Dabartiniai Covid-19 gydymo protokolai (pvz., invazinė ventiliacija) yra masinė žmogžudystė

santara
Sveiki,
Mano vardas Spartakas, ir man jau gana.
Buvome priversti stebėti, kaip Amerika ir laisvasis pasaulis dėl biologinio ginklo atakos nenumaldomai žlunga. Mes, kartu su daugybe kitų, tapome aukomis ir buvome apnuodyti propagandos ir psichologinio karo operacijų, kurias prieš Amerikos žmones ir mūsų sąjungininkus vykdo nerinktas, niekam neatskaitingas elitas.
Per pastaruosius pusantrų metų mūsų psichinė ir fizinė sveikata nepaprastai nukentėjo. Pajutome izoliacijos, uždarymo, maskavimo, karantino ir kitų visiškai beprasmiškų sveikatos apsaugos teatro veiksmų, kurie visiškai nepadėjo apsaugoti visuomenės sveikatos ir gerovės nuo tebesitęsiančios COVID-19 pandemijos.
Dabar stebime, kaip medicinos įstaigos be jokios kovos milijonams mūsų bendraamžių amerikiečių suleidžia tiesioginius nuodus.
Mums sakoma, kad būsime atleisti iš darbo ir neteksime pragyvenimo šaltinio, jei atsisakysime skiepytis. Tai buvo paskutinis lašas.
Praleidome tūkstančius valandų analizuodami nutekintą filmuotą medžiagą iš Vuchano, pirminių šaltinių mokslinius darbus, taip pat medicinos įstaigų paliktus dokumentų pėdsakus.
COVID-19 – The Spartacus Letter
Tai, ką aptikome, kiekvieną sukrėstų iki širdies gelmių.
Pirmiausia apibendrinsime savo išvadas, o paskui jas išsamiai paaiškinsime. Pabaigoje pateiksime nuorodas.
Apibendrinimas:
– COVID-19 yra kraujo ir kraujagyslių liga. SARS-CoV-2 užkrečia žmogaus kraujagyslių gleivinę, todėl jos patenka į plaučius.
– .
– Esamos atsakomosios priemonės yra nepakankamos, kad sulėtintų aerozolinio ir galimai nuotekomis plintančio viruso plitimą, ir yra tam tikra medicininio teatro forma.
– Žiniasklaida ir medicinos įstaigos slopina įvairias su vakcinomis nesusijusias intervencines priemones, teikdamos pirmenybę vakcinoms ir brangiems patentuotiems vaistams.
– Valdžios institucijos neigia natūralaus imuniteto naudingumą kovojant su COVID-19, nepaisant to, kad natūralus imunitetas apsaugo ne nuo vieno, o nuo visų viruso baltymų.
– Vakcinos padarys daugiau žalos nei naudos. Antigenas, kuriuo pagrįstos šios vakcinos, SARS-CoV-2 smaigalys, yra toksiškas baltymas. SARS-CoV-2 gali turėti ADE, arba nuo antikūnų priklausomą sustiprėjimą; dabartiniai antikūnai gali ne neutralizuoti būsimas padermes, o padėti joms užkrėsti imunines ląsteles. Be to, pandemijos metu skiepijant nesėkminga vakcina panaikinamas evoliucinis spaudimas virusui tapti mažiau mirtinu.
Egzistuoja didžiulis ir siaubingas nusikalstamas sąmokslas, tiesiogiai siejantis Anthony Fauci ir „Moderna” su Vuhano virusologijos institutu.
– COVID-19 vakcinos tyrėjai yra tiesiogiai susiję su mokslininkais, dirbančiais su smegenų ir kompiuterio sąsajos („neuroninių nėrinių”) technologijomis, iš kurių vienas buvo apkaltintas dotacijų iš Kinijos ėmimu.
– Nepriklausomi tyrėjai vakcinose aptiko paslaptingų nanodalelių, kurių jose neturėtų būti.
– Visa pandemija naudojama kaip pretekstas didžiuliam politiniam ir ekonominiam Vakarų visuomenės pertvarkymui, kuris praturtins ir taip turtingus, o likusius pavers vergais ir neliečiamaisiais.
COVID-19 Patofiziologija ir gydymas:
COVID-19 nėra virusinė pneumonija. Tai virusinis kraujagyslių endoteliitas, pažeidžiantis kraujagyslių, ypač smulkiųjų plaučių alveolių kapiliarų, gleivinę, dėl to suaktyvėja endotelio ląstelės ir jos nyksta, atsiranda koagulopatija, sepsis, plaučių edema ir į ARDS panašūs simptomai. Tai kraujo ir kraujagyslių liga. Kraujotakos sistema. Bet koks jos sukeliamas plaučių uždegimas yra antrinis.
Sunkiais atvejais tai sukelia sepsį, kraujo krešulius ir daugybinį organų nepakankamumą, įskaitant hipoksinį ir uždegiminį įvairių gyvybiškai svarbių organų, pavyzdžiui, smegenų, širdies, kepenų, kasos, inkstų ir žarnyno, pažeidimą.
Kai kurie dažniausi COVID-19 laboratorinių tyrimų duomenys yra šie: padidėjęs D-dimerų kiekis, padidėjęs protrombino laikas, padidėjęs C reaktyvusis baltymas, neutrofilija, limfopenija, hipokalcemija ir hiperferitinemija, iš esmės atitinkantys koagulopatijos ir imuninės sistemos hiperaktyvumo ir imuninių ląstelių išsekimo požymius.
Dėl plataus SARS-CoV-2 tropizmo įvairiems gyvybiškai svarbių organizmo organų audiniams COVID-19 gali pasireikšti beveik bet kaip. Nors dažniausia pradinė ligos išraiška yra kvėpavimo takų liga ir į gripą panašūs simptomai, ji gali pasireikšti kaip smegenų uždegimas, virškinimo trakto liga ar net širdies priepuolis arba plaučių embolija.
COVID-19 sunkiau pasireiškia asmenims, turintiems specifinių gretutinių ligų, tokių kaip nutukimas, diabetas ir hipertenzija. Taip yra todėl, kad šios būklės susijusios su endotelio disfunkcija, todėl kraujotakos sistema tampa jautresnė šio konkretaus viruso infekcijai ir pažeidimams.
Didžioji dauguma COVID-19 atvejų yra lengvi ir nesukelia didelių ligų. Žinomais atvejais galioja vadinamoji 80/20 taisyklė, pagal kurią 80 % atvejų būna lengvi, o 20 % – sunkūs arba kritiniai. Tačiau šis santykis teisingas tik žinomiems atvejams, o ne visoms infekcijoms. Tikrųjų infekcijų skaičius yra daug, daug didesnis. Todėl mirtingumo ir sergamumo rodiklis yra mažesnis. Tačiau COVID-19 plinta labai greitai, o tai reiškia, kad per trumpą laiką atsiranda daug sunkiai sergančių ir kritiškai sergančių pacientų.
Tiems, kuriems COVID-19 sukeltas sepsis, hipoksija, koagulopatija ir ARDS yra kritinės būklės, dažniausiai taikomas gydymas – intubacija, kortikosteroidų injekcijos ir kraują skystinantys vaistai. Tai nėra tinkamas COVID-19 gydymas. Esant sunkiai hipoksijai, dėl ląstelių medžiagų apykaitos pokyčių ATP skyla į hipoksantiną, kuris, vėl atsiradus deguoniui, verčia ksantino oksidazę gaminti tonas labai žalingų radikalų, kurie pažeidžia audinius. Tai vadinama išemijos-reperfuzijos pažeidimu, todėl dauguma žmonių, prijungtų prie dirbtinio kvėpavimo aparato, miršta. Mitochondrijose dėl sepsio susikaupęs sukcinatas vyksta lygiai tas pats; kai deguonis vėl patenka į organizmą, susidaro superoksido radikalai. Nesuklyskite, intubacija nužudo žmones, sergančius COVID-19.
Galutinė COVID-19 stadija yra sunki lipidų peroksidacija, kai organizme esantys riebalai pradeda „rūdyti” dėl oksidacinio streso sukeltos žalos. Tai skatina autoimunitetą. Oksiduoti lipidai imuninei sistemai atrodo kaip svetimkūniai, todėl ji atpažįsta OSE arba oksidacijai būdingus epitopus ir formuoja antikūnus prieš juos. Be to, oksiduoti lipidai tiesiogiai patenka į modelių atpažinimo receptorius, sukeldami dar didesnį uždegimą ir iškviesdami dar daugiau įgimtosios imuninės sistemos ląstelių, kurios išskiria dar daugiau destruktyvių fermentų. Tai panašu į vilkligės patofiziologiją.
COVID-19 patologijoje vyrauja ypatingas oksidacinis stresas ir neutrofilų kvėpavimo protrūkis, kai hemoglobinas tampa nepajėgus pernešti deguonies dėl hipochloro rūgšties iš hemo pašalintos geležies. Joks papildomas deguonies kiekis negali suteikti deguonies kraujui, kuris chemiškai atsisako prisijungti O2.
Patologija skirstoma taip:
SARS-CoV-2 smaigalys jungiasi su ACE2. Angiotenziną konvertuojantis fermentas 2 yra fermentas, priklausantis renino-angiotenzino-aldosterono sistemai (RAAS). RAAS yra hormonų kontrolės sistema, kuri reguliuoja skysčių kiekį organizme ir kraujyje (t. y. osmoliariškumą), kontroliuodama druskų sulaikymą ir išsiskyrimą. Šis baltymas, AKE2, yra paplitęs visose kūno dalyse, kurios sąveikauja su kraujotakos sistema, ypač kraujagyslių endotelio ląstelėse ir pericituose, smegenų astrocituose, inkstų kanalėliuose ir podocituose, kasos salelių ląstelėse, tulžies latakų ir žarnyno epitelio ląstelėse bei sėklidžių sėkliniuose latakuose, kuriais SARS-CoV-2 gali užkrėsti ne tik plaučius.
SARS-CoV-2 užkrečia ląstelę taip: SARS-CoV-2 smaigalyje įvyksta konformacijos pokytis, kai S1 trimeriai pasisuka aukštyn ir išsitiesia, prisitvirtindami prie ląstelės paviršiuje esančio ACE2. TMPRSS2, arba transmembraninė proteazė serinas 2, atvyksta ir nukerpa „Spike” galvutes, atidengdama viduje esantį S2 kotelio formos subvienetą. Likusioje „Spike” dalyje įvyksta konformacijos pokytis, dėl kurio ji išsiskleidžia tarsi kopėčios ir įsitvirtina ląstelės membranoje. Tada jis susilanksto atgal į save, taip sujungdamas viruso membraną ir ląstelės membraną. Abi membranos susilieja, o viruso baltymai migruoja į ląstelės paviršių. SARS-CoV-2 nukleokapsidė patenka į ląstelę, perduoda savo genetinę medžiagą ir pradeda viruso replikacijos procesą, užgrobdama pačios ląstelės struktūras, kad galėtų gaminti daugiau viruso.
Į ląstelę įsiterpę SARS-CoV-2 smaigalio baltymai iš tikrųjų gali sukelti žmogaus ląstelių susiliejimą, sudarydami sincitijas/MGC (daugiabranduolines milžiniškas ląsteles). Jie taip pat turi ir kitą patogeninį, žalingą poveikį. SARS-CoV-2 viroporinai, pavyzdžiui, jo apvalkalo baltymas, veikia kaip kalcio jonų kanalai, į infekuotas ląsteles įvesdami kalcį. Virusas slopina natūralų interferono atsaką, todėl uždegimas užsitęsia. SARS-CoV-2 N baltymas taip pat gali tiesiogiai aktyvuoti NLRP3 inflamazomą. Be to, jis slopina antioksidacinį kelią Nrf2. Dėl ACE2 slopinimo prisijungus prie Spike susidaro bradikinino, kurį kitu atveju ACE2 suskaidytų, sankaupa.
Dėl šio nuolatinio kalcio antplūdžio į ląsteles atsiranda (arba kartu su juo pasireiškia) pastebima hipokalcemija, arba mažas kalcio kiekis kraujyje, ypač žmonėms, kuriems trūksta vitamino D ir kuriems jau yra endotelio disfunkcija. Bradikininas reguliuoja cAMP, cGMP, COX ir fosfolipazės C aktyvumą. Dėl to išsiskiria prostaglandinai ir labai padidėja viduląstelinė kalcio signalizacija, kuri skatina labai agresyvų ROS išsiskyrimą ir ATP išsekimą. NADPH oksidazė išskiria superoksidą į ekstraląstelinę erdvę. Superoksido radikalai reaguoja su azoto oksidu ir sudaro peroksinitritą. Peroksinitritas reaguoja su tetrahidrobiopterino kofaktoriumi, reikalingu endotelio azoto oksido sintazei, jį sunaikina ir „atjungia” fermentus, todėl azoto oksido sintazė vietoj jo sintetina daugiau superoksido. Taip vyksta teigiamo grįžtamojo ryšio ciklas tol, kol kraujotakos sistemoje išseksta azoto oksido biologinis prieinamumas.
Ištirpusios azoto oksido dujos, kurias nuolat gamina eNOS, atlieka daug svarbių funkcijų, tačiau jos taip pat yra antivirusinės į SARS panašių koronavirusų atžvilgiu, nes neleidžia palmitoilinti viruso baltymo Spike ir apsunkina jo prisijungimą prie šeimininko receptorių. Praradus NO, virusas gali pradėti nebaudžiamai daugintis organizme. Asmenys, turintys endotelio disfunkciją (t. y. hipertenzija, diabetas, nutukimas, senyvas amžius, afroamerikiečių rasė), iš pradžių turi redokso pusiausvyros problemų, todėl virusas turi pranašumą.
Dėl šių procesų sukelto itin didelio citokinų išsiskyrimo organizmas į plaučius sukviečia daug neutrofilų ir monocitų alveolinių makrofagų. Įgimtosios imuninės sistemos ląstelės yra pirmosios eilės gynėjai nuo patogenų. Jos veikia absorbuodamos įsibrovėlius ir bandydamos juos atakuoti fermentais, gaminančiais galingus oksidantus, tokius kaip SOD ir MPO. Superoksido dismutazė paima superoksidą ir gamina vandenilio peroksidą, o mieloperooksidazė paima vandenilio peroksidą ir chloro jonus ir gamina hipochloro rūgštį, kuri yra daug, daug kartų reaktyvesnė už natrio hipochlorito baliklį.
Neutrofilai turi nemalonią gudrybę. Jie taip pat gali išmesti šiuos fermentus į tarpląstelinę erdvę, kur jie nuolat spjaudys peroksidą ir baliklį į kraują. Tai vadinama neutrofilų ekstraląstelinių gaudyklių susidarymu arba, kai tai tampa patogeniška ir neproduktyvu, NEToze. Esant sunkiai ir kritinei COVID-19 būklei, iš tikrųjų pasireiškia gana sunki NETozė.
Kraujotakoje besikaupianti hipochloro rūgštis pradeda balinti geležį iš hemo ir konkuruoti dėl O2 surišimo vietų. Raudonieji kraujo kūneliai praranda gebėjimą pernešti deguonį, todėl sergančiojo veidas tampa mėlynas. Kraujyje esanti nesujungta geležis, vandenilio peroksidas ir superoksidas vyksta Haberio-Veiso ir Fentono reakcijos, kurių metu susidaro itin reaktyvūs hidroksilo radikalai, smarkiai atimantys elektronus iš aplinkinių riebalų ir DNR, todėl jie smarkiai oksiduojasi.
Ši būklė nėra nežinoma medicinos mokslui. Tikrasis viso to pavadinimas yra ūminis sepsis.
Mes žinome, kad tai vyksta COVID-19, nes nuo šios ligos mirusių žmonių audiniuose pastebimi ferroptozės požymiai, taip pat įvairūs kiti oksidacinio streso žymenys, tokie kaip nitrotirozinas, 4-HNE ir malondialdehidas.
Kai intubuojate šia liga sergantį žmogų, tiekdami ląstelėms O2, įjungiate laisvųjų radikalų bombą. Tai yra 22 kabliukas, nes mums reikia deguonies, kad susidarytų adenozino trifosfatas (t. y. kad gyventume), tačiau O2 taip pat yra visų šių kenksmingų radikalų, sukeliančių lipidų peroksidaciją, pirmtakas.
Tinkamas sunkaus su COVID-19 susijusio sepsio gydymas yra neinvazinė ventiliacija, steroidai ir antioksidantų infuzijos. Dauguma COVID-19 gydyti skirtų vaistų, kurie rodo kokią nors naudą gelbstint kritiškai sergančius COVID-19 pacientus, yra antioksidantai. N-acetilcisteinas, melatoninas, fluvoksaminas, budezonidas, famotidinas, cimetidinas ir ranitidinas yra antioksidantai. Indometacinas apsaugo nuo geležies sąlygojamos arachidono rūgšties oksidacijos iki izoprostanų. Yra galingų antioksidantų, tokių kaip apocininas, kurie dar net nebuvo išbandyti su COVID-19 pacientais ir kurie galėtų apginti neutrofilus, užkirsti kelią lipidų peroksidacijai, atkurti endotelio sveikatą ir atstatyti audinių aprūpinimą deguonimi.
