Iš atostogų atvarytas LVAT pirmininkas G. Kryževičius įpareigotas skubiai išspręsti kilusią problemą – uždrausti referendumus

kry-1

kry-1

Iš atostogų atvarytas LVAT pirmininkas G. Kryževičius įpareigotas skubiai išspręsti kilusią problemą

Paskelbta: 2021-07-19 10:10 Autorius: ekspertai.eu
LVAT pirmininkas G. Kryževičis. Nuotr. lvat.lt

Sunerimo Lietuvos teritoriją kontroliuojančios mafijinės struktūros – iš atostogų skubiai atšaukiamas Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo (LVAT) pirmininkas Gintaras Kryževičius.

Praėjusią savaitę trys LVAT teisėjai nutarė, kad galimybė surengti referendumą turi egzistuoti, net jei ir negalioja Referendumo įstatymas. Kaip žinoma, kad negaliotų Referendumo įstatymas, viską stengėsi padaryti dabartiniai Lietuvos teritorijos administratoriai – Žmonių partija su savo satelitais liberalais ir Seimo pirmininke Viktorija Čmilyte-Nielsen priešakyje.

Tik kokybiškos informacijos portalas 15min.lt skelbia, kad LVAT priimtas sprendimas įpareigoti Vyriausiąją rinkimų komisiją (VRK) išduoti referendumo parašų lapus referendumo iniciatoriams „sukėlė abejonių ne tik kai kuriems teisininkams, bet ir paties teismo pirmininkui Gintarui Kryževičiui“.

„Pirmadienį atsišaukiu iš atostogų, skaitysiu dar kartą nutartį, analizuosiu ir svarstysiu galimybę atnaujinti procesą“, – pasakė LVAT pirmininkas G. Kryževičius, skelbiama publikacijoje „Sprendimas dėl referendumo sukėlė abejonių: teismo pirmininkas atšaukia atostogas“.

Informuojama, kad „kol kas G.Kryževičius nenurodė, kurios tiksliai sprendimo dalys jam kelia susirūpinimą“.

janusk

Ekspertai.eu primena, kad parašų rinkimo lapus Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) teismo įpareigota išduoti liepos 21 d. Tad R. Kryževičius turi labai nedaug laiko, kad išspręstų kilusią problemą.

Referendumo iniciatoriai siekia, kad referendumui sušaukti reikiamų parašų skaičius būtų sumažintas nuo 300 tūkstančių iki 100 tūkstančių parašų.

PAPILDYTA signataro Zigmo Vaišvilos komentaru:

logo bottom
Facebook komentarai
});}(jQuery));