Gyvena Lietuvoje, o verslą plėtoja Didžiojoje Britanijoje

Gyvena Lietuvoje, o verslą plėtoja Didžiojoje Britanijoje

 

Laimoną draugai vadina tiesiog genialiu žmogumi. To priežastis – jo darbas. Vyras nėra emigravęs į užsienį, tačiau įkūrė verslą Didžiojoje Britanijoje. Pastarasis yra prižiūrimas iš Lietuvos.

 

Į Didžiąją Britaniją iškart po mokyklos

 

Į Didžiąją Britaniją Laimonas atvyko būdamas vos 19 metų. Jis nusprendė išvykti vos tik baigęs vidurinę mokyklą. Kai tėvai paklausė, ko jaunuolis norėtų baigimo proga, jis pasakė – bilieto į Londoną, netrukus jam ir jo vyresniajam broliui tėvai įteikė aviabilietus.

 

Tiesa, Laimono brolis Edvinas į Londoną skrido tik porai dienų. Jis padėjo jaunėliui susirasti nuomojamą butą ir pabuvo tol, kol Laimonas kiek apsiprato. „Paprašiau tėvų, kad nupirktų bilietą į Londoną, jie sutiko su mano noru. Visgi buvo nupirkti du lėktuvo bilietai. Su manimi skrido ir brolis, kuris mamos manymu turėjo padėti man apsiprasti. O visai netrukus likau visiškai vienas“, – pasakojo Laimonas.

 

Dirbo įvairius darbus

 

Iš pradžių Laimono kelias tikrai nebuvo rožėmis klotas. Vyrui teko dirbti statybose, o kiek vėliau darbavosi ir apsauginiu. „Iškart tikrai netapau sėkmingu verslininku. Mano nuomone taip tiesiog ir nebūna. Pradžioje apskritai buvo sunku rasti darbą, bet palaipsniui plėtėsi pažįstamų ratas ir pavyko rasti tam tikrų darbų. Darbavausi statybų aikštelėje, prisipažinsiu, tikrai nesididžiuoju, tačiau dalį lėšų netgi gaudavau juodais pinigais. Vėliau teko dirbti ir apsauginiu, išties tas darbas man visai patiko, kadangi neteko susidurti su didelėmis stresinėmis situacijomis, o mokėjo išties neblogai“, – pasakojo Laimonas.

 

Sutaupė savo verslui

 

Laimonas tikina visuomet žinojęs, jog amžinai „paprastų“ darbų nedirbs. Vyras sistemingai taupė tam, jog galėtų įkurti savo verslą: „Tikrai nebuvau  išlaidus, daug nesilinksmindavau ir dėdamas monetą prie monetos rinkau lėšas tam, kad galėčiau įkurti nedidelį savo verslą“.

 

Dabar jis džiaugiasi dėl to, kad pastangos nebuvo bevaisės. Laimonui pavyko įgyvendinti savo svajonę ir dabar jis save drąsiai galėtų pavadinti smulkiu verslininku, kadangi atidarė sėkmingai funkcionuojančią ir pelną nešančią bandelių kepyklėlę.

 

„Labai džiaugiuosi, jog mano norai tapo realybe. Už sutaupytus pinigus atidariau nedidelę bandelių kepyklėlę, kuri tikrai duoda pelną“,  – džiaugėsi Laimonas.

 

Valdo iš Lietuvos

 

Iš pradžių Laimonas dirbo savo verslo vietoje. Kartais jis net pats pardavinėdavo savo produkciją. „Kai tik atsidarėme, tai pats ten ir dirbau. Visai neturėjau laisvo laiko – ko man ten tik daryti neteko, pats tas bandeles net ir padavinėjau“, – atviravo Laimonas.

 

Verslui įgavus pagreitį Laimono darbo krūvis mažėjo. Vyras galėjo pasamdyti žmones į įvairiausias pozicijas, todėl jam beliko tik vadovauti.

 

„Išties gana greitai plėtėmės, galėjome priimti naujų darbuotojų, mano pareigos galima sakyti mažėjo. Keista taip išsireikšti, tačiau taip ir buvo. Išties turėjau mažiau darbų, kadangi man beliko tik paskirstyti darbus ir atlikti kitas vadovo pareigybes“, – kalbėjo vyras.

 

Galiausiai Laimonas nusprendė, jog su darbais gali susitvarkyti net ir būdamas Lietuvoje. Tėvynės pasiilgęs vyras per daug negalvojo ir grįžo gyventi į Lietuvą. Manote, kad taip pakenkė jo verslui? Laimono teigimu, tai nepadarė jokios įtakos, priešingai kepyklėlė dar labiau plečiasi.

 

„Nusprendžiau, kad galiu vadovauti ir iš Lietuvos. Išties buvau pasiilgęs gimtojo Vilniaus, todėl nutiko taip, kad dabar verslui Londone vadovaudamas būtent iš gimtinės. Manote, kad tai labai sunku? Žinoma, kartais reikia nuvykti, tačiau juk skrydžiai tikrai nėra labai brangūs, todėl kai tik reikia, susirandu variantą greitai.lt ir labai greitai galiu atsidurti įvykio vietoje“, – savo istoriją užbaigė Laimonas.

Facebook komentarai
});}(jQuery));