Apie plaučių neutrofiliją, ARDS ir redokso biologiją ką nors išmanantys mokslininkai daug ką žinojo arba numanė nuo 2020 m. kovo mėn. 2020 m. balandžio mėn. šveicarų mokslininkai patvirtino, kad COVID-19 yra kraujagyslių endotelizmas. 2020 m. pabaigoje ekspertai jau buvo padarę išvadą, kad COVID-19 sukelia virusinio sepsio formą. Jie taip pat žino, kad sepsį galima veiksmingai gydyti antioksidantais. Nė viena iš šių žinių nėra itin nauja, tačiau dažniausiai į jas nebuvo atsižvelgta. Gydytojai ir toliau taiko žalingus intubacijos metodus, nustatydami aukštą PEEP, nepaisant didelio plaučių suderinamumo ir prastos oksigenacijos, todėl dėl netinkamos medicinos praktikos žūsta neišpasakytas skaičius sunkiai sergančių pacientų.
Atsitiktinių imčių kontroliniai tyrimai dėl savo struktūros niekada neparodys jokios antivirusinių vaistų nuo COVID-19 naudos. Nei „Remdesivir”, nei „Kaletra”, nei HCQ, nei „Ivermektinas”. Priežastis paprasta – pacientams, kuriuos jie įtraukė į šiuos tyrimus, pavyzdžiui, Oksfordo absurdišką RECOVERY tyrimą, intervencija atliekama per vėlai, kad turėtų kokį nors teigiamą poveikį.
Klinikinė COVID-19 eiga yra tokia, kad tuo metu, kai dauguma žmonių kreipiasi į gydytoją dėl hipoksijos, jų viruso kiekis jau būna beveik sumažėjęs. Jei žmogus yra praėjus maždaug 10 dienų po ekspozicijos ir jau penkias dienas jaučia simptomus, jo organizme beveik nelieka viruso, o tik ląstelių pažeidimai ir sutrikimai, dėl kurių prasidėjo hiperuždegiminis atsakas. Būtent iš šios grupės klinikiniuose antivirusinių vaistų tyrimuose dalyvauja beveik visi asmenys.
Šiuose tyrimuose antivirusiniai vaistai skiriami sunkiai sergantiems pacientams, kurių organizme nėra viruso, o tik uždelstas hiperuždegiminis atsakas, ir tada absurdiškai teigiama, kad antivirusiniai vaistai nenaudingi gydant ar užkertant kelią COVID-19. Į šiuos klinikinius tyrimus neįtraukiami žmonės, kuriems iki simptomų pasireiškimo buvo sutrikusi sveikata. Juose netyrinėjama priešekspozicinė ar poekspozicinė profilaktika.
Tai tas pats, kas naudoti defibriliatorių tik plokščiosios linijos šokams, o paskui absurdiškai teigti, kad defibriliatoriai neturi jokios medicininės naudos, kai pacientai atsisako prisikelti iš numirusiųjų. Intervencija yra per vėlyva. Šie antivirusinių vaistų tyrimai rodo sistemingą, akivaizdų atrankos šališkumą. Jų metu taikomas gydymas, kuris yra nenaudingas konkrečiai grupei, į kurią jie įtraukiami.
Indija pasielgė priešingai PSO nurodymams ir įpareigojo profilaktiškai naudoti ivermektiną. Jie beveik visiškai išnaikino COVID-19. Indijos advokatų asociacija Mumbajuje iškėlė baudžiamąją bylą PSO vyriausiajam mokslininkui Dr. Soumya Swaminathanui už tai, kad jis rekomendavo nenaudoti Ivermektino.
Ivermektinas nėra „arklių dehelmintikas”. Taip, jis parduodamas veterinarinės pastos pavidalu kaip gyvulių dehelmintikas. Taip pat jau dešimtmečius galima įsigyti žmonėms skirtų tablečių pavidalu kaip antiparazitinį vaistą.
Žiniasklaida nepagarbiai teigė, kad kadangi ivermektinas yra vaistas nuo parazitų, jis nėra naudingas kaip antivirusinis vaistas. Tai neteisinga. Ivermektinas yra naudingas kaip antivirusinė medžiaga. Jis blokuoja importiną, užkerta kelią branduolių importui, veiksmingai stabdydamas viruso patekimą į ląstelių branduolius. Daugelis šiuo metu rinkoje esančių vaistų veikia keliais būdais. Ivermektinas yra vienas iš tokių vaistų. Jis yra ir antiparazitinis, ir antivirusinis.
Bangladeše ivermektinas kainuoja 1,80 JAV dolerio už visą 5 dienų kursą. Remdesiviras, kuris yra toksiškas kepenims, kainuoja 3 120 dolerių už 5 dienų vaisto kursą. Mūsų vyriausybėms už mokesčių mokėtojų pinigus buvo parduota milijardai dolerių visiškai nenaudingo Remdesiviro, kuris galiausiai tapo visiškai nenaudingas gydant hiperinfekcinį COVID-19. Žiniasklaida apie tai beveik visai nerašė.
Priešinimasis generinio ivermektino naudojimui nėra moksliškai pagrįstas. Jis paremtas tik finansiniais ir politiniais motyvais. Veiksminga nevakcininė intervencija sukeltų pavojų skubotam FDA patentuotų vakcinų ir vaistų, už kuriuos farmacijos pramonė nuolat gauna milijardus ir milijardus dolerių pardavimų, patvirtinimui.
Dauguma visuomenės yra moksliškai neraštinga ir dėl apgailėtinos švietimo sistemos, kuri juos klaidingai išauklėjo, negali suprasti, ką visa tai reiškia. Jums pasiseks, jei iš 100 žmonių rasite bent vieną, kuris bent menkiausiai įsivaizduoja, ką visa tai iš tikrųjų reiškia.
COVID-19 perdavimas:
COVID-19 plinta oru. PSO, teigdama, kad šis virusas plinta tik lašeliniu būdu, Kinijai pakišo koją. Mūsų CDC absurdiškai teigė, kad virusas dažniausiai plinta per tiesioginį kontaktą, o tai, atsižvelgiant į greitą viruso plitimą iš Vuchano į kitas pasaulio šalis, būtų fiziškai neįmanoma.
Dėl absurdiško įsitikinimo, kad pagrindinis perdavimo būdas yra „fomite-to-face”, buvo naudojami paviršių dezinfekavimo protokolai, dėl kurių buvo eikvojamas laikas, energija, našumas ir dezinfekavimo priemonės.
6 pėdų gairės yra visiškai nenaudingos. Mažiausias saugus atstumas, kuriuo galima apsisaugoti nuo aerozolinio viruso, yra 15 ir daugiau pėdų atstumas nuo užsikrėtusio asmens, ne arčiau. Realiai joks viešasis transportas nėra saugus.
Chirurginės kaukės neapsaugo nuo aerozolių. Virusas yra per mažas, o filtravimo terpėje yra per dideli tarpai, kad jį išfiltruotų. Jos gali sulaikyti kvėpavimo lašelius ir neleisti virusui išsiskirti iš sergančio žmogaus organizmo, tačiau jos nefiltruoja infekcinių aerozolių debesies, jei kas nors į tą debesį įeitų.
Minimalus apsaugos nuo šio viruso lygis yra tiesiogine prasme P100 respiratorius, PAPR/CAPR arba 40 mm NATO CBRN respiratorius, geriausiai derinamas su visą kūną dengiančiu tyvek arba tychem kostiumu, pirštinėmis ir batais, kurių visos skylės ir tarpai užklijuoti lipnia juosta.
Gyvas SARS-CoV-2 gali būti aptiktas nuotekose ir gali būti perduodamas per burną ir išmatomis. Per SARS protrūkį 2003 m. Amoy Gardens incidento metu šimtai žmonių užsikrėtė nuo aerozolinių fekalijų, kylančių iš jų butų grindų kanalizacijos.
COVID-19 vakcinos pavojus:
COVID-19 vakcinos nėra sterilizuojančios ir neapsaugo nuo infekcijos ar perdavimo. Jos yra „pralaidžios” vakcinos. Tai reiškia, kad jos pašalina evoliucinį spaudimą virusui tapti mažiau mirtinu. Tai taip pat reiškia, kad paskiepytieji yra puikūs viruso nešiotojai. Kitaip tariant, paskiepytieji kelia grėsmę neskiepytiesiems, o ne atvirkščiai.
Visos šiuo metu naudojamos COVID-19 vakcinos buvo minimaliai išbandytos, o klinikiniai tyrimai atlikti labai pagreitintai. Nors atrodo, kad jos apriboja sunkias ligas, ilgalaikis šių vakcinų saugumo profilis lieka nežinomas.
Kai kuriose iš šių vadinamųjų „vakcinų” naudojama neišbandyta nauja technologija, kuri dar niekada nebuvo naudota vakcinose. Tradicinėse vakcinose imuniniam atsakui stimuliuoti naudojamas susilpnintas arba nužudytas virusas. .
„Moderna” ir „Pfizer-BioNTech” vakcinos to nedaro. Teigiama, kad jas sudaro injekcija į raumenis, kurioje yra lipidinių nanodalelių, pripildytų pasiuntinių RNR, suspensija. Imuninį atsaką jos sukelia susijungdamos su vakcinos gavėjo peties ląstelėmis, endocituodamos, išleisdamos savo mRNA krovinį į tas ląsteles, o tada naudodamosi tų ląstelių ribosomomis vietoje sintetina modifikuotus SARS-CoV-2 Spike baltymus.
Tada šie modifikuoti „Spike” baltymai migruoja į ląstelės paviršių, kur juos įtvirtina transmembraninis domenas. Adaptyvioji imuninė sistema aptinka šiose ląstelėse ekspresuojamą ne žmogaus viruso baltymą ir suformuoja antikūnus prieš tą baltymą. Manoma, kad tai suteikia apsaugą nuo viruso, nes adaptyvioji imuninė sistema išmokoma atpažinti ir gaminti antikūnus prieš tikrojo viruso smaigalį. J&J ir „AstraZeneca” vakcinos veikia panašiai, tačiau genetinei medžiagai pernešti naudojamas ne lipidinė nanodalelė, o adenoviruso vektorius. Šios vakcinos buvo pagamintos arba patvirtintos naudojant vaisiaus ląstelių linijas HEK-293 ir PER.C6, kurioms gali griežtai prieštarauti žmonės, turintys tam tikrų religinių įsitikinimų.
SARS-CoV-2 smaigalys pats savaime yra labai patogeniškas baltymas. Neįmanoma pervertinti pavojaus, kurį kelia šio baltymo patekimas į žmogaus organizmą.
Vakcinos gamintojai teigia, kad vakcina lieka peties ląstelėse ir kad SARS-CoV-2 Spike, kurį šios ląstelės pagamina ir išreiškia iš vakcinos genetinės medžiagos, yra nekenksmingas ir inertiškas, nes į Spike seką įterpti prolinai, stabilizuojantys jį prefuzijos konformacijoje, neleidžiantys Spike tapti aktyviu ir susijungti su kitomis ląstelėmis. Tačiau Japonijoje atliktas farmakokinetinis tyrimas parodė, kad „Pfizer” vakcinos lipidinės nanodalelės ir mRNA neliko pečiuose, o iš tikrųjų biokumuliavosi daugelyje įvairių organų, įskaitant reprodukcinius organus ir antinksčius, o tai reiškia, kad modifikuota „Spike” yra išreikšta tiesiogine to žodžio prasme visur. Šios lipidų nanodalelės gali sukelti anafilaksiją keliems nelaimėliams, tačiau daug didesnį susirūpinimą kelia nereguliuojama Spike raiška įvairiose somatinėse ląstelių linijose, esančiose toli nuo injekcijos vietos, ir nežinomos to pasekmės.
Pasiuntinių RNR paprastai suvartojama iškart po to, kai ji pagaminama organizme, ribosomai ją išverčiant į baltymą. COVID-19 vakcinos mRNA gaminama už organizmo ribų, gerokai prieš ribosomai ją išverčiant. Tuo tarpu netinkamai saugoma ji gali būti pažeista. Kai ribosoma bando versti pažeistą mRNR grandinę, ji gali užstrigti. Kai taip atsitinka, ribosoma tampa nenaudinga verčiant baltymus, nes joje įstrigęs mRNR gabalas, kaip šnairuojanti kortelė sename perforatorių skaitytuve. Visa tai reikia išvalyti ir vietoj jos susintetinti naujas ribosomas. Ląstelėse, kuriose ribota ribosomų apyvarta, pavyzdžiui, nervų ląstelėse, tai gali lemti sumažėjusią baltymų sintezę, citopatinį poveikį ir neuropatijas.
Kai kurie baltymai, įskaitant SARS-CoV-2 smaigalį, turi proteolitinio skilimo vietas, kurios iš esmės yra tarsi mažos punktyrinės linijos su užrašu „čia nukirpti”, pritraukiančios gyvo organizmo proteazes (iš esmės molekulines žirkles), kad jas nukirptų. Gali būti, kad S1 gali būti proteolitiškai atskirtas nuo S2, todėl aktyvus S1 nuplaukia į kraują, o S2 „kotelis” lieka įsitvirtinęs baltymą išreiškusios ląstelės membranoje.
SARS-CoV-2 smaigalys turi superantigeninę sritį (SAg), kuri gali skatinti itin didelį uždegimą.
Vieno tyrimo metu nustatyta, kad antikūnai prieš „Spike” veikia kaip autoantikūnai ir atakuoja paties organizmo ląsteles. Asmenims, kurie buvo skiepyti COVID-19 vakcinomis, išsivystė kraujo krešuliai, miokarditą, Guillain-Barre sindromą, Bell paralyžių ir išsėtinės sklerozės paūmėjimus, o tai rodo, kad vakcina skatina autoimunines reakcijas prieš sveikus audinius.
SARS-CoV-2 Spike ne tik jungiasi su ACE2. Buvo įtarta, kad jis turi ir sričių, kurios jungiasi su baziginu, integriniais junginiais, neuropilinu-1 ir bakterijų lipopolisacharidais. SARS-CoV-2 „Spike” gali prisijungti prie bet kurio iš šių dalykų ir veikti kaip jų ligandas, sukeldamas nenustatytą ir, tikėtina, labai uždegiminį ląstelių aktyvumą.
SARS-CoV-2 Spike sudėtyje yra neįprastas PRRA intarpas, kuris sudaro furino skaldymo vietą. Furinas yra visur paplitusi žmogaus proteazė, todėl ši savybė yra ideali „Spike” savybė, suteikianti jam didelį ląstelių tropizmą. Šia savybe nepasižymi nė vienas į SARS panašus laukinio tipo koronavirusas, giminingas SARS-CoV-2, todėl ji kelia didelį įtarimą ir galbūt yra žmogaus klastojimo požymis.
SARS-CoV-2 Spike turi į prioną panašų domeną, kuris padidina jo užkrečiamumą.
Spike S1 RBD gali jungtis su hepariną jungiančiais baltymais ir skatinti amiloido agregaciją. Žmonėms tai gali sukelti Parkinsono ligą, Lewy kūnelių demenciją, ankstyvąją Alzheimerio ligą ar įvairias kitas neurodegeneracines ligas. Tai kelia didelį susirūpinimą, nes SARS-CoV-2 S1 gali pažeisti ir prasiskverbti pro kraujo-smegenų barjerą ir patekti į smegenis. Jis taip pat gali padidinti kraujo-smegenų barjero pralaidumą kitoms molekulėms.
SARS-CoV-2, kaip ir kiti betakoronavirusai, gali turėti nuo antikūnų priklausomą ligos sustiprėjimą (ADE), panašų į Dengue. Tiems, kurie nežino, kai kurie virusai, įskaitant betakoronavirusus, turi savybę, vadinamą ADE. Be to, yra vadinamasis pirminis antigenas, t. y. pastebėjimas, kad organizmas mieliau gamina antikūnus pagal anksčiau sutiktas viruso atmainas, o ne pagal naujai sutiktas.
ADE atveju ankstesnės infekcijos antikūnai dėl mutacijų viruso baltymuose tampa neautralizuojantys. Šie neutralizuojantys antikūnai veikia kaip Trojos arklys, leidžiantis gyvam, aktyviam virusui patekti į makrofagus per jų Fc receptorių kelius, todėl virusas gali užkrėsti imunines ląsteles, kurių anksčiau jis nebūtų galėjęs užkrėsti. Taip atsitiko su Dengė karštlige; kai žmogus suserga Dengė karštlige, pasveiksta ir paskui užsikrečia kita paderme, jis gali labai stipriai susirgti.
Jei kas nors paskiepijamas mRNA, kurios pagrindą sudaro pirminės Wuhan SARS-CoV-2 padermės smaigalys, o paskui užsikrečia būsima mutavusia viruso paderme, gali sunkiai susirgti. Kitaip tariant, įmanoma, kad vakcinos gali įjautrinti žmogų ligai.
Tokių atvejų yra buvę netolimoje istorijoje. „Sanofi” vakcina „Dengvaxia” nuo dengė karštligės nepavyko, nes ji sukėlė žmonių, kurių imuninė sistema nebuvo pasirengusi sirgti dengė karštlige, imuninę sensibilizaciją.
Nuo SARS-CoV imunizuotoms pelėms, kurios buvo paveiktos šio viruso, artimo SARS-CoV-2 viruso giminaičiui, pasireiškė imuninė sensibilizacija, Th2 imunopatologija ir eozinofilų infiltracija plaučiuose.
Mums buvo pasakyta, kad SARS-CoV-2 mRNA vakcinos negali būti integruotos į žmogaus genomą, nes pasiuntinių RNR negalima paversti atgal į DNR. Tai netiesa. Žmogaus ląstelėse yra elementų, vadinamų LINE-1 retrotranspozonais, kurie iš tiesų gali integruoti mRNA į žmogaus genomą endogeninės atvirkštinės transkripcijos būdu. Kadangi vakcinose naudojama mRNA yra stabilizuota, ji išlieka
