A.Tapino „perfomancas” – erzinti teisingumo reikalaujančius badaujančius žmones maistu

Tapinas

Tapinas

A.Tapino „perfomancas” – erzinti badaujančius žmones maistu

Tapinas

 

Šiandien Daukanto aikštėje, prie Prezidentūros galima buvo stebėti unikalų Lietuvoje vaizdą – lyjant lietui, aikštėje buvo ištiesti paskubomis surinkti stalai, išdėliotos greitai šlampančios picų dėžutės ir pradėta puota. Pasak gandų, puotą pradėjo „Laisvės televizijos”[Tapino] nusamdyti „valgytojai”, kuriems, sprendžiant iš jų nuotaikos įkyrus lietus ne itin trukdė. Tiesiai priešais „valgytojus” stovėjo bado akcijos dalyvių palapinės su aplink išdėliotais plakatais. Pro šalį ėjusių turistų nesudomino „valgytojų stalai” – matomai pas save jie tokius mato nuolat, tačiau sudomino anglų kalba užrašyti plakatai ant palapinių. Džiugu, kad Lietuvoje įsigalint demokratijai, – vienoje erdvėje, kartu sutelpa visiškai priešingų pažiūrų ir skirtingas akcijas skelbiantys žmonės ir net Prezidentūra. Daukanto aikštė viską ištvers. Skanaus!

 

{youtube}k5ZUmOPrnJ4{/youtube}

 

Jonas Kovalskis

prieš 18 min. · 

YouTube

 · 

Tapinoidai šiandien dar kartą, jau nebesuskaičiuojamą, nebaudžiamai eksponavo savo kosminį išsigimimo lygį. 

Priešais badaujančių prie Lietuvos (?) prezidentės rūmų visuomeninių aktyvistų palapines socialiniai išsigimėliai, pakviesti savo idėjinio vado, valdžios rūmų juokdario, apdovanoto Lietuvos prezidentės propagandisto a.tapino (iš mažosios raidės) surengė rijimo-apsirijimo akciją, kurios metu rijo pačių niekada neuždirbtą maistą, pantagriueliškais kiekiais rijo. Šį viešą išsigimimo eksibicionizmo aktą filmavo „laisva” Lietuvos žiniasklaida. Su malonumu stebėjo, pritariamu žvygavimu skatino šį biblinį chucpos atvejį, cinišką pasityčiojimą iš badaujančių žmonių Izraelio pilietis, kuris, keista, šį kartą pasilinksminti atėjo be Izraelio vėliavos?!

Priminsiu, žmonės badauja prie Prezidentūros todėl, kad Lietuvos valdžia nevykdo savo pareigos (ne teisės, o pareigos!) piliečiams būti vienodai visiems teisinga, Lietuvos teismai nuolat grubiai pažeidžia žmonių teisę į teisingą ir nešališką teismą, teismai nevykdo Lietuvos Konstitucijoje įtvirtintos savo pareigos vykdyti teisingumą, teisėjai nusikalstamai tarnauja tautos pasitikėjimą absoliučiai praradusiai, galutinai susikompromitavusiai valdžiai, nusikalstamu būdu turtus susikrovusiems oligarchams ir elitui.

a.tapino tapinoidai, valdžios kuruojami socialiniai parazitai, savo tokiu įžūliu, atvirai žemu poelgiu, savo apsirijimo akcija tik dar kartą parodė, kad Lietuvos valdžia, elitas yra prieš tautą veikianti nusikalstama grupuotė, piktnaudžiaujanti savo dominuojančia padėtimi ir, iš esmės, yra didžiausia grėsmė tautai ir valstybei, o jų patriotinė retorika yra apsimestinė, yra iš esmės neapykantos propaganda, psichologinis teroras prieš kitaminčius.

Teisingumas miršta, kai triumfuoja niekšai…

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));