Generalinės prokuratūros atsakymas, kodėl ji klastoja net Vokietijos policijai siunčiamus tarptautinius arešto orderius

Stulginskis

Stulginskis

Generalinės prokuratūros atsakymas, kodėl ji klastoja net Vokietijos policijai siunčiamus tarptautinius arešto orderius

Aurimas Drižius

„Laisvas laikraštis” prieš dvi savaitės raštu užklausė Generalinės prokuratūros, kodėl ji klastoja net Vokietijos policijai siunčiamus tarptautinius arešto orderius.

Šiandien gavome prokuratūros atsakymą, kurio esmė aiški : „eikit na..ui”.

Stulginskis

Kaip žinia, Lietuvos pilietis Viačeslavas Liminovič prieš metus pasiprašė politinio prieglobsčio Vokietijoje, kai Lietuvoje buvo pagrobtas jo šeimos turtas o jam pačiam „prokuratūra” prikėlė aibę bylų.

„Vilniaus rajono notarai yra suklastoję paveldėjimo teisės dokumentus, dėl to yra neteisėtai pagrobtas mano paveldimas didelės vertės, – savo laiške rašo V.Liminovič – nužudytas mano tėvas Viktor Liminovič, o jo mirties aplinkybės, ekspertizė ir bylos dokumentai yra suklastoti, turint tikslą nuslėpti nužudymą ir mano tėvo didelės vertės neteisėtą turto pasisavinimą. Teisėjas Marijus Bajoras  suklastojo sprendimą byloje dėl mano firmos UaB „Loreka” privedimo prie tyčinio bankroto pagal „politikės” Šalaševičiūtės užsakymą. Pažymėtina, kad mano apeliacinis skundas dėl neteisėto teisėjo  M.Bajoro sprendimo iki šiol tyčia ir nusikalstamu tikslu neperduotas Vilniaus apygardos teismui nagrinėti, galimai sunaikintas ar paslėptas jau 3 ar 4 metai.  Visuose šituose neteisėtuose ir nusikalstamuose veiklose dalyvavo skyriaus vyriausieji prokurorai Plotnikova, Žemrieta, Taskunas ir kiti pavardes ir neteisėtas veikas šių prokuroru galiu patilkslinti, jeigu jums įdomu !?”.

V.Liminovič kreipėsi į generalinį prokurorą E.Pašilį nurodęs, kad jis yra pasirengęs pateikti visus minėtų prokurorų nusikalstamus veiksmus pagrindžiančius dokumentus ir užklausė : „Ar ir toliau siusit tuščius atsirašinejimus ?”.

„Paskambinkit man ponas generalinis prokurore su mielu noru išsamiaii papasakosiu jums apie visas korupcines ir nusikalstamas veikas, man žinomas, padarytas jūsų pavaldiniais ir kitais asmenimis” – teigia V.Liminovič.

Tačiau vietoj susidomėjimo V.Liminovič sulaukė iš Lietuvos suklastoto tarptautinio arešto orderio. 

Jis nuo lietuviškos teisėtvarkos mafijos pasiprašė prieglobsčio Vokietijoje, neseniai buvo sulaikytas šioje šalyje ir dvi savaites praleido Vokietijos kalėjime. Lietuva yra išdavusi tarptautinį arešto orderį suimti V.Liminovič, ir vykdydami jį, Vokietijos pareigūnai buvo suėmę V.Liminovič, tiesa, vėliau paleido.

V.Liminovič persiuntė ‚Laisvam laikraščiui“ dokumentą, kurį neva pasirašė Lietuvos generalinis prokuroras Darius Raulušaitis. Tiesa, jis prokuratūroje nebedirba jau nuo 2016 m. sausio, tačiau Vokietijos teisėsaugai pasiųstas dokumentas, kurį neva pasirašė generalinis prokuro9ras Darius Raulušaitis 2016 gegužės 2 d.

Vokieiuorderis

„Atsiunčiau orderio, kuris išduotas mano areštui, paskutinį lapą – atkreipkite dėmesį – ši dokumentą siunčią Darius Raulušaitis, ir data – 2016 metų gegužės 2 d., – LL sakė V.Liminovič, –  visus tuos klastojimus, pagal kuriuos man suklastojo bylą Lietuvoje, jie atsiuntė ir į Vokietiją. Nors Lietuvos teismas išdavė orderį mano areštui dar balandžio mėn. , tačiau tarptautinį arešto orderį Vokietijai išsiuntė D.Raulušaitis jau gegužę. Vienintelė problema, kad D.Raulušaitis nuo sausio mėnesio nebedirba Generalinėje prokuratūroje. Žinoma, kad šioje istorijoje minimas ir Žydrūnas Radišauskas. Netgi pinigai, kurie buvo man mokami visai už kitą objektą, ir visai nėra susiję su šia byla, jie prirašė prie šios istorijos. Nors tai buvo paneigta ir ikiteisminio tyrimo metu, ir teisme, tačiau prokuratūra vis tiek įrašė . Tik suma sumažino – jie reketavo iš manęs pinigus per kaltinamąjį aktą, tačiau dabar tarptautiniame orderyje reketo suma sumažino iki 30 tūkst. eurų. Bet kuriuo atveju, tai, kad Raulušaitis siunčia šį dokumentą, tikrai nėra į naudą prokuratūrai – mano advokatai jau dirba“.

 Apie vilnietį statybininką Viačeslavą Liminovič „Laisvas laikraštis“ jau rašė 2012 m.  Jis turėjo statybos firma, ir keli užsakovai jam nesumokėjo už statybos darbus, vėliau skolininkai jam ėmė grasinti ir per pažintis policijoje ir prokuratūroje suklastojo bylą. Nors tai buvo paprastas ūkinis ginčas dėl skolos, prokuratūra bylą kriminalizavo, ir ėmė persekioti V.Liminovičių.

Facebook komentarai
});}(jQuery));