Iš D.Grybauskaitės ordiną gavęs „Laisvės TV” autorius A.Tapinas nerado badautojų Daukanto aištėje (papildyta S.Katavičienės komentaru)

Tapinas

Tapinas

 

 

 

Pasiskaičiau kremliniuose portaluose apie šimtus badautojų Daukanto aikštėje, tai nuėjau pasižiūrėti, kaip ten viskas atrodo. 

Neradau nė vieno badautojo, bet jaučiu, kad per pietų pertrauką atėjau, tai dėlto.

Tapino1

 

O šiaip paieškojus informacijos, publika rinktinė. Socialistinio liaudies fronto veikėjai, anti-NATO ir anti-ES rėksniai, violetinė Kedžio gvardija, krūva teistų už neapykantos kurstymą, šmeižtą, įžeidimus ir neregistruotų ginklų laikymą.

 

Dar vienas fainuolis prašėsi Rusijoje prieglobsčio,o po to du kartus lyg tarp kitko lankėsi Rusijos FSB būstinėje. Turbūt apie orą pakalbėti.

 

Bet šiaip žiauriai juokinga, kad iš beveik trijų milijonų Lietuvos gyventojų Kremliaus verbavimo mašina sugeba surinkti tik devynis valstybės priešus – badautojus ir tie patys badauja su pietų pertraukomis, o vakare dauguma eina namo žiūrėti „Vremia“. Kažkaip ramiau darosi pasižiūrėjus į šitą grauduvą”.

 

Aurimo Drižiaus komentaras :  iš karto po šios tapino replikos buvau nuėjęs prie bado akcijos dalyvių – joks tapinas pas juos nebuvo užsukęs pasikalbėti. Matome, kad ši tapino foto daryta iš toli – tiesiog grybauskaittininkės ordininkas tapinas prisliukino iš toli, nufotografavo, ir paskelbė, kad palapinės tuščios. Beje, tas tapinas skelbiasi esantis „Laisvės TV” vedėjas.

 

Beje, pati bado akcijos organizatorė Cholestika Katavičienė sakė, kad joks tapinas nebuvo priėjęs arčiaus pasikalbėti su bado akcijos dalyviais. „Nemačiau čia jokio tapino, – sakė S.Katavičienė, – tai, kad tapinas nufotografavo palapines iš toli, viską apie žmogų pasako, nereikia jokios analizės”. 

 

„Jie gali stengtis, kiek tik nori sukompromituoti mus, tačiau nieko čia nesigaus, mes viską atlaikysime, – sakė S.Katavičienė, – aišku, jie gali mus iš čia išmesti jėga, tačiau leidimą šiai bado akcijai jie gali panaikinti tik per teismą. Sutariau, kad rugsėjo 1 d., kai Daukanto aikštėje bus renginiai, mes atlaisvinsime priėjimą į aikštę. Mes pasirinkome bado akciją todėl, kad susirinkimų ir mitingų įstatymuose niekur nėra apibrėžta, kas ta bado akcija. Tačiau kadangi ši akcija ilgalaikė, tai niekur nėra apibrėžta tvarka, kaip turi vykti bado akcija. Ir mes nepažeidžiame jokių įstatymų. Ir mums nėra jokių reikalo aukoti savo gyvybės ar sveikatos – kiek man Dievas davė, tiek aš ir noriu oriai nugyventi, o ne mirti iš bado daukanto aiktėje. Tai būtų  nesąmonė.

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));