Etikos inspektorė gyventojų registre nerado duomenų apie Deimantės Kedytės mirtį

S-532_Page_2

S-532_Page_2

Žurnalistų etikos inspektorė Gražina Ramanauskaitė gyventojų registre  nerado jokių duomenų apie Deimantės Kedytės mirtį.

G.Ramanauskaitė pati nusprendė ištirti „Laisvo laikraščio” straipsnį „Deimantė kedytė mirusi dar 2014 m., toks pat likimas greitai laukia ir Neringos Vebckienės ir Laimos Stankūnaitės?”.

Nors premjeras Saulius Skvernelis iki šiol neatsakė į Laisvės premijos laureatės Nijolės Sadūnaitės prašymą atsakyti, ar dar gyva Deimantė, ir jeigu ne – parodyti bent jau jos kapą, „žmonių prezidentas” S.Skvernelis taip į šį klausimą ir neatsakė. Visa laimė, kad žmonės įvertino S.Skvernelio paslaptis – minėtas kandidatas net nepatekoį antrą prezidento rinkimų turą.

Tačiau vietoj S.Skvernelio pasidarbavo G.Ramanauskaitė – ji sužinojo, kad gyventojų registre nėra jokių duomenų, kad Deimantė Kedytė būtų  mirusi, todėl nusprendė įspėti „Laisvą laikraštį” dėl minėtos publikacijos. Apie tai, kad žmonėms, kuriems suteikiama liudininkų apsauga, yra pakeičiama tokių žmonių tapatybė ir tuo labiau jokių duomenų apie tai negauna gyventojų registras, etikos inspektorė Ramanauskaitė matyt nepagalvojo.

Beje, nors pats redakcijos straipsnis yra klausimas, o ne teiginys, inspektorė nusprendė, kad „redakcija paskelbė nepatikrintą nformacciją”

Tai, kad Ramanauskaitė jau anksčiau buvo pasklebusi „Laisvą laikraštį” neetišku leidiniu, nes ji nusprendė, kad „Laisvo laikraščio” straipsnių pavadinimai neatitiko jų tūrinio, aš jau pavargau rašyti.

Vis tiek daro įspūdį, kiek priveista tokių nieko neveikiančio iš biudžeto mintančių valstybinių „struktūrų”, kurios imituoja kažkokią veiklą. Tokia Ramanauskaitė tik gaišina mano laiką – vėl reikia ją duoti į teismą.

 

 

 

 

S 532 Page 2

 

S 532 Page 3

 

S 532 Page 4

 

S 532 Page 5

Facebook komentarai
});}(jQuery));