Estų startuolis meta iššūkį Lietuvos draudimo rinkos lyderiams

Estų startuolis meta iššūkį Lietuvos draudimo rinkos lyderiams

Estų startuolis SportID, platforma, sukurta valdyti darbuotojų sveikatinimui numatytą biudžetą, 2018 metais dvigubino rezultatus – dabar sistema iš viso naudojasi virš 650 bendrovių ir 73 000 vartotojų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Baltijos šalyse sporto ir sveikatinimo paslaugoms per šią sistemą vidutiniškai išleidžiama virš 500 000 eurų per mėnesį.

Darbdavys moka tik už panaudotas paslaugas

„Lyginant su 2017 metais, dvigubai išaugo vartotojų, bendrovių, kurios naudojasi sistema, platformoje išleidžiamų lėšų skaičius. Pirmieji rinkoje darbdaviams pasiūlėme paprastą būdą kompensuoti darbuotojų sporto ir sveikatinimo išlaidas. Išmanioje sistemoje darbdavys gali susikurti konkrečiai įmonės poreikius tenkinantį planą: kompensacijos dydį, kaip dažnai ji bus skiriama, kurias paslaugų kategorijas sutinka kompensuoti darbdavys“, – teigia Kęstutis Mackelis, „SportID“ vadovas Lietuvoje.

Bendrovė veiklą Lietuvoje pradėjo 2016 metais, šiuo metu Lietuvoje jų paslaugomis jau naudojasi: „General Financing“, „StrongPoint Baltics“, „Omniva“, „Exacaster“ ir kt.

„Dažnai įmonės darbuotojai viso jiems nupirkto draudimo paketo paprasčiausiai neišnaudoja, nors už jį darbdavys jau sumokėjo. Mūsų sistemoje pinigai, kuriais darbuotojai nepasinaudoja, grįžta atgal į įmonės sąskaitą. Tai galimybė ir mažesnėms įmonėms, kurios negali sau leisti nupirkti brangių draudimo paketų, motyvuoti darbuotojus skiriant pačių pasirinktą sumą darbuotojų sveikatinimui“ – sako K. Mackelis.

Kiekvienas atranda mėgstamą užsiėmimą

„General Financing“ nesiūlo savo darbuotojams sporto salės biure, kurios galimybės būtų ribotos. Skatiname kiekvieną darbuotoją pasirinkti patinkančią veiklą: vienam patinka joga, o kitam plaukimas. Kadangi kolegų turime daugelyje didžiųjų Lietuvos miestų, mums itin svarbu, kad kompensacija leidžia laisvai rinktis sporto vietą visoje Lietuvoje“, – sako bendrovės „General Finacing“ generalinis direktorius Konstantinas Balakinas.

Anot K. Mackelio, svarbu suprasti, kad aktyvi veikla atneša naudos ne tik darbuotojui, tačiau ir pačiam darbdaviui. Įvairūs tyrimai rodo, kad aktyvus laisvalaikio leidimas padidina darbuotojų efektyvumą, motyvaciją, koncentraciją darbe, sportuojantis darbuotojas rečiau serga, tad šiuolaikinis darbdavys tokias paslaugas teikti privalo. 

Priešingai nei įprastas draudimas, naudotis SportID sistema galima neįsipareigojant, o administravimo mokestis, priklausomai nuo įmonės dydžio, prasideda nuo 0.95 Eur už darbuotoją per mėnesį.

Apie SportID

2012 metais įkurta bendrovė jau veikia Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, aptarnauja daugiau nei 700 įmonių. „SportID“ – įrankis valdyti darbuotojų sveikatingumui numatytą biudžetą. Įmonei prisijungus prie Sport ID sistemos nebereikia patiems sudarinėti sutarčių su įvairiais sporto ir sveikatingumo centrais, derėtis dėl nuolaidų, tvarkyti darbuotojų suneštų pirkimo kvitų bei sąskaitų. Darbdavys nustato įmonės poreikius tenkinantį kompensavimo planą: kompensacijos dydį, kaip dažnai ji bus skiriama ir kurias paslaugų kategorijas sutinka kompensuoti. Sistema užtikrina, kad įmonės skiriama kompensacija pasinaudotų būtent tie žmonės, kuriems ji yra skiriama.

Daugiau informacijos

 

Kęstutis Mackelis, „SportID“ vadovas Lietuvoje

kestutis.mackelis@sportid.com 

mob. +370 687 17562

Facebook komentarai
});}(jQuery));