2019 m. lapkritį trims Vuhano virusologijos instituto technikams pasireiškė į gripą panašios ligos simptomai. Anthony Fauci, Peteris Daszakas ir Ralphas Baricas iš karto žinojo, kas nutiko, nes tarp šios laboratorijos ir mūsų mokslininkų bei pareigūnų egzistuoja atgaliniai kanalai.
2019 m. gruodžio 12 d. Ralphas Baricas pasirašė Medžiagų perdavimo sutartį (iš esmės NDA), kad gautų su koronaviruso mRNA vakcina susijusias medžiagas, kurios bendrai priklauso „Moderna” ir NIH. Tik po viso mėnesio, 2020 m. sausio 11 d., Kinija tariamai atsiuntė mums seką to, kas taps žinoma kaip SARS-CoV-2. Bendrovė „Moderna” gana absurdiškai tvirtina, kad iš šios sekos per 48 valandas sukūrė veikiančią vakciną.
Dabartinis „Moderna” generalinis direktorius Stéphane’as Bancelis anksčiau buvo Alaino Mérieux įkurtos Prancūzijos tarptautinės korporacijos „bioMérieux”, kuri specializuojasi medicinos diagnostikos technologijų srityje, generalinis direktorius. Alainas Mérieux buvo vienas iš asmenų, prisidėjusių prie Vuhano virusologijos instituto P4 laboratorijos kūrimo.
Kaip artimiausias SARS-CoV-2 giminaitis nurodoma seka RaTG13 nėra tikras virusas. Tai klastotė. Ji buvo sukurta ranka įvedus genų seką į duomenų bazę, siekiant sukurti priedangą SARS-CoV-2 egzistavimui, kuris labai tikėtina yra Wuhano virusologijos institute pagaminta padidintos funkcijos chimera, kuri arba buvo nutekinta atsitiktinai, arba tyčia išleista.
SARS-CoV-2 gyvūnų rezervuaras niekada nebuvo rastas.
Tai nėra sąmokslo „teorija”. Tai tikras nusikalstamas sąmokslas, kuriame žmonės, susiję su „Moderna” mRNA-1273 kūrimu, yra tiesiogiai susiję su Vuhano virusologijos institutu ir jo atliekamais funkcinio stiprinimo tyrimais. Dokumentų pėdsakai yra gerai nustatyti.
Laboratorijos nutekėjimo teorija buvo užgniaužta, nes traukdami šią giją neišvengiamai prieisime prie išvados, kad yra pakankamai netiesioginių įrodymų, leidžiančių susieti Moderna, NIH, WIV ir vakciną bei viruso sukūrimą. Sveiko proto šalyje dėl to iš karto būtų iškelta didžiausia pasaulyje RICO ir masinės žmogžudystės byla. Anthony Fauci, Peter Daszak, Ralph Baric, Shi Zhengli, Stéphane Bancel ir jų bendrininkai būtų apkaltinti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn pagal visus įstatymus. Vietoj to nusikaltėliams buvo skirti milijardai mūsų mokesčių dolerių.
FTB surengė reidą „Allure Medical”, esančioje į šiaurę nuo Detroito esančiame Šelbio miestelyje, dėl sąskaitų išrašymo draudimui už „sukčiavimą gydant COVID-19”. Gydymas, kurį jie naudojo? Į veną leidžiamas vitaminas C. Antioksidantas. Kaip aprašyta pirmiau, tai visiškai tinkamas COVID-19 sukelto sepsio gydymo būdas, kuris dabar yra daktaro Paulo E. Mariko (Paul E. Marik) sukurto MATH+ protokolo dalis.
FDA uždraudė ranitidiną (Zantac) dėl tariamo užterštumo NDMA (N-nitrozodimetilaminu). Ranitidinas yra ne tik H2 blokatorius, naudojamas kaip antacidas, bet ir pasižymi stipriu antioksidaciniu poveikiu, šalindamas hidroksilo radikalus. Tai suteikia jam naudingumo gydant COVID-19.
FDA taip pat bandė pašalinti iš lentynų N-acetilcisteiną, nekenksmingą aminorūgščių papildą ir antioksidantą, ir privertė „Amazon” pašalinti jį iš savo internetinės parduotuvės.
Kyla šiurpą keliantis klausimas: ar FDA, vykdydama nusikalstamą sąmokslą prieš Amerikos visuomenę, sąmoningai slopino antioksidantų, naudingų COVID-19 sepsio gydymui, vartojimą?
Įstaiga bendradarbiauja su didžiausiais žmonijos istorijoje nusikaltėliais ir jiems padeda, aktyviai slopina ne vakcinomis paremtą gydymą ir terapiją, kad priverstų mus švirkštis šių nusikaltėlių produktus į savo kūnus. Tai visiškai nepriimtina.
COVID-19 Vakcinų kūrimas ir sąsajos su transhumanizmu:
Šiame skyriuje aptariami kai kurie labiau spekuliatyvūs pandemijos ir medicinos bei mokslo institucijų reakcijos į ją aspektai, taip pat nerimą keliantys ryšiai tarp mokslininkų, dalyvaujančių vakcinų tyrimuose, ir mokslininkų, kurių darbas susijęs su nanotechnologijų sujungimu su gyvomis ląstelėmis.
2020 m. birželio 9 d. JAV teisingumo departamentas apkaltino Harvardo nanotechnologijų tyrėją Charlesą Lieberį, turintį ilgametę patirtį, sukčiavimu. Čarlzas Lieberis gavo milijonus dolerių dotacijų iš JAV gynybos departamento, konkrečiai iš karinių analitinių centrų DARPA, AFOSR ir ONR, taip pat NIH ir MITRE. Jo specializacija – silicio nanovamzdelių naudojimas vietoj „lopo gnybtų” elektrodų viduląstelinio aktyvumo stebėjimui ir moduliavimui, kurį jis Harvarde tyrinėjo pastaruosius dvidešimt metų. Teigiama, kad jis dirbo su silicio nanovamzdelių baterijomis Kinijoje, tačiau nė vienas iš jo kolegų neprisimena, kad jis kada nors gyvenime būtų dirbęs su baterijų technologija; visi jo tyrimai susiję su bionanotechnologijomis, arba nanotechnologijų ir gyvų ląstelių sujungimu.
Kaltinimai buvo pareikšti dėl jo bendradarbiavimo su Vuhano technologijos universitetu. Jis, pažeisdamas Gynybos departamento dotacijų sąlygas, dvigubai pasipelnė ir paėmė pinigų iš KLR „Tūkstančio talentų” plano – programos, kuria Kinijos vyriausybė papirkinėja Vakarų mokslininkus, kad šie dalytųsi patentuota mokslinių tyrimų ir plėtros informacija, kurią PLA gali panaudoti siekdama strateginio pranašumo.
Čarlzo Lieberio (Charles Lieber) dokumentuose aprašomas silicio nanovamzdelių naudojimas smegenų ir kompiuterio sąsajoms, arba „neuroninių nėrinių” technologijai. Jo straipsniuose aprašoma, kaip neuronai gali endocituoti ištisas silicio nanovielutes arba jų dalis, stebėti ir net moduliuoti neuronų veiklą.
Charlesas Lieberis buvo Roberto Langerio kolega. Kartu su Danieliu S. Kohane jie dirbo prie darbo, kuriame aprašė dirbtinių audinių karkasus, kuriuos būtų galima implantuoti į žmogaus širdį ir nuotoliniu būdu stebėti jos veiklą.
Robertas Langeris, Masačusetso technologijos instituto absolventas ir nanotechnologijų vaistų pristatymo ekspertas, yra vienas iš bendrovės „Moderna” įkūrėjų. Jo grynasis turtas dabar siekia 5,1 mlrd. JAV dolerių dėl „Moderna” vakcinos mRNA-1273 pardavimų.
Tiek Charleso Lieberio, tiek Roberto Langerio bibliografijose iš esmės aprašomi žmogaus tobulinimo, t. y. transhumanizmo, metodai. Klausas Švabas (Klaus Schwab), Pasaulio ekonomikos forumo įkūrėjas ir vadinamojo „Didžiojo persitvarkymo” architektas, savo knygose jau seniai kalba apie „biologijos ir technikos susiliejimą”.
Po šių atskleidimų nepriklausomi tyrėjai atkreipė dėmesį, kad COVID-19 vakcinose gali būti redukuoto grafeno oksido nanodalelių. Japonijos mokslininkai taip pat aptiko nepaaiškinamų teršalų COVID-19 vakcinose.
Grafeno oksidas yra anksiolitikai. Įrodyta, kad į smegenis įšvirkštas į laboratorinių pelių smegenis jis mažina jų nerimą. Iš tiesų, atsižvelgiant į SARS-CoV-2 Spike polinkį pažeisti kraujo-smegenų barjerą ir padidinti jo pralaidumą, jis yra puikus baltymas smegenų audiniui paruošti nanodalelių ekstravazacijai iš kraujotakos į smegenis. Be to, grafenas yra labai laidus ir tam tikromis aplinkybėmis paramagnetinis.
2013 m., valdant B. Obamos administracijai, DARPA pradėjo įgyvendinti BRAIN iniciatyvą; BRAIN yra akronimas, reiškiantis „Brain Research Through Advancing Innovative Neurotechnologies®” (Smegenų tyrimai tobulinant inovatyvias neurotechnologijas). Ši programa apima smegenų ir kompiuterio sąsajos technologijų, skirtų kariuomenei, ypač neinvazinių, injekcinių sistemų, kurias pašalinus smegenų audiniui padaroma minimali žala, kūrimą. Manoma, kad ši technologija būtų naudojama sužeistiems kariams, patyrusiems smegenų traumas, gydyti, galūnių protezams tiesiogiai valdyti smegenimis ir net naujiems gebėjimams, pavyzdžiui, valdyti dronus mintimis.
Siūlomi įvairūs metodai, kaip tai pasiekti, įskaitant optogenetiką, magnetogenetiką, ultragarsą, implantuojamus elektrodus ir transkranijinę elektromagnetinę stimuliaciją. Visais atvejais siekiama įgyti neuronų skaitymo arba rašymo galimybę, juos stimuliuojant ir bandant arba padarant juos ypač jautrius stimuliavimui ir bandymui.
Vis dėlto plačiai naudojamos BCI technologijos, pavyzdžiui, Elono Musko įrenginys „Neuralink”, kelia daug rūpesčių dėl privatumo ir asmens autonomijos. Skaitymas iš neuronų yra pakankamai problemiškas pats savaime. Belaidės smegenų ir kompiuterio sąsajos gali sąveikauti su dabartine ar būsima belaidžio GSM ryšio infrastruktūra, todėl gali kilti neurologinių duomenų saugumo problemų. Įsilaužėlis ar kitas piktavalis gali įsilaužti į tokius tinklus, kad gautų žmonių smegenų duomenis, o tada juos panaudoti negeriems tikslams.
Tačiau prietaisas, galintis ne tik skaityti, bet ir rašyti į žmogaus neuronus, kelia kitų, dar rimtesnių etinių problemų. BCI, galintis pakeisti žmogaus proto turinį nekenksmingais tikslais, pavyzdžiui, projektuoti galvos ekraną į smegenų regos centrą arba siųsti garsą į smegenų klausos žievę, teoriškai taip pat galėtų pakeisti nuotaiką ir asmenybę, o gal net pavergti žmogaus valią ir padaryti jį visiškai paklusnų valdžiai. Ši technologija būtų tirono svajonė. Įsivaizduokite kareivius, kurie nedvejodami šaudytų savo tautiečius, arba bejėgius vergus, kurie patenkintai gyvena tiesiog šuns būdose.
BCI galėtų būti naudojama nesąžiningai pakeisti pagrindinių dalykų, tokių kaip emocijos ir vertybės, suvokimą, pakeičiant žmonių sotumo, laimės, pykčio, pasibjaurėjimo ir t. t. slenksčius. Tai nėra nereikšminga. Naudojant BCI galima pakeisti visą žmogaus elgesio režimą, įskaitant tokius dalykus, kaip apetito ar troškimo slopinimas praktiškai bet ko, kas nurodyta A. Maslow poreikių hierarchijoje.
Kai turite tiesioginę prieigą prie kieno nors smegenų ir jų turinio, įmanoma viskas. Nutukusį žmogų galima priversti jausti pasibjaurėjimą matant maistą. Priverstinai celibate gyvenančio žmogaus lytinis potraukis gali būti išjungtas taip, kad jis net nenorėtų sekso. Rasistas gali būti priverstas jausti malonumą, kai gyvena su kitų rasių žmonėmis. Smurtautojas gali būti priverstas būti klusnus ir nuolankus. Jei esate tironas, šie dalykai jums gali skambėti gerai, tačiau normaliems žmonėms mintis, kad asmens autonomija gali būti tokiu mastu panaikinta, kelia siaubą.
Turtuoliams nerviniai raiščiai būtų neprilygstama gėrybė, suteikianti jiems galimybę neuroprotezavimo priemonėmis (t. y. „egzokortex”) sustiprinti savo intelektą ir tiesiogiai į savo BCI papildytų tarnų protus duoti neįveikiamas komandas, net fiziškai ar seksualiai įžeidžiančias, kurių jie paprastai atsisakytų.
Jei vakcina yra būdas slapta įvesti milijonams žmonių injekcinę BCI be jų žinios ar sutikimo, tuomet mes matome, kaip kyla tironiškas režimas, kokio šioje planetoje dar nėra buvę, kuris ketina iš kiekvieno vyro, moters ir vaiko atimti laisvą valią.
Mūsų trūkumai ir daro mus žmonėmis. Utopija, pasiekta atėmus iš žmonių laisvą valią, nėra jokia utopija. Tai monomaniškas košmaras. Be to, mus valdantys žmonės yra Tamsiųjų triadų atstovai, kuriems negalima patikėti tokios galios. Įsivaizduokite, kad jus muša ir seksualiai prievartauja turtingas ir galingas psichopatas, o jūs esate priversti dėl to šypsotis ir juoktis, nes jūsų nerviniai nėriniai neduoda jums kito pasirinkimo, kaip tik paklusti savo šeimininkui.
Elitas veržiasi į priekį su šiomis technologijomis, nesuteikdamas žmonėms jokios galimybės suabejoti socialinėmis ar etinėmis pasekmėmis arba sukurti reguliavimo sistemas, kurios užtikrintų, kad šie prietaisai nepaneigs mūsų asmeninio veiksnumo ir autonomijos. Jie taip elgiasi, nes slapta svajoja apie ateitį, kai su jumis galės elgtis blogiau nei su gyvūnais, o jūs net negalėsite pasipriešinti. Jei bus leista tęsti šį blogą planą, tai reikš žmonijos, kokią ją pažįstame, pabaigą.
Išvados:
Dabartinė pandemija buvo sukurta ir įtvirtinta valdžios institucijų, naudojant virusą, sukurtą su Palestinos ginkluotųjų pajėgų kariuomene susijusioje Kinijos biologinio ginklo laboratorijoje, padedant Amerikos mokesčių mokėtojams ir prancūzų ekspertams.
Šie tyrimai buvo atliekami pagal visiškai absurdišką eufemizmą – „funkcinės naudos” tyrimus, kurie neva atliekami siekiant nustatyti, kurie virusai turi didžiausią zoonozės plitimo potencialą, ir prevenciškai nuo jų paskiepyti arba apsisaugoti.
Funkcijos ir grėsmės įgijimo tyrimai, dar žinomi kaip „dvejopos paskirties moksliniai tyrimai, keliantys susirūpinimą”, arba DURC, yra biologinio ginklo tyrimai kitu, draugiškiau skambančiu pavadinimu, kad būtų išvengta tabu juos vadinti tuo, kuo jie iš tikrųjų yra. Tai visada buvo biologinio ginklo tyrimai. Šiuos tyrimus atliekantys žmonės puikiai supranta, kad jie ima laukinius patogenus, kurie nėra užkrečiami žmonėms, ir padaro juos labiau užkrečiamus, dažnai gaudami dotacijas iš karinių analitinių centrų, skatinančių juos tai daryti.
Tokie virusologai, atliekantys tokius tyrimus, yra savo bendrapiliečių priešai, kaip piromanai ugniagesiai. GOF moksliniai tyrimai dar niekada nieko neapsaugojo nuo jokios pandemijos. Tiesą sakant, dabar jie vieną iš jų pradėjo, o tai reiškia, kad jų nauda pandemijų prevencijai iš tikrųjų yra neigiama. Jis turėjo būti uždraustas visame pasaulyje, o jį vykdantys bepročiai jau seniai turėjo būti surakinti antrankiais.
Arba dėl nutekėjimo, arba dėl tyčinio paleidimo iš Vuhano virusologijos instituto, mirtinai pavojinga SARS atmaina dabar endemiškai paplitusi visame pasaulyje po to, kai PSO, CDC ir valstybės pareigūnai iš pradžių sumenkino riziką, o paskui tyčia sukėlė paniką ir uždarymus, kurie sukėlė pavojų žmonių sveikatai ir jų pragyvenimui.
