G.Nausėda nieko nežino apie klastojamus vakcinų dokumentus?

crop_320x240_2020-12-24-lietuvos-respublikos-prezidentas-gitanas-nauseda-ir-ponia-diana-nausediene

crop_320x240_2020-12-24-lietuvos-respublikos-prezidentas-gitanas-nauseda-ir-ponia-diana-nausediene

Šiandien spaudos konferencijoje Seime paviešinom skandalingą informaciją apie vakcinas: į Lietuvą įvežamos Covid19 vakcinos nėra paženklintos vadinamasiais bar kodais (brūkšniniais kodais)!
Visa tai yra įteisinta ministro A. Dulkio įsakymu, tiksli citata: „jas į Lietuvos Respubliką galima įvežti pakuotėmis, neturinčiomis dvimačio brūkšninio kodo, kuriame užkoduotas unikalus identifikatorius, ir unikalaus identifikatoriaus duomenų žmogui perskaitoma forma”.
Suprantate, kur čia šuo pakastas? Šiuo kodu ženklinami vaistiniai preparatai ir ne tik, bet kuris saldainių pakelis turi tokį kodą. Kad galėtum atsekti, kur, kada produktas pagamintas, kokia jo sudėtis ir pan.
Į Lietuvą įvežamos vakcinos tokiu kodu nežymimos… Visiškai.
Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos vadovas sako, kad žymėjimo buvo atsisakyta gamintojų prašymu, kad pavyktų greičiau patiekti vakcinas. Tarkim… Gal pradžioje vakcinų ir trūko. O dabar? Vakcinų turime nors vežimu vežk, bet jos niekaip nepaženklintos. Ir apskritai – iš kur mums žinoti, kad ten vakcinos ir kokios jos kokybės?
Kitas svarbus momentas – visai neseniai Lietuvoje buvo pratęstas vakcinų galiojimo laikas. Jos visos galiojo 6 mėnesius, o dabar – jau 9! Bingo! Jei taip galėtume pratęsti bet kurio vaisto galiojimą, tai farmacijos įmonės tikrai nesupyktų. Kur jau ten
Ir pabaigai. Paklausykite visuomeniškos mamos pokalbio su Prezidento patarėja Irena Segalovičiene, kuri labai nustemba išgirdusi šiuos faktus!
Tai Prezidentas apie nežymėtas vakcinas žino ar nežino?
https://www.facebook.com/vitalija.jankauskaite/videos/619339816175715
Facebook komentarai
});}(jQuery));