Gitanas Nausėda toliau grybauja, nors jau seniai laikas dirbti

Grybas1

Grybas1

Gitanas Nausėda toliau grybauja, nors jau seniai laikas dirbti

Aurimas Drižius

 

Grybas1
Kuo toliau, tuo man labiau stiprėja įspūdis, kad tokios beformės masės arba infuzorijos, kaip Gitanas Nausėda, mes neturėjome ir ilgai neturėsime.
Ar kas nors girdėjo prezidento nuomonę apie labiausiai kontroversiškus reiškinius, pvz., kaip Independence afera, kuri surys milijardą  Lietuvos gyventojų eurų, kurie bus nukanalizuoti į Bermudų salas, Seimui toliau kalbant nesąmones apie „energetinę nepriklausomybę”.

Vienintelį kartą man buvo leista užduoti „nesuderintus” klausimus G.Nausėdai dar prieš rinkimus – tada klausiau apie Snorą, Garliavą ir prokuratūrą. Nausėda tada pažadėjo, kad „teisingumas bus atstatytas”. Praėjo du mėnesiai ir tas tuščias kalbas mes visi pamiršome. Tik tie prokurorai, kurie pradėjo kalbėti apie Grybauskaitės tiesioginius nurodymus, kam turi būti keliamos bylos, jau metami iš darbo, ir tuoj jiems bus pradėtos siųti baudžiamos bylos. Tiesa, daugiau jokių „nesuderintų” klausimų nebus – prezidentas man pranešė, kad daugiau nebūsiu įleistas į jo spaudos konferencijas.

https://www.youtube.com/watch?v=Cp_CKeqb1fo

O daugiau niekas nepasikeitė – „gerovės” valstybė, apie kurią tiek daug mums pasakodavo kandidatas, jau seniai pamiršta, vietoj „gerovės” perkami šarvuočiai ir garsinės granatos tiems paskutiniams dar kvėpuojantiems piliečiams tramdyti, jeigu jie išdrįstų išeiti į gatves protestuoti prieš šią apgailėtiną valdžią.

 

VSDo
Tas pats vyrukas Jurbarke, kuris žiauriai sumušė ir išprievartavo nepilnametę mergaitę, ir pas kurią prieš rinkimus nuvažiavo Nausėda, toliau vaikščioja gatvėmis ir gasdina tuos, kurie išdrįs liudyti apie šį įvykį. Tuo metu Algirdas Paleckis, kurio vienintelė kaltė – nuvažiavo į Rusiją, toliau sėdi Lūkiškėse. Eligijus Masiulis, sloninęsis šimtus tūkstančių „verslo plėtrai” iš MG Baltic – nuolatinis naktinių klubų bimbinėtojas, jo bylą jau visi seniai pamiršo.

Todėl kuo toliau, tuo labiau Nausėda darosi pajuokos objektu – jis užsipuolė sveikatos ministrą Verygą, kuris vienintelis Skvernelio vyriausybėje turi stuburą ir atkakliai siekia savo strateginio tikslo – išblaivinti šiuos alkoholikus lietuvius. Atrodo, kad jam sękasi, nes dabar visu labiau perkamas nealkoholinis alus, apie kurį prieš kelis metus nelabai kas girdėjo. Dar daugiau – Veryga labai toli, net iki legendinio Peru miestelio pasiuntė Nausėdos patarėją Mačiulį, pasakęs, kad tai ne vieno ministro problema, ir kad Gitanas tegul neieško atpirkimo ožių.
O visa kita liko taip pat – besutuburis vaikšto apsikabinęs su Valdu Adamkumi, kurio nusikaltimų sąrašo niekaip negali išversti Neteisingumo ministerija – kalbu apie EŽTT sprendimą, kuriame aiškiai pasakyta, kad CŽV kalėjimas Lietuvoje veikė su prezidento Adamkaus žinia. Laurinkus, kuris statė šį kalėjimą ir negalėjo nesidalinti to maišo dolerių, gautų iš CŽV už žmonių kankinimą, toliau mus moko gyventi per lrytas.lt, nors jau seniai turėjo būti ten, kur patalpintas Algirdas Paleckis.

Be to, Nausėda lankosi „strateginėse sesijoje”, kur vėl tauškiami niekai apie tai, kad rusai mus vėl užpuls matyt rytoj. Kiek girdėjau, Grybauskaitė, nesulaukusi, kada gi ją pagaliau užpuls Putinas, buvo pasirengusi pati jį užpulti – rusai labai bijo provokacijų iš Lietuvos pusės. Užtenka prisiminti tokį Saakašvilį, kuris gruzinu artilerija nušlavė Osetijos miestą su rusų įgula, ir, matyt, galvojo, kad jam nieko už tai nebus. Tačiau tokiam net amerikiečiai atsisakė padėti, tik pervežė iš Afganistano tuos gruzinų karius, kad „atremtų rusų agresiją”. O dabar visi tie gudručiai laurinavičiai, melžiantys visokius fondus ir tauškiantys niekus apie rusų grėsmę, toliau organizuoja „konferencijas”, kuriose rimtu veidu sėdi ir Gitanas.

http://www.ekspertai.eu/lietuvos-analiziu-analitikai-skambina-pavojaus-varpaisrusija-ruosiasi-karui-su-vakarais/

Grybauskaitės visi bijojo, nes žinojo, kad nepklausius „ukazo”, kitą dieną užgrius STT ir prokurorai. O Nausėdos niekas nebijo, nes jo blauzdos tam per silpnos. Jeigu jis tikisi, kad prokuratūra pati, niekieno neverčiama, ims tarnauti valstybei, tai tada man tikrai reikia keisti profesiją ir eiti dirbti pvz., mūrininku. O kol kas Gitanas grybauja ir rodo tai facebooke. Bijau, kad tautai tokios pramogos greitai atsibos – ji pradės reikalauti, kad prezidentas dirbtų. O dirbti jis negali, nes jam neleidžia. Tada ir gali prireikti šarvuočių ir garsinių granatų.

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));