Paskui tuo pasinaudojo mus valdanti visiškai ištvirkusi ir psichopatiška aristokratų klasė kaip pretekstu priversti žmones sutikti su įšvirkščiamais nuodais, kurie gali būti depopuliacijos agentas, proto kontrolės ir (arba) sutramdymo agentas injekcinių „protingų dulkių” pavidalu arba abu kartu. Jie tiki, kad jiems tai pavyks padaryti, pasitelkus socialinę stigmą, susijusią su vakcinos atsisakymu. Jie klysta.
Jų motyvai yra aiškūs ir akivaizdūs kiekvienam, kuris atkreipė dėmesį. Šie didybės maniakai užgrobė laisvojo pasaulio pensijų fondus. Volstritas yra nemokus ir nuo 2019 m. pabaigos išgyvena nuolatinę likvidumo krizę. Dabar siekiama vykdyti visišką, visapusišką fizinę, psichinę ir finansinę žmonijos kontrolę, kol dar nesupratome, kaip smarkiai mus šie maniakai išprievartavo.
Pandemija ir atsakas į ją elitui pasitarnavo keliems tikslams:
– Tai buvo skirta nuslėpti depresiją, kurią sukėlė lupikiškas mūsų ekonomikos grobstymas, vykdomas kapitalistų rentininkų ir savininkų, kurie negamina absoliučiai nieko vertingo visuomenei. Vietoj to, kad turėtume labai nuspėjamą „Užimk Volstritą” II dalį, elitas ir jo pakalikai galėjo atsistoti televizijoje ir vaizduoti save išmintingais ir visagaliais gelbėtojais, o ne niekingų žemės piratų grobuonimis, kokie jie yra.
– Naikina smulkųjį verslą ir žlugdo viduriniąją klasę.
– Perkeldami trilijonus dolerių turto iš Amerikos visuomenės į milijardierių ir specialiųjų interesų grupių kišenes.
– Dalyvauja viešai neatskleistos informacijos prekyboje, perka biotechnologijų įmonių akcijas ir trumpina plytų ir mažmeninės prekybos bei kelionių įmonių akcijas, siekdami sugriauti tiesioginę prekybą ir turizmą ir pakeisti juos e. prekyba bei aptarnavimu.
– Sukurti casus belli karui su Kinija, skatinti mus ją pulti, švaistyti amerikiečių gyvybes ir turtus ir privesti mus prie branduolinio armagedono slenksčio.
– Technologinių ir biologinio saugumo sistemų, skirtų gyventojų kontrolei ir technokratiniams-socialistiniams „išmaniesiems miestams”, kuriuose despotiškai sekamas kiekvieno žmogaus judėjimas, sukūrimas, numatant visuotinę automatizaciją, bedarbystę ir maisto stygių, naudojant melagingą vakcinos priedangą, kad priverstų bendradarbiauti.
Bet kuris iš šių dalykų būtų žiaurus Vakarų visuomenės išprievartavimas. Jų visuma verčia netikėti; tai visiškas mūsų brangiausių vertybių iškraipymas.
Koks viso to tikslas? Galima tik spėlioti, kokie yra nusikaltėlių motyvai, tačiau mes turime keletą teorijų.
Elitas bando pakilti karjeros laiptais, ištrinti didelių gyventojų sluoksnių judėjimą aukštyn, pašalinti politinius oponentus ir kitus „nepageidaujamus asmenis”, o likusią žmonijos dalį pririšti prie griežto pavadžio, ribodami mūsų galimybes naudotis tam tikromis prekėmis ir paslaugomis, kurios, jų nuomone, daro didelį poveikį, pavyzdžiui, automobiliais, turizmu, mėsos vartojimu ir pan. Žinoma, jie ir toliau turės savo prabangos dalykus, kurie yra griežtos kastų sistemos, panašios į feodalizmą, dalis.
Kodėl jie tai daro? Paprasta. Elitas yra neomaltūzistai ir tiki, kad esame per daug apgyvendinti ir kad išteklių išsekimas sužlugdys civilizaciją per kelis trumpus dešimtmečius. Šis jų įsitikinimas nebūtinai yra klaidingas. Esame per daug apgyvendinti ir vartojame per daug išteklių. Tačiau toks šiurpus ir žudikiškas valdžios užgrobimas reaguojant į gresiančią krizę rodo, kad jie tik didžiai niekina savo artimuosius.
Tiems, kurie dalyvauja šiame bjauriame farse, nesuprasdami, ką daro, turime vieną žodį. Stop. Jūs darote nepataisomą žalą savo šaliai ir savo bendrapiliečiams.
Tiems, kurie galbūt skaito šį įspėjimą ir puikiai žino bei supranta, ką jie daro ir kaip tai neteisėtai pakenks milijonams nekaltų žmonių, norime pasakyti dar keletą žodžių.
Prakeikite save pragare. Jūs nesunaikinsite Amerikos ir laisvojo pasaulio ir neturėsite savo Naujosios pasaulio tvarkos. Mes tuo įsitikinsime.
Nuorodos:
COVID-19 nėra virusinė pneumonija – tai virusinis kraujagyslių endotelitas:
https://www.thelancet.com/journals/lancet/article/PIIS0140-6736(20)30937-5/fulltext
https://academic.oup.com/eurheartj/article/41/32/3038/5901158
https://www.embopress.org/doi/full/10.15252/embr.202152744
COVID-19 is not just a respiratory disease — it can precipitate multiple organ failure, including hypoxic and inflammatory damage to various vital organs, such as the brain, heart, liver, pancreas, kidneys, and intestines:
https://www.nature.com/articles/d41586-021-01693-6
https://www.health.harvard.edu/blog/the-hidden-long-term-cognitive-effects-of-covid-2020100821133
https://www.nature.com/articles/s41422-020-0390-x
https://www.embopress.org/doi/full/10.15252/embj.2020106230
https://jamanetwork.com/journals/jama/fullarticle/2776538
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/32921216/
https://www.nature.com/articles/s41575-021-00426-4
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/32553666/
https://www.nature.com/articles/s41467-021-23886-3
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/34081912/
https://www.nature.com/articles/s41581-021-00452-0
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7438210/
https://www.nature.com/articles/s41598-021-92740-9
Some of the most common laboratory findings in COVID-19:
https://www.uptodate.com/contents/covid-19-clinical-features
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7426219/
COVID-19 can present as almost anything:
https://www.nature.com/articles/s41591-020-0968-3
https://www.frontiersin.org/articles/10.3389/fmed.2020.00526/full
COVID-19 is more severe in those with conditions that involve endothelial dysfunction, such as obesity, hypertension, and diabetes:
https://www.dovepress.com/obesity-related-inflammation-and-endothelial-dysfunction-in-covid-19-i-peer-reviewed-fulltext-article-JIR
https://jamanetwork.com/journals/jama/fullarticle/2772071
https://mdpi-res.com/d_attachment/cells/cells-10-00933/article_deploy/cells-10-00933.pdf
The vast majority of COVID-19 cases are mild and do not cause significant disease:
https://www.webmd.com/lung/covid-recovery-overview#1
https://academic.oup.com/ofid/article/7/9/ofaa286/5875595
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/33289900/
In those who have critical COVID-19-induced sepsis, hypoxia, coagulopathy, and ARDS, the most common treatments are intubation, injected corticosteroids, and blood thinners like heparin, which often precipitate harmful hemorrhages:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7548860/
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7448713/
https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJMoa2103417
The majority of people who go on a ventilator are dying due to COVID-19 mimicking the physiology of ischemia-reperfusion injury with prolonged transient hypoxia and ischemia, leading directly to the formation of damaging reactive oxygen species:
https://www.journalofsurgicalresearch.com/article/S0022-4804(14)00176-0/fulltext
https://www.nature.com/articles/nature13909
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4625011/
https://www.atsjournals.org/doi/full/10.1164/rccm.201401-0168CP
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/18974366/
The end-stage of COVID-19 is severe lipid peroxidation, where fats in the body start to “rust” due to damage by oxidative stress:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7768996/
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7357498/
https://www.liebertpub.com/doi/10.1089/ars.2021.0017
Oxidized lipids appear as foreign objects to the immune system, which recognizes and forms antibodies against OSEs, or oxidation-specific epitopes:
https://ard.bmj.com/content/annrheumdis/early/2020/08/04/annrheumdis-2020-218145.full.pdf
https://ard.bmj.com/content/80/9/1236
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7256550/
https://www.hss.edu/conditions_top-ten-series-antiphospholipid-syndrome-coronavirus-covid-19.asp
In COVID-19, neutrophil degranulation and NETosis in the bloodstream drives severe oxidative damage; hemoglobin becomes incapable of carrying oxygen due to heme iron being stripped out of heme by hypochlorous acid:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7757048/
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7436665/
https://www.nature.com/articles/s41418-021-00805-z
https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S221249262030052X
SARS-CoV-2 Spike binds to ACE2. Angiotensin Converting Enzyme 2 is an enzyme that is part of the renin-angiotensin-aldosterone system, or RAAS. The RAAS is a hormone control system that moderates fluid volume and blood pressure in the body and in the bloodstream by controlling sodium/potassium retention and excretion and vascular tone:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/books/NBK470410/
https://www.merckmanuals.com/home/multimedia/figure/cvs_regulating_blood_pressure_renin
This protein, ACE2, is ubiquitous in every part of the body that interfaces with the circulatory system, particularly in vascular endothelial cells and pericytes, brain astrocytes, renal tubules and podocytes,
pancreatic islet cells, bile duct and intestinal epithelial cells, and the seminiferous ducts of the testis, all of which SARS-CoV-2 can infect:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7167720/
https://www.frontiersin.org/articles/10.3389/fmed.2020.594495/full
https://www.frontiersin.org/articles/10.3389/fneur.2020.573095/full
SARS-CoV-2 infects a cell as follows:
https://www.nature.com/articles/s41401-020-0485-4
https://www.science.org/doi/10.1126/science.abb2507
https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S1931312820306211
SARS-CoV-2 Spike proteins embedded in a cell can actually cause adjacent human cells to fuse together, forming syncytia/MGCs:
https://www.nature.com/articles/s41418-021-00782-3
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/33051876/
SARS-CoV-2’s viroporins, such as its Envelope protein, act as calcium ion channels, introducing calcium into infected cells:
https://www.nature.com/articles/s41422-021-00519-4
https://virologyj.biomedcentral.com/articles/10.1186/s12985-019-1182-0
The virus suppresses the natural interferon response, resulting in delayed inflammation:
https://www.nature.com/articles/s12276-021-00592-0
https://mdpi-res.com/d_attachment/viruses/viruses-12-01433/article_deploy/viruses-12-01433.pdf
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC8310780/
SARS-CoV-2 N protein can also directly activate the NLRP3 inflammasome:
https://www.nature.com/articles/s41467-021-25015-6
https://www.frontiersin.org/articles/10.3389/fimmu.2020.01021/full
SARS-CoV-2 suppresses the Nrf2 antioxidant pathway, reducing the body’s own endogenous antioxidant enzyme activity:
https://www.nature.com/articles/s41467-020-18764-3
https://ctajournal.biomedcentral.com/articles/10.1186/s13601-020-00362-7
https://mdpi-res.com/d_attachment/ijms/ijms-22-07963/article_deploy/ijms-22-07963.pdf
The suppression of ACE2 by binding with Spike causes a buildup of bradykinin that would otherwise be broken down by ACE2:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7834250/
https://www.the-scientist.com/news-opinion/is-a-bradykinin-storm-brewing-in-covid-19–67876
This constant calcium influx into the cells results in (or is accompanied by) noticeable hypocalcemia, or low blood calcium:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7292572/
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC8041474/
https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S1871402121000059
Bradykinin upregulates cAMP, cGMP, COX, and Phospholipase C activity. This results in prostaglandin release and vastly increased intracellular calcium signaling, which promotes highly aggressive ROS release and ATP depletion:
https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S089158490700319X?via%3Dihub
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC1218972/
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/2156053/
https://www.sciencedirect.com/topics/medicine-and-dentistry/bradykinin-b2-receptor-agonist
https://www.sciencedirect.com/topics/neuroscience/bradykinin
NADPH oxidase releases superoxide into the extracellular space:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4556774/
https://www.pnas.org/content/110/21/8744
Superoxide radicals react with nitric oxide to form peroxynitrite:
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/8944624/
https://www.pnas.org/content/115/23/5839
Peroxynitrite reacts with the tetrahydrobiopterin cofactor needed by endothelial nitric oxide synthase, destroying it and “uncoupling” the eNOS enzymes, causing nitric oxide synthase to synthesize more superoxide instead (this means that every process that upregulates NOS activity now produces superoxide instead of nitric oxide):
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/24353182/
https://academic.oup.com/cardiovascres/article/73/1/8/316487
https://pubs.acs.org/doi/10.1021/bi9016632
This proceeds in a positive feedback loop until nitric oxide bioavailability in the circulatory system is depleted:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7276137/
Dissolved nitric oxide gas produced constantly by eNOS serves many important functions, but it is also antiviral against SARS-like coronaviruses, preventing the palmitoylation of the viral Spike protein and making it harder for it to bind to host receptors:
https://journal.chestnet.org/article/S0012-3692(20)34397-X/fulltext
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7111989/
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7754882/
The loss of NO allows the virus to begin replicating with impunity in the body (clearly, the virus has an evolutionary incentive to induce oxidative stress to destroy nitric oxide):

