoja.

M: Jie tikrai yra. Žmonės galvoja, kad yra vieni. Jie nėra vieniši. Jūs nesate bepročiai, jūsų intuicija teisinga. Tau reikia išeiti ir susitikti su šiais žmonėmis. Mums reikia tiesiog pasakyti NE. Neleiskite savo vaikams dalyvauti,jų taikinyje jūsų vaikai, tai galutinė demografinė riba. Sąmoningi žmonės tai sakė nuo pat pradžių. Ir štai mes esame čia. Eilė atėjo 5-11 metų vaikams.

S: Dabar jie sako, kad vaikai patys to prašo. Kad jie to nori. Kad turėtume klausyti savo penkiamečių.

M: Jie bus priviliojami skiepytis klasta. Jei nori dalyvauti visuomenės gyvenime, turi skiepytis. Toks yra jų naratyvas. Ne. Visuomenė ir taip suardyta. Sustabdykite savo paklusnumą dabar. Tegul viskas sugriūva dabar. Turime daugiau šansų, jei viskas sugriūtų dabar. Taip jau yra buvę ne kartą ir ne du. Jei norite suprasti – pažvelkite į istoriją, tai jau vyko čia anksčiau. Tačiau šis „naujasis perkrovimas“ yra absoliučiai siaubingas. Naujoji finansų sistema – tai totalitarinė kiekvieno jūsų gyvenimo aspekto kontrolė. Ar to norite savo vaikams? Galbūt jums viskas bus gerai. Mano amžiuje įsigalėjimas dar bus lėtesnis. Tai, apie ką kalbu, neįvyks per kitą savaitę, kitą mėnesį ar kitais metais. Visą laiką tai artės mažais žingsniai. Tas pats kaip su dvejomis savaitėmis „kad išlygintume kreivę“, kaip ir su karantinais, pasais, tas pats bus ir su perėjimu į socialinių kreditų sistemą, pirmiausia tai bus paskatos, o paskui jie pereis prie

S.: Jie pradės bausti.

M.: O galiausiai bus pereita prie anglies dvideginio kreditų, nes energija yra geriausiai veikianti valiuta. Štai kodėl jie pereina prie anglies dvideginio kreditų.

S.: Taigi, atsižvelgdami į tai, turime nukreipti savo energiją į ateitį, kurią norime sukurti. Ir jei tai yra valiuta, tuomet mes iš tikrųjų esame jos šeimininkai.

M: Tai visada buvo valiuta. Jie atspausdino popierių ir privertė mus dirbti už popierių. Mes taip ilgai buvome vergų sistemoje. Laikas iš jos išsivaduoti. Laikas suvokti, kad esame dvasinės būtybės, išgyvenančios žmogišką patirtį, nebegalime leisti, kad mus nuo to atitrauktų.

S: Melisa, ačiū, kad šiandien prisijungėte prie manęs, ir linkiu jums sėkmės.

M: Ačiū


Išversta padedant www.DeepL.com/Translator. Ačiū triušio urvai.

Šis tekstas yra licencijuojamas pagal „Creative Commons Attribution 4.0“ tarptautinę licenciją. Nesivaržykite kopijuoti ir dalintis.

0:00 / 0:05
0:00 / 0:21
0:09 / 2:01
” width=”18″ height=”18″ />
Nida Vasiliauskaitė, Arūnas Rimkus ir Dar 182 žmonės
40 komentarų
107 bendrinimai
Patinka

 

Komentuoti
Bendrinti
Facebook komentarai
});}(jQuery));