Garsiai raudant dėl Ievutės, buvo pamirštas kraupus nusikaltimas, nužudant tautininką Giedrių Valiūną

Garsiai raudant dėl Ievutės, buvo užengtas kraupus nusikaltimas, nužudant tautininką Giedrių Valiūną

Kristina Sulikienė

Kaip visada, viskas išlenda anksčiau ar  vėliau.

Pamenat, kokia isterija kilo, kad aš paprastas Runkelistano pilietis, paklausiau, nuo kada kūnų ieškomas pasirinktinai – štai dingo visai kiti žmonės panašiu metu – kovo 4 dieną išėjo ir negrįžo Giedrius Valiūnas, irgi Jonavois rajone – niekas nekėlė jokių pajėgų, neiko neieškojo.

Po dienos tame pačiame perimetre dingo jau merginba – sukeltos antiteroristinės pajėgos. Kodėl?

Į šiuos klausimus Limas Pernavas reagavo nenormalia informacine ataka.

Šiomis dienomis paaiškėjo, jog Ievutė – tik serijinio serialo tąsos dalis, o ne pagrindinis dedamasis.

• Pirmas šiame seriale buvo nužudytas su čigonais nakrotikų platintojais, ir už sveiką blaivią ietuvą kovojęs Jonavos skyriaus tautininkų sąjungos pirmininkas Giedrius Valiūnbas.

• Štai jo nužudymas turi rezonansiškumą, nes žmogus ganėtinai žinomas visuomenėje, politinės partijos Jonavos rajono skyriaus pirmininkas.

Toliau dar įdomiau. Pamenate, buvo sukeltos nenormaliso pajėgos, šukuotos visos Jonavos rajono apylinkės iš dronų, iš lėktuvų, ir 300 savanorių naršė miškus,.

Ir neva niekas nerado šitokiu intensyvumu naršydami Giedriaus Valiūno lavono?

Nelabai tikiu, juk rodė net video medžiagą, kaip viskas gerai matosi iš oro.

Tai kada gi šitoks uolus Ievutės ieškotojas Linas Pernavas rado Giedriaus Valiūno lavoną?

Juk šukuojant teritoriją dėl Ievutės, kuri buvo pakasta visiškai kitame rajone, jau pirmomis dienomis iš oro turėjo matyti, kur tas tautininko lavonas.

Matosi, jog serijiniai nusikaltimai pateikiami tik atidžiai įvertinus žiniasklaidos smogiamąją jėgą.

Tam, kad niekas nesidomėtų, kur dingo Giedrius Valiūnas, ir kas dėl ko jį nužudė, Linas Pernavas puolė grasinti visiems, kas „netinkamai komentuos internete“

Prigrasino, pavargo, o klausimas – kodėl Giedriaus Valiūno neieškota – nors jis žinomas asmuo, o Ieva Strazdauskaitė – absoliučiai nežinoma? – liko neatsakytas.

Beje, tautininkų vieno iš vadovų nužudymą Lino Pernavo vadovaujama tarnyba pateikia kaip „bytovychą“, atseit,kpirtyje kažko nepasidalino, ir girti nudūrė.

Tačiau tai, jog nudurtas asmuo vienu taikliu dūriu, rodo ne atsitiktinumą, ar buitinę nesantaiką, o apgalvotą ir šaltakraujišką smūgį. Nudurti vienu smūgiu girtas asmuo negali.

Kūno paslėpimas irgi rodo, jog nusikaltimas buvo suplanuotas – nes susitumdžius pirtyje, ir kažką sužeidus, kompanija dažniausiai kviečia greitąją pagalbą. 

O Ievutės isterija padėjo nusikaltėliams papūdyti lavoną, nes Lino Pernavo sukeltos oro ir antiteroristinės pajėgos tiesiog „nematė“ to lavono.

Man labai keista – juk pilnas internetas video įrašų, kaip iš ioro ieškoma Ievutė Jonavos rajone.

Kovo 4 dieną nužudomas Giedrius Valiūnas, jo kūnas paslepiamas Užusalių seniūnijoje, po to už kelių dienų visą tą perimetrą žvalgo net iš oro.

Tai kokio tada lygio mūsų tarnybos ? Ir kam jas kelti, jeigu jos vis tiek nieko nesugeba rasti?

Apie tai ir buvo klausiama, kodėl niekam nežinomos Ievos Strazdauskaitės ieško, ir bylą vadina „rezonansine“, o kitų kaip Jonavos rajono Tautininkų sąjungos skyriaus vadovo Giedriaus Valiūno neieško, arba radę – nepraneša, kad rado?

Juk turėjo matyti iš oro žvalgydami? O jeigu nematė – kam tada tas parodomasis ieškojimas? Kad parodyti Lietuvai, kokias turime sistemas ieškoti ir nieko nerasti?

Žmonės gauna 150 eurų pensijas, ir piktinasi tokiu pinigų švaistymu, be to, Jonavos rajono policininkai atrado Giedriaus Valiūno kūną, tiesiog purtydami liudytojus, juos apklausinėdami. Nereikėjo jokio cirko su oro pajėgomis, kad šaunūs Jonavos rajono tyrėjai atrado kūną.

Linui Pernavui – pamąstyti: ką daro ir ką šneka.

Nes pastarųjų savaičių elgesys – netinkamas Policijos generaliniam komisarui. Nerodo jokio prestižo – nei asmeninio, kaip pareigūno, nei kaip sistemos vadovo.

Be to, jeigu Ievos Strazdauskaitės nužudymas „rezonansinis“ dėl neaišku kokio rezonanso ir kokioje visuomenėje – gal interneto trolių? – tai Giedriaus Valiūno nužudymas tuo labiau yra rezonansas – nes žmogus buvo politikas, ir kovojo prieš tuos pačius čigonus dėl jų „verslų“ su cigaretėmis, ir narkotikais – prieš kuriuos Linas Pernavas sakė negalima pasisakyti, nes bus keliamos bylos.

Abidvi bylos yra betarpiškai susiję. Tiek geografiškai, tiek idėjiškai, tiek faktologiškai.

Linui Pernavui patarimas – apjungti šias istorijas į vieną, ir pamatys bendrą vaizdą. O vaizdelis, pasakytų vienas politikas –„niakoks“.

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));