Nitric Oxide a Possible Treatment for COVID-19 – Only Substance to Have a Direct Effect on SARS-CoV-2


Those with endothelial dysfunction (i.e. hypertension, diabetes, obesity, old age, African-American race) have redox equilibrium issues to begin with, giving the virus an advantage:
https://www.nature.com/articles/s41392-020-00454-7
https://www.frontiersin.org/articles/10.3389/fphys.2020.605908/full
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7430889/
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/19004510/
Due to the extreme cytokine release triggered by these processes, the body summons a great deal of neutrophils and monocyte-derived alveolar macrophages to the lungs:
https://www.frontiersin.org/articles/10.3389/fimmu.2021.652470/full
https://www.frontiersin.org/articles/10.3389/fimmu.2021.720109/full
Phagocytic cells of the innate immune system are the first-line defenders against pathogens. They work by engulfing invaders and trying to attack them with enzymes that produce powerful oxidants, like SOD and MPO:
https://www.frontiersin.org/articles/10.3389/fimmu.2012.00174/full
https://jlb.onlinelibrary.wiley.com/doi/full/10.1189/jlb.0809549
Superoxide dismutase takes superoxide and makes hydrogen peroxide, and myeloperoxidase takes hydrogen peroxide and chlorine ions and makes hypochlorous acid, which is many, many times more reactive than sodium hypochlorite bleach:
https://www.sciencedirect.com/topics/neuroscience/superoxide-dismutase
https://www.sciencedirect.com/topics/medicine-and-dentistry/myeloperoxidase
In severe and critical COVID-19, there is actually rather severe NETosis:
https://www.frontiersin.org/articles/10.3389/fphar.2021.708302/full
https://insight.jci.org/articles/view/138999
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7184981/
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7488868/
https://ashpublications.org/blood/article/136/10/1169/461219/Neutrophil-extracellular-traps-contribute-to
https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S221249262030052X
Hypochlorous acid building up in the bloodstream begins to bleach the iron out of heme and compete for O2 binding sites. Red blood cells lose the ability to transport oxygen, causing the sufferer to turn blue in the face:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7757048/
https://journals.plos.org/plosone/article?id=10.1371/journal.pone.0120737
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3863623/
Unliganded iron, hydrogen peroxide, and superoxide in the bloodstream undergo the Haber-Weiss and Fenton reactions, producing extremely reactive hydroxyl radicals that violently strip electrons from surrounding fats and DNA, oxidizing them severely:
https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0753332221000135
https://sites.kowsarpub.com/ans/articles/60038.html
https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S0300483X00002316?via%3Dihub
https://www.sciencedirect.com/topics/chemistry/fenton-reaction
https://www.researchgate.net/figure/Fenton-and-Haber-Weiss-reactions-are-a-source-of-oxidative-stress-The-generation-of_fig1_330729897
This condition is not unknown to medical science. The actual name for all of this is acute sepsis (but without the traditional hallmarks of sepsis, like shock):
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4056356/
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7886971/
https://www.futuremedicine.com/doi/10.2217/fmb-2020-0312
https://www.global-sepsis-alliance.org/news/2020/4/7/update-can-covid-19-cause-sepsis-explaining-the-relationship-between-the-coronavirus-disease-and-sepsis-cvd-novel-coronavirus
We know this is happening in COVID-19 because people who have died of the disease have noticeable ferroptosis signatures in their tissues, as well as various other oxidative stress markers such as nitrotyrosine, 4-HNE, and malondialdehyde:
https://onlinelibrary.wiley.com/doi/full/10.1002/ehf2.12958
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7264936/
https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S2213231721001300
https://www.researchgate.net/publication/354129433_Preliminary_Findings_on_the_Association_of_the_Lipid_Peroxidation_Product_4-Hydroxynonenal_with_the_Lethal_Outcome_of_Aggressive_COVID-19
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC8180845/
https://rupress.org/jem/article-abstract/218/6/e20210518/212093/Ferroptosis-in-infection-inflammation-and?redirectedFrom=fulltext
When you intubate someone with this condition, you are setting off a free radical bomb by supplying the cells with O2. It’s a catch-22, because we need oxygen to make Adenosine Triphosphate (that is, to live), but O2 is also the precursor of all these damaging radicals that lead to lipid peroxidation:
https://www.nature.com/articles/pr2009174
The correct treatment for severe COVID-19 related sepsis is non-invasive ventilation, steroids, and antioxidant infusions:
https://covid19criticalcare.com/covid-19-protocols/math-plus-protocol/
https://journals.lww.com/ccmjournal/Abstract/2007/09001/Antioxidant_supplementation_in_sepsis_and_systemic.25.aspx
https://mdpi-res.com/d_attachment/medicina/medicina-56-00619/article_deploy/medicina-56-00619-v2.pdf
Most of the drugs repurposed for COVID-19 that show any benefit whatsoever in rescuing critically-ill COVID-19 patients are antioxidants. N-acetylcysteine, melatonin, fluvoxamine, budesonide, famotidine, cimetidine, and ranitidine are all antioxidants:
https://www.hindawi.com/journals/omcl/2018/6581970/
https://www.intechopen.com/chapters/62672
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6708076/
https://www.karger.com/Article/Abstract/88623
https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/000629529390218L?via%3Dihub
Indomethacin prevents iron-driven oxidation of arachidonic acid to isoprostanes:
https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/0161463079900442
There are powerful antioxidants such as apocynin that have not even been tested on COVID-19 patients yet which could defang neutrophils, prevent lipid peroxidation, restore endothelial health, and restore oxygenation to the tissues:
https://link.springer.com/article/10.1007/s10787-020-00715-5
Scientists who know anything about pulmonary neutrophilia, ARDS, and redox biology have known or surmised much of this since March 2020:
https://www.researchgate.net/post/NADPH_oxidase_Covid-19_Oxygen_treatment
In April 2020, Swiss scientists confirmed that COVID-19 was a systemic vascular endotheliitis:
https://www.usz.ch/en/covid-19-also-a-systemic-endotheliitis/
By late 2020, experts had already concluded that COVID-19 causes a form of viral sepsis:
https://www.healthleadersmedia.com/clinical-care/expert-severe-covid-19-illness-viral-sepsis
They also know that sepsis can be effectively treated with antioxidants:
https://jtd.amegroups.com/article/view/34870/html
https://www.evms.edu/about_evms/administrative_offices/marketing_communications/publications/issue_9_4/has-sepsis-met-its-match.php
None of this information is particularly new, and yet, for the most part, it has not been acted upon. Doctors continue to use damaging intubation techniques with high PEEP settings despite high lung compliance and poor oxygenation, killing an untold number of critically ill patients with medical malpractice:
https://ccforum.biomedcentral.com/articles/10.1186/s13054-020-03049-4
https://jamanetwork.com/journals/jama/fullarticle/2765302
Because of the way they are constructed, Randomized Control Trials will never show any benefit for any antiviral against COVID-19. Not Remdesivir, not Kaletra, not HCQ, and not Ivermectin. The reason for this is simple; for the patients that they have enrolled in these studies, such as Oxford’s ludicrous RECOVERY study, the intervention is too late to have any positive effect (i.e. these RCTs are designed in such a way that the use of antivirals is futile, therefore, these studies are deceptive and unethical by their very nature):
https://www.mdpi.com/1999-4915/13/6/963/htm
The clinical course of COVID-19 is such that by the time most people seek medical attention for hypoxia, their viral load has already tapered off to almost nothing. If someone is about 10 days post-exposure and has already been symptomatic for five days, there is hardly any virus left in their bodies, only cellular damage and derangement that has initiated a hyperinflammatory response:

