D.Guobienė: „Policija nedarė pasalos prie rasto Ievos AUDI, nes žinojo, kad prie automobilio niekas negrįš, vadinasi žinojo, kad ne AUDI yra tikslas, vadinasi, žinojo ir pačius nusikaltėlius”

Daiva Guobiene

 

Keista reakcija į mano pasisakymus LL…

Sulaukiu ir grasinimų, ir pažadų, kad baigsiu, kaip Rūta Gajauskaitė.

Ne itin lindau su savo įžvalgomis, bet, jei klausia, dalininausi, dalinuosi ir dalinsiuos. Ir nėra čia ko mūsų gąsdinti 😉

Tad pabaigai – Policija nedarė pasalos prie rasto AUDI, nes žinojo, kad prie automobilio niekas negrįš, vadinasi žinojo, kad ne AUDI yra tikslas, vadinasi, žinojo ir pačius nusikaltėlius.

Ir nereikia dabar aiškintis, kad kelios dešimtys policijos ekipažų, atvažiavusių į AUDI radimo vietą galėjo išgąsdinti pagrobėjus, todėl nebuvo prasmės laukti jų pasaloje.

Galejo /negalėjo – kažkoks būrimas iš kavos tirščių…

Pagaliau jau tenka pripažinti ir tai, kad Ieva buvo nužudyta ne prie Žeimių.

AUDI radimo vietoje turėjo būti rasta daug kraujo, gal net ir išmuštų dantų – teko matyti tokių egzekucijų vietas. Tokie „radiniai” nepalieka vilties rasti auką gyvą…

Ir aišku, kad niekas nežudo aukos, o vėliau jos lavoną slepia vos ne po savo namo langais. Paprastai elgiamasi atvirkščiai.

Tai kodėl mus bandė įtikinti, kad Ieva nužudyta būtent Žeimiuose?

Gal todėl, kad, jei būtų pasakyta, jog, palikus autmobilį, ji buvo išvežta kitur ir nužudyta, niekas nebetikėtų, jog AUDI buvo nusikaltimo tikslas? O gal tam, kad niekas nekaltintų policijos už tai, kad nespėjo Ievos išgelbėti…

P.S. Ievos egzekucijos vietoje deginamos žvakės. Egzekucijos. Prie duobės, kurioje buvo rastas jos kūnas.

Turbūt tai bus vienintelis atvejis Lietuvos (o gal ir ne tik) kriminalinėje istorijoje, kai, grobiant automobili, auka nuvežama keliasdešimt kilometrų, kad mirtinai uždaužyti, o patį grobį ‘užmirštii’….Sumušimai pravirkdė pareigūnus?
Mane taip pat. Sistemos įžūlumas, kvailinant visuomenę!

Facebook komentarai
});}(jQuery));