G.Nausėda panikoje – dėl Neringos Venskienės sugrįžimo sušaukė slaptą Valstybės gynimo tarybos posėdį

 

 

G.Nausėda panikoje – dėl Neringos Venskienės sugrįžimo sušaukė slaptą Valstybės gynimo tarybos posėdį

 

Spalio 9 d. prezidentas Gitanas Nausėda sušaukė slaptą Valstybės gynimo tarybos posėdį.

Nors dienotvarkė – paslaptis, tačiau, LL šaltinių duomenimis, G.Nausėda labiausiai bijo Neringos Venckienės ekstradicijos – prieš kelias dienas JAV Aukščiausias teismas buvo paskelbęs, kad nenagrinės jos skundo dėl gražinimo į Lietuvą.

 

G.Nausėda, prieš rinkimus žadėjęs “gražinti teisingumą”, dėl to apgavęs rinkėjus, dabar labiausiai bijo masinio žmonių palaikymo Neringai Venckienei.

https://www.youtube.com/watch?v=Cp_CKeqb1fo

Kaip žinia, moteris bandė ginti savo brolio Drąsiaus Kedžio dukrą, kuri pasakojo, kad motinos L.Stankūnaitės akivaizdoje buvo prievartaujama pedofilų. Vėliau net trys valstybinės ekspertizės konstatavo, kad mergaitė nemelavo, tačiau ji vis tiek buvo pagrobta iš tetos namų Sauliaus Skvernelio vadovaujamos ginkluotų policininkų gaujos. D.Kedys buvo nužudytas, kaip nužudyti ir vienas pedofilija kaltintas teisėjas Jonas Furmanavičius bei V.Naruševičienė – matyt, todėl, kad jie buvo pavojingi liudininkai, galėję “palūžti” ir papasakoti tiesą. Galiausiai buvo nužudytas ir pats pedofilijos įtariamasis Jonas Ūsas – generalinė prokuratūra neabejotinai dalyvavo šiuose nusikaltimuose, arba bent jau su prokuratūra žudikai derino savo planus, mat prokuratūra pasistengė, kad šie nužudymai būtų kvalifikuoti kaip “natūralios mirtys”, arba kaltė suversta nekaltiems žmonėms, kaip Raimondas Ivanauskas.

Žinoma, kad visa ši žudikų draugija labai bijo, kad bus demaskuota. Apgailėtina, kad toks žmogelis Gitanas Nausėda, prieš rinkimus žadėjęs “gražinti teisingumą”, dabar atvirai stojo šios gaujos pusėn.

Prezidentas daugiau nekalba apie tai, kad Lietuvoje nėra jokio teisingumo – vienintelis Nausėdos rūpestis yra Lietuvą jau 30 metų puolantys rusai ir kaip nusipirkti kuo daugiau tankų.

Todėl tas žingsnis – sušaukti valstybės gynimo tarybą N.Venckienės sugražinimo išvakarėse – yra akivaizdi baimė, kad visa ši žudikų gauja bus demaskuota.

Nors gynybos ministras Karoblis po šio posėdžio kalbėjo, kad vėl buvo kalbama apie rusų grėsmę, tačiau kokio velnio tada šiame posėdyje dalyvavo ir teisingumo ministras Elvinas Jankevičius.

 VGT posėdyje paprastai dalyvauja prezidentas, premjeras, Seimo pirmininkas, krašto apsaugos ministras ir kariuomenės vadas. Kartais yra pakviečiami kiti pareigūnai, priklausomai nuo svarstomo klausimo. Šį kartą tai buvo teisingumo ministras Elvinas Jankevičius. LRT klausė Karoblio, ar tiesa, kad vienas užklausimų buvo Maskvos keliama byla Sausio 13-osios bylos teisėjams?, į ką šis atsakęs, kad : “ Tikrai nenoriu daugiau lįsti į detales. Neturiu teisės lįsti į detales. Tikrai esu prie ribos pasakydamas, kokie klausimai nebuvo svarstomi. Tiesiog daugiau neturiu teisės. Bet gerai, išlįsiu, tada susitariame, kad tai būtų paskutinis mano atsakymas. Nebuvo apie Sausio 13-osios bylą. Viskas. Baigiame. Negaliu daugiau. Yra slaptumo dalykai. Nenoriu, kad būčiau patrauktas baudžiamojon atsakomybėn”.

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));