The state of inpatient COVID-19 care


https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0753332220306867
It is from this group that the clinical trials for antivirals have recruited, pretty much exclusively (i.e. they do not test prophylaxis/early treatment, only changes to the mean duration of hospitalization for those already hospitalized):
https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/nejmoa2023184
https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJMoa2022926
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/34318930/
India went against the instructions of the WHO and mandated the prophylactic usage of Ivermectin. They have almost completely eradicated COVID-19:

Ivermectin Wins in India


https://ivmmeta.com
The Indian Bar Association of Mumbai has brought criminal charges against WHO Chief Scientist Dr. Soumya Swaminathan for recommending against the use of Ivermectin:
https://indianbarassociation.in/wp-content/uploads/2021/05/IBA-PRESS-RELEASE-MAY-26-2021.pdf
Ivermectin is not “horse dewormer”. Yes, it is sold in veterinary paste form as a dewormer for animals. It has also been available in pill form for humans for decades, as an antiparasitic drug:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3043740/
The media have disingenuously claimed that because Ivermectin is an antiparasitic drug, it has no utility as an antivirus. This is incorrect. Ivermectin has utility as an antiviral. It blocks importin, preventing nuclear import, effectively inhibiting viral access to cell nuclei. Many drugs currently on the market have multiple modes of action. Ivermectin is one such drug. It is both antiparasitic and antiviral:
https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S0166354219307211?via%3Dihub
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7539925/
In Bangladesh, Ivermectin costs $1.80 for an entire 5-day course:
https://journals.lww.com/americantherapeutics/fulltext/2021/08000/ivermectin_for_prevention_and_treatment_of.7.aspx
Remdesivir, which is toxic to the liver, costs $3,120 for a 5-day course of the drug:
https://www.npr.org/sections/health-shots/2020/06/29/884648842/remdesivir-priced-at-more-than-3-100-for-a-course-of-treatment
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7386240/
Billions of dollars of utterly useless Remdesivir were sold to our governments on the taxpayer’s dime, and it ended up being totally useless for treating hyperinflammatory COVID-19:
https://www.fiercepharma.com/pharma/gilead-s-1-5b-remdesivir-sales-help-buoy-greater-than-expected-declines-for-mainstay-hiv
https://www.forbes.com/sites/jvchamary/2021/01/31/remdesivir-covid-coronavirus/?sh=7e6034e666c2
COVID-19 is airborne. The WHO carried water for China by claiming that the virus was only droplet-borne. Our own CDC absurdly claimed that it was mostly transmitted by fomite-to-face contact, which, given its rapid spread from Wuhan to the rest of the world, would have been physically impossible:
https://www.thelancet.com/article/S0140-6736(21)00869-2/fulltext
https://www.pennmedicine.org/updates/blogs/penn-physician-blog/2020/august/airborne-droplet-debate-article
The ridiculous belief in fomite-to-face being a primary mode of transmission led to the use of surface disinfection protocols that wasted time, energy, productivity, and disinfectant:
https://www.nature.com/articles/d41586-021-00251-4
The 6-foot guidelines are absolutely useless. The minimum safe distance to protect oneself from an aerosolized virus is to be 15+ feet away from an infected person, no closer. Realistically, no public transit is safe:
https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2020.08.03.20167395v1

What We Know About the Airborne Spread of the Coronavirus


Surgical masks do not protect you from aerosols. The virus is too small and the filter media has too large of gaps to filter it out. They may catch respiratory droplets and keep the virus from being expelled by someone who is sick, but they do not filter a cloud of infectious aerosols if someone were to walk into said cloud:
https://ajicjournal.org/retrieve/pii/S0196655305801439
The minimum level of protection against this virus is quite literally a P100 respirator, a PAPR/CAPR, or a 40mm NATO CBRN respirator, ideally paired with a full-body tyvek or tychem suit, gloves, and booties, with all the holes and gaps taped (in a pinch, surgical masks can be modified or worn a specific way to increase filtration):
https://www.epa.gov/sciencematters/epa-researchers-test-effectiveness-face-masks-disinfection-methods-against-covid-19
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7409952/

Coronavirus Protection Made Easy with the MaxAir CAPR®


Live SARS-CoV-2 may potentially be detected in sewage outflows, and there may be oral-fecal transmission:
https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0048969720325936
https://journals.plos.org/plosone/article?id=10.1371/journal.pone.0249568
https://www.nature.com/articles/s41587-020-0684-z
During the SARS outbreak in 2003, in the Amoy Gardens incident, hundreds of people were infected by aerosolized fecal matter rising from floor drains in their apartments (there is some valid concern that COVID-19 may also spread the same way, given its similarities to SARS):
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/16696450/
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC539564/
https://www.neha.org/sites/default/files/jeh/JEH5.06-Feature-Environmental-Transmission-of-SARS.pdf
https://www.cleanlink.com/news/article/COVID-19-Could-Spread-Through-Dry-Floor-Drains–25600
The vaccines for COVID-19 are not sterilizing and do not prevent infection or transmission. They are “leaky” vaccines. This means they remove the evolutionary pressure on the virus to become less lethal. It also means that the vaccinated are perfect carriers. In other words, those who are vaccinated are a threat to the unvaccinated, not the other way around:
https://www.healthline.com/health-news/leaky-vaccines-can-produce-stronger-versions-of-viruses-072715
https://www.realclearscience.com/articles/2021/08/23/lets_stop_pretending_about_the_covid-19_vaccines_791050.html
https://www.cdc.gov/media/releases/2021/s0730-mmwr-covid-19.html
https://www.businessinsider.com/cdc-fully-vaccinated-new-guidelines-wear-masks-indoors-delta-2021-7?utm_source=yahoo.com&utm_medium=referral
All of the COVID-19 vaccines currently in use have undergone minimal testing, with highly accelerated clinical trials. Though they appear to limit severe illness, the long-term safety profile of these vaccines remains unknown:
https://www.jdsupra.com/legalnews/accelerated-covid-19-vaccine-clinical-95853/
https://www.nebraskamed.com/COVID/were-the-covid-19-vaccines-rushed
Some of these so-called “vaccines” utilize an untested new technology that has never been used in vaccines before. Traditional vaccines use weakened or killed virus to stimulate an immune response. The Moderna and Pfizer-BioNTech vaccines do not. They are purported to consist of an intramuscular shot containing a suspension of lipid nanoparticles filled with messenger RNA:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5439223/
https://cen.acs.org/pharmaceuticals/drug-delivery/Without-lipid-shells-mRNA-vaccines/99/i8
https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/vaccines/different-vaccines/mrna.html
https://medlineplus.gov/genetics/understanding/therapy/mrnavaccines/
The way they generate an immune response is by fusing with cells in a vaccine recipient’s shoulder, undergoing endocytosis, releasing their mRNA cargo into those cells, and then utilizing the ribosomes in those cells to synthesize modified SARS-CoV-2 Spike proteins in-situ:
https://www.nature.com/articles/s41586-020-2622-0
https://coronavirus.dc.gov/sites/default/files/dc/sites/coronavirus/page_content/attachments/Cartoon%20Explainer%20How%20the%20Moderna%20and%20Pfizer%20Vaccines%20Work.pdf
These vaccines were produced or validated with the aid of fetal cell lines HEK-293 and PER.C6, which people with certain religious convictions may object strongly to:
https://www.health.nd.gov/sites/www/files/documents/COVID%20Vaccine%20Page/COVID-19_Vaccine_Fetal_Cell_Handout.pdf

