D.Grybauskaitė pati „ištyrė“ pedofilijos nužudymų bylą

Mindaugas-Dda-291x333

Mindaugas-Dda-291x333

D.Grybauskaitė pati „ištyrė“ pedofilijos nužudymų bylą

 

Aurimas Drižius

 

Paaiškėjo, kad generalinės prokuratūros prokurorai nešė vadinamąją Garliavos pedofilijos bylą į prezidentūrą susipažinti prezidentei.  Tai Seimo Teisės ir teisėtvarkos komitetui paliudijo prokuroras Julius Rėksnys, papasakojęs, kad D.Grybauskaitė pati surašiusi ant popieriaus žmonių, kurie turi būti nuteisti, pavardes.

 

Mindaugas Dda

Už tai, kad klastotų bylą ir perduotų ją į teismą, prokurorui M.Dūdai (nuotr. viršuje) buvo žadamas bet koks postas prokuratūroje, ir jam buvo avansu atleista visos nuodėmės – „galėsi nutraukti bet kokią bylą, tik ne šitą“. Prezidentė reikalavo, kad Valdas Adamkus, buvę VSD bosai A.Pocius ir Mečislovas Laurinkus būtų nuteisti už slapto CŽV kalėjimo steigimą ir žmonių kankinimą šiame kalėjime.

Dabar faktu tampo tai, ką visi žmonės puse lūpų kalbėjo visą D.Grybauskaitės kadenciją – žmonės nuteisiame ne teisme, o prezidentės kabinete, o teismas ir prokuratūra tėra marionetės. Faktas ir tas, kad prezidentė kontroliavo visą žiniasklaidą, o ją kritikuojančius žurnalistus liepdavo mesti iš darbo (kaip žurnalisto Tomo Dapkaus atveju „tulpių“ paštas liepė Eligijui Masiuliui „nutildyti skaliką“, kas ir buvo padaryta – vadinamas „Laisvas ir nepriklausomas kanalas“ iš karto po šios komandos uždarė T.Dapkaus laidą).

Tai, kad „valstiečiai“ žinojo apie tokius prezidentės nusikaltimus, tačiau juos slėpė, ir nebandė kelti jai apkaltos, reiškia tik viena – ši partija yra žlugusi, nei žuvis, nei mėsa, o „ant lizingo“ paimtas premjeras S.Skvernelis ją tuos mes ir nueis pas Gabrielių Landsbergį pasisiūlyti ten premjerauti. Beje, kad S.Skvernelis išduos savo šeimininką Ramūną Karbauskį, buvo aišku jau seniai, nes S.Skvernelis išdavė visus, kam anksčiau tarnaudavo – kad ir tą patį R.Paksą.

Tačiau žymiai įdomiau D.Grybauskaitės elgesys Garliavos pedofilijos byloje. Akivaizdu, kad prezidentę ant trumpo pavadžio laikė tie patys žudikai, kurie nužudė Joną Furmanavičių, Violetą Naruševičienę, Drąsių Kedį ir Andrių Ūsą.

 

Grybesuvaikais

Neabejoju, kad dvi pusseseres – ketverių ir dešimties metų – prievartavo iškrypėliai, o mamytės dėdavosi pinigus į pinigines, ir verkiančioms dukroms siūlydavo „pakentėti“. Nes juk jos ir pačios kentėjo – girti tėvai vaikystėje mušdavo ir varydavo iš namų.

Trys psichiatrinės ekspertizės pripažino, kad Deimantė Kedtytė nemelavo, pasakodama kaio buvo prievartaujama, tačiau teisėjo Audriaus Cinino kolegija nutarė, kad „aukos atmintis ištrinta“.

Vėliau Dalia Grybauskaitė pasirūpino, kad iš Neringos Venckienės būtų atimta teisė ginti D.Kedytę – apie tai papasakojo buvęs Vilniaus meras Artūras Zuokas.

 

2014 m. gegužės 1 d. valstybinio-komercinio transliuotojo LRT eteryje kandidatams į LR Prezidentus diskutuojant pedofilijos ir žudymų istorijos tema, buvęs Vilniaus meras Artūras Zuokas viešai apkaltino neįvardintus prezidentės Dalios Grybauskaitė patarėjus nusikalstamu poveikiu bylos šaliai.

https://www.youtube.com/watch?v=vrsTHtRy5D8

„Čia prezidentė ir prezidentės aplinka tikrai aktyviai dalyvavo šitame procese, nes kaip žinote, Vilniaus m. Savivaldybė tam tikrą laikotarpį atstovavo mergaitės interesus teismuose, ir prezidentės patarėjai skambindavo mūsų darbuotojams, kurie ateidavo pas mane ir klausdavo: ką daryti, gerbiamas mere, man daro spaudimą elgtis taip teisme, elgtis taip ir kitaip“, – sakė A. Zuokas.

Po šio A. Zuoko liudijimo piliečiai kreipėsį į Generalinio prokuroro pavaduotoją Darių Raulušaitį.

„Siekiant stiprinti visuomenės pasitikėjimą valstybės institucijų veikla ir pašalinti abejones dėl tų institucijų atstovų veiklos teisėtumo, būtina ištirti:

1) Ar A. Zuoko viešai paskleista informacija teisinga, t.y., ar bylos šaliai buvo daromas nevienkartinis spaudimas, siekiant pakreipti bylos eigą tam tikra linkme?

