Dėl dezinformacijos apie Egidijų Anupraitį (versija)

Dėl dezinformacijos apie Egidijų Anupraitį

Kristina Sulikienė

Mūsų teisėsauga pirma nuteisia – svarbiausia,per spaudą garsiai nuteisti, o Baudžiamojo proceso kodekso prasme įrodymus surinkti – nebereikia – vėliau „sukasi iš padėties“.

Taip ir su „Gaižėnų žudiku“, kurį „mokykloje skriaudė“.

Durniau sugalvoti negalima, ir baisesnio pavydo proveržio šiam retam specialistui ir negalėjo būti.

Visi iki vieno ar komentuoja Linas Pernavas, ar partizano anūkas Darius Valkavičius – jie linkę suklastoti biografijos faktus apie savo auką.

Taip, Egidijus Anupraitis yra auka, o ne nusikaltėlis, nes jo šeimą kažkas iššaudė jam miegant, vėliau dar apkaltino šiuo neišaiškintu nusikaltimu.

Nors bandyta suktis per psichologinę prizmę, kad neva kodėl iššaudė tėvus, senelę, o nenužudė senelio – nieko pasakoriams neišeina, nes šitoks nusikaltimo stilius yra KGB smogikų braižas. Jie buvo apmokyti „valymo operacijoms“ Afganistane, ir žmones žudydavo miegančius, pirma į butą įmesdami „dūmšaškę“.

Nuo dūmšaškės ir turėjo paralyžiuotis smegenis, sutrikti atmintis – kas ir atsitiko Egidijaus Anupraičio atveju.

Seneliui peršautos kojos: kad mirtų kančiose. Žudikai žinojo, kad Egidijus negrįš namo, todėl peršovė kojas, kad pasikankintų senolis, be to, toks nusikaltimo braižas labai partizaninis. Gal žudikai ir išvežė Egidijų, palaikė kažkur, tada paleido nesiorientuojantį Marijampolėje – pabijojo žudyti, ir imituoti „savižudybę“. Visas planas iš tikrųjų – neišdegė. Vis tik paseno „valymo pulko“ vyrukai, jau nebe ta smegeninė, kaip Afganistane, ar ne?

Beje, KGb vadovėlyje skaičiau, jog KGB rinko pokario pasipriešinimo judėjimo veiklos būdus, ir jų apmokė būtent KGB smogikų būrius – kovai su modžahedais Afganistane. NKVD ataskaitos buvo naudojamos ruošiant smogikus kovai su Afganistano sukilėliais. Dabar visi tie metodais naudojami žudant lietuvius Lietuvoje, vyksta nepaskelbtas pilietinis karas.

Todėl bražas, kai veikiama ir „afganiškai“, ir „partizaniškai“ – akivaizdus.

Pamenate, kaip buvo pasakojimai – vieni ateidavo dieną, kiti – nakčia.

Aišku, gulinčius žudyti reikia būti visišku degradu ir bailiu, ir tokie yra šios šeimos žudikai,kurie atvirai nesugebėtų net žodžio išmekenti – bet senukus, ir miegančius žmones šaudyti sugebėjo.

Prokuroras Valkavičius, kurio prokuratūra viską tiria pagal įtariamųjų parodymus, ir šioje byloje privalo parodymais vadovautis.

Anupraitis paaiškino, jog namie buvo, nieko neatsimena, ir nežudė.

Kadangi visi Lietuvos nužudymai tiriami vien pagal parodymus,nes nei tūtelės renkamos, nie daromos seriologinės,ar DNR ekspertizės, taigi, Anupraitį turi paleisti. Čia ironizuoju – tačiau jeigu kituose tyrimuose užtenka „nuoširdaus prisipažinimo“, kad žmogus sėstų iki gyvos galvos, tai čia turėtų užtekti nuoširdaus neprisipažinimo.

Dėl teisėsaugos ir spaudos galimai kliedesių apie labai nelaimingą Egidijų Anupraitį.

Bent kiek pažengęs interneto vartotojas gali per 5 minutes „susigūglinti“ informaciją apie Egidijų Anupraitį.

Jis Liverpulio universitete nanotechnologijų ir chemijos bakalaurą baigė 2014 metais. Yra toks „alumni“ puslapis. Ten aiškiai parašyta, jog Mr. Egidijus Anupraitis alumni 2014 m. Nurodyta specialybė.

Egzistuoja ir Egidijaus Anupraičio Liverpulio universiteto paskyra, kur jis angliškai apibūdina save, kad jis paliko labai mielą valstybę, mielą šeimą, ir išvyko studijuoti nanotechnologijų ir chemijos.

Po nuotrauka yra užrašas „ir tapo įmanoma studijuoti ir nanotechnologijas, ir chemiją drauge“.

Dar paguglinus (žinau, kad tyrėjai, tuo labiau „žurnalistai“ – nesugeba), randama, jog jis dirbęs prie atsinaujinančios energetikos projekto, irgi su nanotechnologijomis, tyrė aukso nanodaleles, ir jų panaudojimą.

Pasiklausinėjus UK lietuvių, kiek gi kainuoja mokslas Liverpulyje – siekiant išsiaiškinti kitą teisėsaugos galimą kliedesį, kad grįžo nes labai nelaimingas,o ne dėl to, kad norėjo šiek tiek atiduoti už mokslus – o gyvenant nuosavame name visą algą ir gali siųsti kreditui grąžinti – tai labai protingas sprendimas – grįžti į Lietuvą, kad išsimokėtum skolas už mokslą – paaiškėjo, jog metai universitete kainuoja 11 000, taigi, 4 metai – 44 000 svarų sterlingų.