The Ethics of the SARS-CoV-2 Vaccines Revisited


SARS-CoV-2 Spike is a highly pathogenic protein on its own. It is impossible to overstate the danger presented by introducing this protein into the human body:
https://mcusercontent.com/22e41db63deaf4a84be439c0f/files/6a33980b-683f-4ee4-67d4-cc98dc7fcd37/20210601_Guide_to_COVID_19_vaccines_for_parents.pdf
Researcher: ‘We Made a Big Mistake’ on COVID-19 Vaccine
It is claimed by vaccine manufacturers that the vaccine remains in cells in the shoulder, and that SARS-CoV-2 Spike produced and expressed by these cells from the vaccine’s genetic material is harmless and inert, thanks to the insertion of prolines in the Spike sequence to stabilize it in the prefusion conformation, preventing the Spike from becoming active and fusing with other cells:
https://www.nature.com/articles/s41467-020-20321-x
https://cen.acs.org/pharmaceuticals/vaccines/tiny-tweak-behind-COVID-19/98/i38
However, a pharmacokinetic study from Japan showed that the lipid nanoparticles and mRNA from the Pfizer vaccine did not stay in the shoulder, and in fact bioaccumulated in many different organs, including the reproductive organs and adrenal glands, meaning that modified Spike is being expressed quite literally all over the place:
https://files.catbox.moe/0vwcmj.pdf
These lipid nanoparticles may trigger anaphylaxis in an unlucky few:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC8441754/
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7862013/
Messenger RNA is normally consumed right after it is produced in the body, being translated into a protein by a ribosome. COVID-19 vaccine mRNA is produced outside the body, long before a ribosome translates it. In the meantime, it could accumulate damage if inadequately preserved. When a ribosome attempts to translate a damaged strand of mRNA, it can become stalled:
https://elifesciences.org/articles/61984
https://www.frontiersin.org/articles/10.3389/fgene.2018.00431/full
Certain proteins, including SARS-CoV-2 Spike, have proteolytic cleavage sites that are basically like little dotted lines that say “cut here”, which attract a living organism’s own proteases (essentially, molecular scissors) to cut them. There is a possibility that S1 may be proteolytically cleaved from S2, causing active S1 to float away into the bloodstream while leaving the S2 “stalk” embedded in the membrane of the cell that expressed the protein:
https://academic.oup.com/cid/advance-article/doi/10.1093/cid/ciab465/6279075
https://www.nature.com/articles/s41564-021-00908-w
https://www.life-science-alliance.org/content/3/9/e202000786
SARS-CoV-2 Spike has a Superantigenic region (SAg), which may promote extreme inflammation:
https://www.pnas.org/content/117/41/25254
https://www.nature.com/articles/s41577-021-00502-5
Anti-Spike antibodies were found in one study to function as autoantibodies and attack the body’s own cells:
https://www.researchsquare.com/article/rs-612103/v2
Those who have been immunized with COVID-19 vaccines have developed blood clots, myocarditis, Guillain-Barre Syndrome, Bell’s Palsy, and multiple sclerosis flares, indicating that the vaccine promotes autoimmune reactions against healthy tissue:

Summary: Covid-19 Vaccine Concerns


https://www.fda.gov/news-events/press-announcements/coronavirus-covid-19-update-july-13-2021
https://www.medpagetoday.com/infectiousdisease/covid19vaccine/94061?xid=nl_mpt_DHE_2021-08-17
SARS-CoV-2 Spike does not only bind to ACE2. It was suspected to have regions that bind to basigin, integrins, neuropilin-1, and bacterial lipopolysaccharides as well:
https://www.nature.com/articles/s41564-021-00958-0
https://www.mdpi.com/1422-0067/22/3/992/pdf
https://pubs.acs.org/doi/10.1021/acschemneuro.0c00619
https://www.science.org/doi/full/10.1126/science.abd3072
https://journals.plos.org/plosone/article?id=10.1371/journal.pone.0253347
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7799037/
SARS-CoV-2 Spike, on its own, can potentially bind any of these things and act as a ligand for them, triggering unspecified and likely highly inflammatory cellular activity:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7827936/
SARS-CoV-2 Spike contains an unusual PRRA insert that forms a furin cleavage site. Furin is a ubiquitous human protease, making this an ideal property for the Spike to have, giving it a high degree of cell tropism. No wild-type SARS-like coronaviruses related to SARS-CoV-2 possess this feature, making it highly suspicious, and perhaps a sign of human tampering:
https://journals.asm.org/doi/full/10.1128/JVI.01751-20
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7457603/
https://yurideigin.medium.com/lab-made-cov2-genealogy-through-the-lens-of-gain-of-function-research-f96dd7413748
SARS-CoV-2 Spike has a prion-like domain that enhances its infectiousness:
https://www.preprints.org/manuscript/202003.0422/v1
https://journals.plos.org/plosone/article?id=10.1371/journal.pone.0023664
The Spike S1 RBD may bind to heparin-binding proteins and promote amyloid aggregation. In humans, this could lead to Parkinson’s, Lewy Body Dementia, premature Alzheimer’s, or various other neurodegenerative diseases:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7988450/
This is very concerning because SARS-CoV-2 S1 is capable of penetrating the blood-brain barrier and entering the brain. It is capable of increasing the permeability of the blood-brain barrier to itself and other molecules by injuring and disrupting it directly:
https://www.nature.com/articles/s41593-020-00771-8
https://www.nature.com/articles/s41392-021-00719-9
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/33053430/
SARS-CoV-2, like other betacoronaviruses, may have Dengue-like ADE, or antibody-dependent enhancement of disease:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7943455/
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7454712/
https://www.journalofinfection.com/article/S0163-4453(21)00392-3/fulltext
https://sharylattkisson.com/2021/08/study-why-so-many-vaccinated-people-are-getting-sick/
https://www.nature.com/articles/s41564-020-00789-5
https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S1201971220307311
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/31826992/
https://www.biorxiv.org/content/10.1101/2021.08.22.457114v1
There is something called Original Antigenic Sin, which is the observation that the body prefers to produce antibodies based on previously-encountered strains of a virus over newly-encountered ones:
https://www.jimmunol.org/content/202/2/335
https://en.wikipedia.org/wiki/Original_antigenic_sin
In ADE, antibodies from a previous infection become non-neutralizing due to mutations in the virus’s proteins. These non-neutralizing antibodies then act as trojan horses, allowing live, active virus to be pulled into macrophages through their Fc receptor pathways:
https://en.wikipedia.org/wiki/Antibody-dependent_enhancement
https://www.cdc.gov/dengue/training/cme/ccm/page57857.html
It is possible for vaccines to sensitize someone to disease. There is a precedent for this in recent history. Sanofi’s Dengvaxia vaccine for Dengue failed because it caused immune sensitization in people whose immune systems were Dengue-naïve:
https://www.frontiersin.org/articles/10.3389/fcimb.2020.572681/full

Scientists Discover How Dengue Vaccine Fails to Protect Against Disease


https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3739535/
https://www.scientificamerican.com/article/how-the-worlds-first-dengue-vaccination-drive-ended-in-disaster/
In mice immunized against SARS-CoV and challenged with the virus, a close relative of SARS-CoV-2, they developed immune sensitization, Th2 immunopathology, and eosinophil infiltration in their lungs:
https://journals.plos.org/plosone/article?id=10.1371/journal.pone.0035421
We have been told that SARS-CoV-2 mRNA vaccines cannot be integrated into the human genome, because messenger RNA cannot be turned back into DNA. This is false. There are elements in human cells called LINE-1 retrotransposons, which can indeed integrate mRNA into a human genome by endogenous reverse transcription:
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/33330870/
MIT & Harvard Study Suggests mRNA Vaccine Might Permanently Alter DNA After All

The Injection Fraud – It’s Not a Vaccine


The vaccine and the virus were made by the same people. In 2014, there was a moratorium on SARS gain-of-function research that lasted until 2017:
https://www.phe.gov/s3/dualuse/documents/gain-of-function.pdf
https://www.scientificamerican.com/article/u-s-lifts-moratorium-on-funding-controversial-high-risk-virus-research/
https://www.nih.gov/about-nih/who-we-are/nih-director/statements/nih-lifts-funding-pause-gain-function-research
Ralph Baric is a virologist and SARS expert at UNC Chapel Hill in North Carolina. This is who Anthony Fauci was referring to when he insisted, before Congress, that if any gain-of-function research was being conducted, it was being conducted in North Carolina:

Ralph S. Baric, PhD

Ralph Baric: On the Front Lines of Coronavirus for Three Decades


Ralph Baric and Shi Zhengli are colleagues and have co-written papers together:
https://www.nature.com/articles/nm.3985/
Ralph Baric mentored Shi Zhengli in his gain-of-function manipulation techniques, particularly serial passage, which results in a virus that appears as if it originated naturally. In other words, deniable bioweapons. Serial passage in humanized hACE2 mice may have produced something like SARS-CoV-2:
https://www.technologyreview.com/2021/06/29/1027290/gain-of-function-risky-bat-virus-engineering-links-america-to-wuhan/

Items from coronavirus expert Ralph Baric‘s emails 


https://www.paul.senate.gov/newsweek-op-ed-congress-must-pursue-answers-about-origin-covid-19
https://nymag.com/intelligencer/article/coronavirus-lab-escape-theory.html
The funding for the gain-of-function research being conducted at the Wuhan Institute of Virology came from Peter Daszak. Peter Daszak runs an NGO called EcoHealth Alliance:
https://peterdaszak.com/
https://peterdaszak.com/interceptdocs.pdf
https://theintercept.com/2021/09/09/covid-origins-gain-of-function-research/
https://nationalfile.com/bombshell-fauci-kept-funding-peter-daszaks-wuhan-gain-of-function-experiments-with-7-5-million-after-trump-canceled-grant/
EcoHealth Alliance received millions of dollars in grant money from the National Institutes of Health/National Institute of Allergy and Infectious Diseases (that is, Anthony Fauci), the Defense Threat Reduction Agency (part of the US Department of Defense), and the United States Agency for International Development. NIH/NIAID contributed a few million dollars, and DTRA and USAID each contributed tens of millions of dollars towards this research. Altogether, it was over a hundred million dollars:
https://www.independentsciencenews.org/wp-content/uploads/2020/12/EcoHealth-Funding-as-of-01_10_2020-Fed.-Grants-Contracts.pdf
EcoHealth Alliance subcontracted these grants to the Wuhan Institute of Virology, a lab in China with a very questionable safety record and poorly-trained staff, so that they could conduct gain-of-function research:

EcoHealth Alliance, DARPA Toyed With Infecting Wild Chinese Bats With Covid, Leaked Docs Allege


https://nypost.com/2021/07/01/pentagon-gave-millions-to-ecohealth-alliance-for-wuhan-lab/
https://www.judicialwatch.org/press-releases/wuhan-lab-fauci-grants/

JW v NIH Wuhan June 2021 00696


https://scholar.harvard.edu/files/kleelerner/files/20200414_wapo_-_state_department_cables_warned_of_safety_issues_at_wuhan_lab_studying_bat_coronaviruses_-_the_washington_post.pdf
https://www.businessinsider.com/us-officials-raised-alarms-about-safety-issues-in-wuhan-lab-report-2020-4?op=1
Chinese scientists in Wuhan reported being routinely bitten and urinated on by laboratory animals:
https://img-prod.tgcom24.mediaset.it/images/2020/02/16/114720192-5eb8307f-017c-4075-a697-348628da0204.pdf
https://web.archive.org/web/20200214144447/https:/www.researchgate.net/publication/339070128_The_possible_origins_of_2019-nCoV_coronavirus
In November of 2019, three technicians at the Wuhan Institute of Virology developed symptoms consistent with a flu-like illness:
https://www.webmd.com/lung/news/20210524/wuhan-lab-researchers-illness

Fauci calls on China to release medical records of Wuhan researchers


December 12th, 2019, Ralph Baric signed a Material Transfer Agreement (essentially, an NDA) to receive Coronavirus mRNA vaccine-related materials co-owned by Moderna and NIH:
Confidential Documents reveal Moderna sent mRNA Coronavirus Vaccine Candidate to University Researchers weeks before emergence of Covid-19
https://s3.documentcloud.org/documents/6935295/NIH-Moderna-Confidential-Agreements.pdf
It wasn’t until a whole month later, on January 11th, 2020, that China allegedly sent us the sequence to what would become known as SARS-CoV-2:
https://www.cidrap.umn.edu/news-perspective/2020/01/china-releases-genetic-data-new-coronavirus-now-deadly
https://www.sciencedaily.com/releases/2020/01/200131114748.htm
Moderna claims, rather absurdly, that they developed a working vaccine from this sequence in under 48 hours:
https://www.businessinsider.com/moderna-designed-coronavirus-vaccine-in-2-days-2020-11

