Indija apkaltino Pasaulio sveikatos organizacijos vyriausiąją mokslininkę masinėmis žmogžudystėmis – ar tas pats laukia Dulkio ir Šimonytės?

India charges WHO Scientist Soumya Swaminathan for Mass Murder: The beginning of Accountability

Indija kaltina PSO mokslininką Soumya Swaminathaną masine žmogžudyste: Atskaitomybės pradžia

Apie tai praneša Indijos portalas herlandreport:

https://hannenabintuherland.com/asia/india-charges-who-scientist-soumya-swaminathan-for-mass-murder-the-beginning-of-accountability/

Herlando ataskaita: Indija kaltina PSO mokslininkę Soumya Swaminathan: Indijos teisininkų asociacija (IBA) pateikė ieškinį PSO vyriausiajam mokslininkui Dr. Soumya Swaminathanui.

Jie kaltina ją sukėlus daugelio Indijos piliečių mirtį, nes ji klaidino juos dėl vaisto ivermektino, kuris, mokslininkės teigimu, neveikia covid-19, poveikio.

Dėl to Ivermektino naudojimas covid-19 gydyti buvo nutrauktas, o covid-19 atvejai sprogo ir mirčių skaičius išaugo dešimteriopai.

56 kaltinimo punkte teigiama: „Kad jūsų klaidinantis 2021 m. gegužės 10 d. tviterio įrašas, nukreiptas prieš Ivermektino naudojimą, lėmė, kad Tamil Nadu valstija 2021 m. gegužės 11 d., praėjus vos dienai po to, kai Tamil Nadu vyriausybė nurodė jį naudoti COVID-19 pacientų gydymui, išbraukė Ivermektiną iš protokolo. (Nuotraukoje: PSO mokslininkė Dr. Soumya Swaminathan)

Konkretūs kaltinimai apėmė dezinformacijos kampanijos prieš ivermektiną vykdymą ir pareiškimų skelbimą socialinėje ir pagrindinėje žiniasklaidoje, siekiant neteisėtai paveikti visuomenę prieš ivermektino vartojimą, nepaisant to, kad yra daug klinikinių duomenų, rodančių didžiulį jo veiksmingumą tiek COVID-19 profilaktikai, tiek gydymui.

Visų pirma Indijos advokatų kontoros trumpajame pranešime buvo remiamasi ekspertų patikrintomis publikacijomis ir įrodymais, kuriuos surinko dešimties narių grupė „Front Line COVID-19 Critical Care Alliance” (FLCCC) ir 65 narių Didžiosios Britanijos Ivermektino rekomendacijų rengimo grupė (BIRD), vadovaujama PSO konsultantės ir metaanalizės ekspertės Dr. Tess Lawrie.”

Indijoje kyla pyktis, reikalaujama suimti Billą Gatesą.

Sucharit Bhakdi: Skiepijimas Covid-19 yra didžiausia grėsmė, su kuria žmonija kada nors susidūrė
Nauji „Big Pharma” vakcinų milijardieriai, dabar gaunantys didžiulį pelną
Kovid-19 vakcinos sukelia dramatišką naujų infekcijų ir mirtingumo augimą, rodo PSO statistika

Indijos teisininkų asociacija kaltina PSO vyriausiąjį mokslininką daktarą Soumya Swaminathaną masiniu indų žudymu. Dr. Swaminathanas pasisakė prieš ivermektino naudojimą Tamil Nadu provincijoje, dėl to ivermektino naudojimas buvo sustabdytas, o Covid atvejai staigiai išaugo, o mirčių skaičius padidėjo dešimt kartų.

Provincijose, kuriose buvo naudojamas ivermektinas – Delyje, Utar Pradeše, Utarakhande ir Goa – Covid atvejų smarkiai sumažėjo: 98 %, 97 %, 94 % ir 86 %.

Šią sėkmę, dėl kurios didžiuliai Indijos plotai buvo išvalyti nuo Covid, nuo jūsų nuslėpė New York Times, Washington Post, CNN, MSNBC, NPR, AMA, Bidenas, Schumeris, Pelosi ir kiti nusikaltėliai, kontroliuojantys pasakojimą.

Indijos teisininkų asociacijos atstovė Dipali Ojha sakė, kad PSO pareigūnė kaltinama netinkamu elgesiu, nes pasinaudojo savo, kaip visuomenės sveikatos pareigūnės, padėtimi tam, kad įgyvendintų specialiųjų interesų darbotvarkę, siekdama išlaikyti skubaus naudojimo leidimą pelningai vakcinų pramonei.

Dipali Ojha taip pat pareiškė, kad Indijos teisininkų asociacija kelia bylą pagal Indijos baudžiamojo kodekso 302 straipsnį daktarei Soumya Swaminathan ir kitiems asmenims dėl kiekvieno asmens, mirusio dėl trukdymo gydyti Covid pacientus ivermektinu, nužudymo. Bausmė pagal Indijos baudžiamojo kodekso 302 skirsnį yra mirtis arba įkalinimas iki gyvos galvos.

Na, pagaliau prasideda atsakomybė už organizuotą „Kovido pandemiją”. Kaip jau keletą mėnesių pabrėžiau, daktaras Fočis, NIH, CDC, PSO, FDA, presstitutai ir politikai naudojo Covid, kad nužudytų ir sužalotų daugybę žmonių vardan milijardinių Big Pharma vakcinų pelnų.

Sveikatos priežiūros institucijos, žiniasklaidos šutvė ir šunsnukiai politikai melavo pro dantis ir neleido naudoti žinomų, saugių vaistų. Nė vienam žmogui nereikėjo mirti ar susigadinti sveikatos dėl viruso.

Jie buvo nužudyti siekiant sukelti baimę ir paniką, kad būtų didinamas vakcinų pelnas, užtikrinamas pilietinės laisvės naikinimas ir galbūt pasitarnautų tamsesniam gyventojų skaičiaus mažinimo tikslui.

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

Facebook komentarai
});}(jQuery));