Atskleistos neįtikėtinai skandalingos detalės apie Kedžių-Venckų ir Daktarų šeimų sąsajas

agurkas-01

agurkas-01

Atskleistos neįtikėtinai skandalingos detalės apie Kedžių-Venckų ir Daktarų šeimų sąsajas 
Paskelbta: 2019-10-15 08:56 Autorius: ekspertai.eu

 

agurkas 01
Nepriklausomai Lietuvos žiniasklaidai keliant vis didesnį ažiotažą, kai buvo paskelbta kad buvusi teisėja Neringa Venckienė bus sugrąžinta į Lietuvą, „Lietuvos ryto“ televizijos spalio 13 d. laidoje „24/7“ buvo paviešintos skandalingos Kedžių-Venckų ir Henriko Daktaro šeimų sąsajos.

Laidoje kalbėjęs rašytojas Dailius Dargis atskleidė, kad kai kurie žmonės vienaip ar kitaip liudiję pedofilijos ir žudymų istorijos epizoduose, prieš sugrįžtant N. Venckienei, jaučiasi labai neramūs, o valstybė jiems nebeteikia apsaugos (kažkada teisėjas Jonas Furmanavičius irgi prašė valstybės apsaugos – visi žinome kuo tai jam pasibaigė, kai tos apsaugos negavo).

Laidoje atskleista, kad mistinė pedofilijos ir žudymų istorija gali būti susijusi su Daktarų teisminiais procesais – t. t. „pedofilijos sukeltas šaršalas galėjo būti uždanga daktarų teisminiams procesams“.

Pagarsinta, kad kai kurios akcijos, kurios vyko Klonio gatvėje Garliavoje (kur protestuoti susirinkdavo taikūs žmonės), buvo finansuojamos Kauno nusikalstamo pasaulio.

Laidoje pacituoti garsaus nusikalstamo pasaulio autoriteto Agurko žodžiai, kad „Kedys visą pedofilijos skandalą ir burbulą išgalvojo apkvaitęs nuo narkotikų“ ir dar kartą pakartota, kad „Garliavos įvykiai – tai priedanga Daktarų istorijai, Daktarų teismams, siekiant nukreipti dėmesį“.

Maža to – už viso to dar stovėjo ir spec. tarnybos,
 tarnavusios Kedžių-Venckų ir Daktarų šeimoms.

Laidoje atskleista, kad D. Kedys būdamas kovine mažina nebijojo pakelti ranką prieš garsųjį Agurką, o prisiminus kaip buvo nužudytas teisėjas Furmanavičius – susidaręs vaizdas absoliučiai primena mafijos susidorojimus.

„

To Lietuvoje nebuvę. Kaip aš sakau du garsiausi atvejai ir yra – tai Vyto Lingio nužudymas ir teisėjo Furmanavičiaus“, – teigia rašytojas D. Dargis.

Manoma, kad teisėjo J. Furmanavičiaus nužudymas galėjo būti Daktarų gaujos kerštas.

 Neatmestinas ir Kedžio ir Daktaro bendradarbiavimo faktas.

Laidoje paviešinta, kad tiek Kedžių-Venckų, tiek H. Daktaro šeimos labai gerai išmanė antikontržvalgybines priemones, būtent todėl, ilgai nepavyko sučiupti besiskapstančių D. Kedžio ir H. Daktaro.Laidoje atskleistas ir N. Venckienės vaidmuo – ji labai norėjo paimti valdžią į savo rankas ir apie tai kalba daugelis žmonių.Laidoje paneigta versija, kad D. Kedį nužudė Lietuvos saugumas – tai neturi jokio pagrindo

.

Dar daugiau įdomių detalių klausykitės „Lietuvos ryto“ laidoje: 
https://www.youtube.com/watch?v=gR6X22xUg58

P. S.

Visa tai, kad atskleidė „Lietuvos rytas“ ir rašytojas, labai gerai, reikia žinoti visą tiesą apie nusikalstamų Kauno gaujų tarpusavio sąsajas ir jų nusikalstamas veikas. Tačiau tuo pat metu, reikia atsakyti į niekaip neatsakomą labai paprastą klausimą, kuris 2018 m. sausio 13 d. buvvo viešai užduotas trims aukščiausiems šalies pareigūnams iš Seimo tribūnos – pateikti neginčijamus įrodymus, kad 2012 m. gegužės 17 d. valstybės vardu prievarta pagrobta ir nežinia kur pradanginta Deimantė Kedytė yra gyva ir sveika, o jei mirusi ar nužudyta – nurodyti kapo vietą.

 
https://www.youtube.com/watch?v=GKZDoBPiIPY

O taip pat vieną kartą reikia paaiškinti visą tiesą ir Vytautui Landsbergiui, kuriam iki šiol atrodo, kad Deimantę Kedytę iš jos namų naudojant jėgą išnešė ne angelai, o kažkas kiti:

 

Keli susiję:

Nebeslepiamas didelis nerimas dėl N. Venckienės sugrįžimo

Neringa Venckienė: grižtu pačiu laiku – prieš 2020 metų Seimo rinkimus

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));