Moderna designed its coronavirus vaccine in 2 days — here’s how


https://nymag.com/intelligencer/2020/12/moderna-covid-19-vaccine-design.html
Stéphane Bancel, the current CEO of Moderna, was formerly the CEO of bioMérieux, a French multinational corporation specializing in medical diagnostic tech, founded by one Alain Mérieux:
https://www.biomerieux.com/en/board-directors-biomerieux-chaired-alain-merieux-has-appointed-stephane-bancel-directeur-general
https://en.wikipedia.org/wiki/St%C3%A9phane_Bancel
https://www.himss.org/global-conference/speaker-stephane-bancel
Alain Mérieux was one of the individuals who was instrumental in the construction of the Wuhan Institute of Virology’s P4 lab:
https://www.fondation-merieux.org/en/news/alain-merieux-receives-the-prestigious-chinese-reform-friendship-award/
https://medicalxpress.com/news/2020-04-wuhan-lab-core-virus-controversy.html
http://english.whiov.cas.cn/ne/201712/t20171212_187624.html
https://web.archive.org/web/20210921133410/http://english.whiov.cas.cn/ne/201712/t20171212_187624.html
The sequence given as the closest relative to SARS-CoV-2, RaTG13, is not a real virus. It is a forgery:
https://nerdhaspower.weebly.com/ratg13-is-fake.html
https://gnews.org/192144/
https://www.peakprosperity.com/forum-topic/scientific-history-of-ratg13/
The animal reservoir of SARS-CoV-2 has never been found:
https://www.technologyreview.com/2021/03/26/1021263/bat-covid-coronavirus-cause-origin-wuhan/
https://www.who.int/news-room/feature-stories/detail/how-who-is-working-to-track-down-the-animal-reservoir-of-the-sars-cov-2-virus
The FBI raided Allure Medical in Shelby Township north of Detroit for billing insurance for “fraudulent COVID-19 cures”. The treatment they were using? Intravenous Vitamin C. An antioxidant. Which, as described above, is an entirely valid treatment for COVID-19-induced sepsis, and indeed, is now part of the MATH+ protocol advanced by Dr. Paul E. Marik:
https://www.freep.com/story/news/local/michigan/macomb/2020/04/28/allure-medical-spa-shelby-covid-vitamin-c/3038801001/
https://www.detroitnews.com/story/news/local/macomb-county/2020/05/15/doctor-got-loan-while-peddling-phony-covid-19-cure-feds-say/5197315002/
https://covid19criticalcare.com/covid-19-protocols/math-plus-protocol/
https://covid19criticalcare.com/wp-content/uploads/2021/01/FLCCC-Alliance-MATHplus-Protocol-ENGLISH.pdf
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/31978969/
https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S0883944119316107?via%3Dihub
https://www.npr.org/sections/health-shots/2019/10/01/766029397/mixed-results-for-a-test-of-vitamin-c-for-sepsis
https://www.nutraingredients.com/Article/2020/01/28/Ethically-and-morally-unacceptable-Reaction-to-vitamin-C-for-sepsis-trial
The FDA banned ranitidine (Zantac) due to supposed NDMA (N-nitrosodimethylamine) contamination:
https://www.fda.gov/drugs/drug-safety-and-availability/fda-updates-and-press-announcements-ndma-zantac-ranitidine
https://www.raps.org/news-and-articles/news-articles/2021/6/fda-studies-no-post-ingestion-ndma-from-ranitidine
Ranitidine is not only an H2 blocker used as antacid, but also has a powerful antioxidant effect, scavenging hydroxyl radicals. This gives it utility in treating COVID-19:
https://onlinelibrary.wiley.com/doi/10.1111/j.1472-8206.2009.00810.x
https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S1347861319342203
The FDA also attempted to take N-acetylcysteine, a harmless amino acid supplement and antioxidant, off the shelves, compelling Amazon to remove it from their online storefront:
https://www.fda.gov/inspections-compliance-enforcement-and-criminal-investigations/warning-letters/les-labs-593764-07232020
https://www.naturalproductsinsider.com/regulatory/us-senator-npa-press-fda-nac-supplements
https://www.nutraingredients-usa.com/Article/2021/05/11/CRN-This-is-not-the-final-word-on-NAC
https://www.naturalproductsinsider.com/regulatory/amazon-confirms-plans-removing-nac-supplements
On June 9th, 2020, Charles Lieber, a Harvard nanotechnology researcher with decades of experience, was indicted by the DOJ for fraud:
https://www.justice.gov/opa/pr/harvard-university-professor-and-two-chinese-nationals-charged-three-separate-china-related
Charles Lieber received millions of dollars in grant money from the US Department of Defense, specifically the military think tanks DARPA, AFOSR, and ONR, as well as NIH and MITRE:
http://cml.harvard.edu/resources/research-sponsors
His specialty is the use of silicon nanowires in lieu of patch clamp electrodes to monitor and modulate intracellular activity, something he has been working on at Harvard for the past twenty years:
https://www.harvardmagazine.com/2011/01/virus-sized-transistors
He was claimed to have been working on silicon nanowire batteries in China, but none of his colleagues can recall him ever having worked on battery technology in his life; all of his research deals with bionanotechnology, or the blending of nanotech with living cells:
https://www.science.org/news/2020/02/why-did-chinese-university-hire-charles-lieber-do-battery-research

Reading life’s building blocks

Harvard researchers present nanowire devices update


The indictment was over his collaboration with the Wuhan University of Technology. He had double-dipped, against the terms of his DOD grants, and taken money from the PRC’s Thousand Talents plan, a program which the Chinese government uses to bribe Western scientists into sharing proprietary R&D information that can be exploited by the PLA for strategic advantage (this risk has been known for a very long time):
https://www.justice.gov/usao-ma/pr/harvard-university-professor-indicted-false-statement-charges

https://www.nature.com/articles/d41586-020-00291-2
https://www.hsgac.senate.gov/imo/media/doc/2019-11-18%20PSI%20Staff%20Report%20-%20China’s%20Talent%20Recruitment%20Plans.pdf
https://www.research.psu.edu/sites/default/files/FBI_Risks_To_Academia.pdf

Scholars or Spies? U.S.-China Tension in Academic Collaboration


https://www.drdavidzweig.com/wp-content/uploads/2020/05/Zweig-Kang-TTP.pdf
Charles Lieber’s own papers describe the use of silicon nanowires for brain-computer interfaces, or “neural lace” technology. His papers describe how neurons can endocytose whole silicon nanowires or parts of them, monitoring and even modulating neuronal activity:
http://cml.harvard.edu/assets/Nanowire-probes-could-drive-high-resolution-brain-machine-interfaces.pdf
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6531316/
https://spectrum.ieee.org/human-cells-eat-nanowires
Charles Lieber was a colleague of Robert Langer. Together, along with Daniel S. Kohane, they worked on a paper describing artificial tissue scaffolds that could be implanted in a human heart to monitor its activity remotely:

They’ve got the beat


https://cml.harvard.edu/assets/Cyborg-tissues_-Merging-engineered-human-tissues-with-bio-compatible-nanoscale-wires.pdf
Robert Langer, an MIT alumnus and expert in nanotech drug delivery, is one of the co-founders of Moderna:
https://www.modernatx.com/modernas-board-directors
His net worth is now $5.1 billion USD thanks to Moderna’s mRNA-1273 vaccine sales:
https://www.forbes.com/sites/giacomotognini/2020/11/12/mit-scientist-bob-langer-becomes-a-billionaire-thanks-to-moderna-stock-rally/?sh=41c3819a3a90

Moderna’s Stock Rally Makes Bob Langer a Billionaire


Both Charles Lieber and Robert Langer’s bibliographies describe, essentially, techniques for human enhancement, i.e. transhumanism:
http://cml.harvard.edu/

Home


Klaus Schwab, the founder of the World Economic Forum and the architect behind the so-called “Great Reset”, has long spoken of the “blending of biology and machinery” in his books:

Klaus Schwab: Great Reset Will “Lead To Fusion Of Our Physical, Digital, & Biological Identity”


https://www.penguinrandomhouse.com/books/598250/shaping-the-future-of-the-fourth-industrial-revolution-by-klaus-schwab-founder-and-executive-chairman-world-economic-forum-with-nicholas-davis/
Since these revelations, it has come to the attention of independent researchers that the COVID-19 vaccines (and even some surgical masks) may contain reduced graphene oxide nanoparticles:
https://ambassadorlove.wordpress.com/2021/08/09/confirmed-graphene-oxide-main-ingredient-in-covid-shots/

Graphene Oxide The Vector For Covid-19 Democide


https://www.orwell.city/2021/06/vaccination-vial-analysis-explained.html
https://www.nature.com/articles/s41428-020-0350-9
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6141029/
https://www.cbc.ca/news/canada/montreal/masks-early-pulmonary-toxicity-quebec-schools-daycares-1.5966387
https://humansarefree.com/2021/04/bombshell-disposable-blue-face-masks-found-to-contain-toxic-asbestos-like-substance-that-destroys-lungs.html
Japanese researchers have also found unexplained contaminants in COVID-19 vaccines:
https://www.nbcnews.com/news/world/japan-suspends-1-6m-doses-moderna-shot-after-contamination-reports-n1277669
https://www.fiercepharma.com/pharma/contaminant-moderna-covid-19-vaccine-vials-found-japan-was-metallic-particles-report
https://www.theburningplatform.com/2021/08/27/japan-suspects-contaminant-in-moderna-vaccines-is-metallic-reacts-to-magnets/
Graphene oxide is an anxiolytic. It has been shown to reduce the anxiety of laboratory mice when injected into their brains:
https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0142961221001058
https://graphene-flagship.eu/graphene/news/soothing-the-symptoms-of-anxiety-with-graphene-oxide/
Indeed, given SARS-CoV-2 Spike’s propensity to compromise the blood-brain barrier and increase its permeability, it is the perfect protein for preparing brain tissue for extravasation of nanoparticles from the bloodstream and into the brain:
https://www.templehealth.org/about/news/sars-cov-2-spike-proteins-disrupt-the-blood-brain-barrier-potentially-raising-risk-of-neurological-damage-in-covid-19-patients

NEUROMODULATORY EFFECTS OF SARS-COV-2 ON THE BLOOD-BRAIN BARRIER


https://www.nature.com/articles/s41598-020-75253-9?utm_source=xmol&utm_medium=affiliate&utm_content=meta&utm_campaign=DDCN_1_GL01_metadata_scirep
https://pubs.acs.org/doi/10.1021/acsanm.8b02056
https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0168365916303236
Graphene is also highly conductive and, in some circumstances, paramagnetic:
https://www.livescience.com/graphene-hides-rare-magnetism.html
https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0008622319305809
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6474003/
https://www.naturalnews.com/2021-07-19-graphene-based-neuromodulation-technology-is-real-inbrain-neuroelectronics.html
BRAIN is an acronym for Brain Research Through Advancing Innovative Neurotechnologies®. This program involves the development of brain-computer interface technologies for the military, particularly non-invasive, injectable systems that cause minimal damage to brain tissue when removed:
https://www.darpa.mil/program/our-research/darpa-and-the-brain-initiative
Various methods have been proposed for achieving this, including optogenetics, magnetogenetics, ultrasound, implanted electrodes, and transcranial electromagnetic stimulation. In all instances, the goal is to obtain read or read-write capability over neurons:
https://www.darpa.mil/news-events/2019-05-20
Wireless brain-computer interfaces may interact with current or future wireless GSM infrastructure, creating neurological data security concerns:
https://neuralink.com/

Neuralink and the Brain’s Magical Future


https://www.frontiersin.org/articles/10.3389/fnins.2019.00112/full
https://www.intechopen.com/chapters/44252
https://www.brown.edu/news/2021-03-31/braingate-wireless
https://www.psychologytoday.com/us/blog/the-future-brain/202107/ai-and-vr-transform-thoughts-action-wireless-bci
A BCI that is capable of altering the contents of one’s mind would theoretically be capable of altering mood and personality, or perhaps even subjugating someone’s very will, rendering them utterly obedient to authority:
https://link.springer.com/article/10.1007/s11023-012-9298-7

Mind reading and brain computer interface technology: the future is coming, fast


BCIs could be used to unscrupulously alter perceptions of basic things such as emotions and values, changing people’s thresholds of satiety, happiness, anger, disgust, and so forth:
http://www.buffalo.edu/news/releases/2010/07/11518.html

Brain-machine interfaces may be used to study and regulate mood


https://www.nature.com/articles/s41593-019-0488-y
For the wealthy, neural laces would be an unequaled boon, giving them the opportunity to enhance their intelligence with neuroprosthetics (i.e. an “exocortex”):
https://www.adforum.com/agency/6664937/press-releases/70226/opinion-the-last-humans-and-the-next-brands
https://ieeexplore.ieee.org/document/6893912
The people who rule over us are Dark Triad types who cannot be trusted with such power:
https://www.egonzehnder.com/de/insight/can-dark-triad-leaders-be-a-good-choice-for-a-leadership-position
https://www.sakkyndig.com/psykologi/artvit/babiak2010.pdf
https://www.theatlantic.com/health/archive/2012/07/the-startling-accuracy-of-referring-to-politicians-as-psychopaths/260517/
https://medium.com/world-issues-politics-economics-and-more/the-rise-of-the-psychopath-and-sociopath-to-political-power-b67ef9073477
https://fortune.com/2021/06/06/corporate-psychopaths-business-leadership-csr/
https://www.washingtonpost.com/news/on-small-business/wp/2016/09/16/gene-marks-21-percent-of-ceos-are-psychopaths-only-21-percent/
https://www.forbes.com/sites/jackmccullough/2019/12/09/the-psychopathic-ceo/
https://en.wikipedia.org/wiki/Psychopathy_in_the_workplace

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)
Facebook komentarai
});}(jQuery));