2) Jei taip, kurie iš tuo metu buvusių prezidentės patarėjų tai darė, kokiu tikslu, kokio sprendimo siekdami, kieno interesus gindami?

Neištyrus tokių veikų ir neatsakius į minėtus klausimus, visuomenėje auga nepasitikėjimas valstybės institucijomis, o tai kelia grėsmę pačiam Valstybės stabilumui“, – buvo sakoma rašte D. Raulušaičiui.

Prokurorai atsakė, kad pradėti ikiteisminį tyrimą nėra jokio, net menkiausio pagrindo.

„Pagal Jūsų pareiškimą priimtas nutarimas atsisakyti pradėti ikiteisminį tyrimą“, – informavo Vilniaus apygardos prokuratūros Vilniaus apylinkės prokuratūros Antrojo skyriaus prokuroras Gediminas Jukna.

6 06

Ekspertai.eu taip pat neturi žinių, ar A. Zuokas, Vilniaus savivaldybės vaikų teisių atstovė ir prezidentė D. Grybauskaitė buvo susitikę prie arbatos puodelio aptarti šios prezidentės patarėjų problemos.

Jūsų dėmesui A. Zuoko bei kitų laidoje dalyvavusių kandidatų įdomus pasisakymai dėl šios tragiškos, visą Lietuvą sukrėtusios bei iki šios dienos ramybės neduodančios pedofilijos ir žudymų istorijos:

 

 

Kai M.Dūda nusprendė nutraukti bylą dėl CŽV kalėjimo, tai, pasak J.Rėksnio, „generalinio prokuroro pavaduotojas Darius Raulušaitis įtikinėjo, kad negalima tos bylos nutraukti, siūlė eiti parūkyti 20 minučių ir persigalvoti, (…) siūlė bet kokį postą pasirinkti, į kurį bus paskirtas, siūlė bet kokią bylą nutraukti, tik ne šitą, nes tai nepatiks Prezidentūrai“, – neteisėtą poveikį politikams ir valstybės tarnautojams tiriančiai Seimo komisijai trečiadienį liudijo Vilniaus apygardos prokuratūros 1-asis baudžiamojo persekiojimo skyriaus vyriausiasis prokuroras Julius Rėksnys.

Taip jam neva kalbėjo Generalinės prokuratūros prokuroras, dabar advokatas Mindaugas Dūda. J. Rėksnio manymu, tuos žodžius galima įrodyti, juoba, kad juos girdėjo daugiau žmonių. Rėksnio teigimu, M. Dūda minėjo, kad kai D. Raulušaitis įtikinėjo jį nenutraukti tyrimo, jam buvo duotas popieriaus lapas su pavardėmis, kam reikėtų pateikti įtarimus CŽV byloje. „Kai įtikinėjo jį tęsti tą tyrimą, jam buvo duotas lapas su šešioms ar dešimt, ar dvylika pavardžių, kuriems žmonėms turėto būti pateikti įtarimai. Kiek pamenu, sakė, kad ten buvo Mečio Laurinkaus ir Arvydo Pociaus pavardės, buvusių saugumo darbuotojų. Berods, M. Dūda užsiminė ir apie prezidentą Valdą Adamkų“, – pasakojo J. Rėksnys.

Tačiau  M. Dūda atsisakė – jis manė, kad pati vadinamojo CŽV kalėjimo byla buvo „tuščia“, „paremta spėlionėmis“, „be įrodymų“.

„Jis atsisakė pateikti įtarimus įtariamiems ir pasakė, kad jeigu jūs duosite man tokį nurodymą raštu, aš jį vykdysiu, bet jeigu jūs man tokio nurodymo neduosite raštu, tai sako, aš žinau, kas bus, aš liksiu kraštinis ir liksiu kaltas“, – Seimo komisijai pasakojo J. Rėksnys.

Kai M.Dūda atsisakė, prokuratūra jam keršijo – jo žmonai buvo pateikti įtarimai Krepšinio federacijos byloje. „Kaip Dūda sakė, tyčiojosi, kaip galėjo“, – prisiminė J. Rėksnys.

Advokatei Dianai Dūdienei buvo pateikti įtarimai Lietuvos krepšinio federacijos byloje, susijusioje su pasirengimu Lietuvoje vykusiam Europos vyrų krepšinio čempionatui 2011 metais. Tačiau po kurio laiko byla teisininkei nutraukta, o prokurorei Aurelijai Gališanskytei skirta nuobauda už neteisėtą baudžiamąjį persekiojimą.

Trečiadienį J. Rėksnys taip pat teigė, kad kai kurios bylos būdavo vežamos į Prezidentūrą. Jis tvirtino, kad ten keliavo garsioji Garliavos pedofilijos byla.

 

„Aš žinojau iš tam tikrų žmonių, iš (prokurorės – BNS) Danutės Blažienės žinojau, kad bylos buvo vežiojamos į Prezidentūrą. Ta byla. (…) Tam tikros bylos gulėjo pas generalinį prokurorą seife po 8 – 9 mėnesius“, – pasakojo J. Rėksnys.

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));