Vadinasi, tokio dydžio kreditas paimtas UK bankuose, ir reikėjo pradėti dalį grąžinti.

Negrąžinus kredito dalies, toliau studijuoti negalima, nes niekas neduoda kito kredito. Šmeižikai galėtų labiau domėtis faktinėmis aplinkybėmis, o ne burti savo pasakėčias.

Taigi, įsidarbinęs Egidijus Anupraitis Lietuvoje toliau tęsė savo svajonę – planavo mokėti kredito dalį, ir toliau prašyti naujos paskolos magistro studijoms.

Kadangi jo tyrimų sritis labai reta, jam greičiausiai nusimatė mokslai JAV – todėl jis ir išvyko iš UK, nes ten nėra taip išvystytos nanotcehnologijos, kurios naudojamos ir medicinoje, ir kriminalistikoje, ir tiriant kosmosą. Kokie buvo tolimesni Egidijaus Anupraičio karjeros planai, kokius pasiūlymus buvo gavęs – dabar galime tik spėlioti, nes kaip visada, tiek Pernavas tiek ir Valkavičius tiek ir sisteminė spjauda viską žino už „žudikus“, kuriems kaltinimai neretai yra nukabinami iš oro.

O patikrindama, ar mūsų skaitytojai tik praryja pateikiamą gatavą informaciją, ar ją tikrina, siūlau patiems susivesti paieškos žodžius „Egidijus Anupraitis Liverpool“ ir pasižiūrėti, ką duos visagalis internetas, kurio kiek pažengę vartotojai rezultatuose iš karto rado, jog tai be galo gabus žmogus, ir jo tikrai nelaukė kalėjimas iki gyvos galvos, o darbas kokioje nors kompanijoje, su alga 100 000 dolerių per metus kaip minimum.

Todėl kam kalbėti, kam patylėti (kai šmeižia, kad šis tyrinėtojas – „skurdžius“) – Linas Pernavas, Darius Valkavičius galėtų įvaldyti gūglinimosi kompetenciją, nes internetas labai daug pasako apie žmogų.

Kaip neseniai patyrusi nenormalaus lygio informacinę ataką, galiu teigti, jog Lietuvoje spaudos nėra. Yra pateikiama kažkokia nežinia iš kur nukabinta informacija, kurios niekas netikrina, po to ji ištiražuojama, garsiai rėkiant, jog tai tiesa, vėliau paaiškėja, jog tai tik girtos kumelės sapnas

Tada kad užglaistytų šituos skiedalus, susigalvoja kokį naują skandalą.

Tas pats buvo su Ievos Strazdauskaitės tyrimu, ir „žudikais čigonais“. Kai tik jie atsiėmė parodymus – tyrimas subliuško.

Su Egidijumis Anupraičiu bus tas pats. Nes Darius Valkavičius šalia tą naktį nestovėjo, ir gaiduko kartu nespaudė, kad galėtų žinoti ne tik įvykio detales, bet netgi ir motyvą, kuris yra vidinis valios veiksmas, ir jį ne taip lengva nustatyti, be to, motyvas yra kaip tik labiau teisinanti, o ne kaltinanti aplinkybė – tą prokuratūra turėtų žinoti.

Be to, motyvas įrodinėjamas teisme, o šiame etape joks teismo procesas nevyksta, yra uždarytas dirbantis žmogus, kuris patyrė psichologinę traumą: buvo paslaptingai išžudyta jo šeima, sužeistas senelis, jis apkaltintas nebūtais dalykais – to, ko nepadarė, nes turėjo aiškią ateities viziją.

O kažkam būtent naudinga, kad jis nebaigtų pradėtų tyrimų ir neįsidarbintų į kokią nors JAV kosminę žvalgybą.

Lietuvis lietuviui vilkas yra, lietuvis labai pavydus kitam lietuviui.

Be to, tęsiama info ataka prieš Laisvės kartą – „žiūrėkite, nieko gero Laisvė neatnešė, juk šitie vaikai – žudikai.“

Čia juk Lino Pernavo pasveikinimas Lietuvai kovo 10 dieną per geriausiai rodomą TV laidą.

„Jie yra degradai“, pareiškė Policijos departamento generalisimus per TV .

Dabar yra atrastas 1918 02 16 Nepriklausomybės akto originalas, todėl reikia garsiai rėkti, jog Nepriklausomybė – labai didelis š.

Tą informacinį karą prieš Lietuvą kariauja PD ir labai aiškiai, o tai nėra visiškai keista, turint galvoje, jog šios struktūros kriminaliniam skyriui ilgus metus vadovavo viešai neprisipažinęs KGB‘istas, gavęs kažkokią VSD „pysulką“, jog jis nors ir dirbo prieš Lietuvą, iš tikrųjų dirbo Lietuvai.

Tai štai tokių „dirbusių Lietuvai ir tuo pačiu metu prieš Lietuvą“ veiklos rezultatus matome.

O kauniečiai, žinantys, kas vyksta metų metais, netiki „oficialia versija“, apie „žudiką maniaką moksliuką“.

Ir klausia – kada bus išviešintas 3-iasis – smogikų – departamentas, kurį oficialiai įkūrė AMB 1993 metais prie VRM, ir dokumentas netgi buvo nutekėjęs į spaudą?

3-ias departamentas buvo sukurtas neva gintis nuo savanorių, nuo KAD vyrukų, bet ar jis kada nors buvo išformuotas – niekas nežino.

Štai smogikėliai, turintys leidimus žudyti, ir vėliau leisti PD nepagrįstai reklamuotis – tai būtų aiškesnė tyrimo versija.

Tik kas tirs PD struktūras, jeigu PD turi savo atstovą ne bet kur, o…Vyriausybės vadovo kėdėje.

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));