Advokatų klanas negailestingai traiško nesutinkančius slėpti nusikaltimus ir ginančius paprastus piliečius

Advokatų klanas negailestingai traiško nesutinkančius slėpti nusikaltimus ir ginančius paprastus piliečius

Kristina Sulikienė

Lietuvoje kaip visiškai atsilikusioje valstybėje, veikia antikonstitucinis advokatų klanas – beveik tarsi būtų nusikalstamas susivienijimas, kuriame yra duodami “omertos” įžadai.

Kiekvienam, sulaužiusiam šiuos įžadus, gresia išmetimas iš “klubo”.

Baisusis klanas, sužinojęs, jog viena advokato padėjėja man padeda susirinkti dokumentus apie mane pačią – juk atsilikusios demokratijos šalyje apie save dokumentų negali gauti, kol nepasisamdai atstovo – išsikvietė mano atstovę, liepė nutraukti visas sutartis, bei pagrasino, jog nubraukia jai 3 metus jos atliktos praktikos.

Moteris tiesiog susirašinėjo su ypatingai korumpuota notare Renata Butkauskaite, ir vis tiek dokumentų apie mano turtines teises, negavo, notarė pasirodo net jų ir neturėjo – buvo išmetusi paveldėjimo bylą, kurią ištraukė iš kažkurios spintos, kai nauja valdžia pagrasino atleidimu.

Naujasis notarų biuras pasibaisėdamas vartė 15 lapelių „paveldėjimo bylos“, kur akivaizdu, notarė R. Butkauskaitė kažkokius veiksmus pradėjo tik 2 015 10 28.

Paaiškinau naujajai notarei, jog ši data – tai diena po to, kai teiravausi kontoroje, ir supratau, jog negausiu nieko iš šios notarės.

Ši notarė R. Butkauskaitė  nebedirba, ją atleido už daugybinius pažeidimus teisingumo ministrė savo įsakymu.

Tačiau žmonėms padarytos skriaudos, turto grobstymas – išliko.

Šiandien kreipiausi į Teisingumo ministrę, pridėjau visus įrodymus, kad Renata Butkauskaitė grobstė nekilnojamąjį turtą, ir paprašiau pradėti veiksmus, perduoti teisėsaugai.

Taip pat paprašiau kad gintų nuo advokatų klano, susivienijimo Viktoriją Skridailaitę – Gribėnienę, dirbančią advokatės Kristinos Lukauskaitės advokatų kontoroje – nes advokatų klanas grasina jai susidorojimu – vien dėl to, jog ji paviešino aferistės Renatos Butkauskaitės darbelius.

Taip pat ši perspektyvi teisininkė gerai atstovavo mano bylose, paskatino mane patikėti savo jėgomis, ir surašyti kasacinį skundą, kurį Lietuvos Aukščiausiasis teismas priėmė. Byloje pirmoje instancijoje yra mano pavardė, todėl klanas, skleidžiantis pramanus, kad aš nesu gabi, matyt, apkaltino ją surašius man kasaciją. Tačiau toks kaltinimas – absurdiškas.

Advokatai negali pasigirti 100 proc. civilinių kasacijų priėmimu, o aš galiu.

Manau, jog teisingumo ministrė apskritai turi naikinti galimai nusikalstamą advokatų monopoliją, nes visos monopolijos veda į nusikaltimus: vien ko vertas grasinimas panaikinti 3  metus praktikos?

Kas jie tokie yra – dievai? Žmogus dirba, ir staiga jam panaikinta?

Nes užjudino „šventąją Butkauskaitę“?

Beje, aš savo teisininkę buvau perspėjusi, kad jai, kuri man padeda, tikrai gresia susidorojimas.

Ji šypsojosi. Sakė „netikiu“.

Penktadienį kažkokie jaunuoliai iš JONAVOS kaip teigia teisininkė, iš visų jėgų įkalė į jos mašiną, toje pusėje sėdėjo vyras ir vaikai.

Tą dieną, vykdydama klano nurodymus, ji nutraukė teisinę sutartį su manimi, tačiau aš pati sugebėjau paduoti pareiškimą dėl termino močiutės Elenos Apanavičienės palikimui priimti atnaujinimo, nes buvo atkurta mano močiutės žemės nuosavybė, kurios korumpuota valdžia nesugebėjo atkurti 26 metus tiesiai po konservatoriaus Kazio Starkevičiaus langais. Minėtas politikas visą žemę ir savo ir ne savo susigrąžino dar  1994 02 03, įrodęs, jog jokių asmeninių ūkių Rokų kaime nebuvo – tą įrodė su ministerijos pažyma. Tačiau lygesniam už lygius pažyma galiojo tik jo sklype.

Senoji korumpuota santvarka nepasiduoda, tačiau naujoji valdžia privalo kovoti su sisteminėmis šiukšlėmis.

Ne iš karto susikalbėjau su Renatos Butkauskaitės bylas perėmusiu notaru Ruliu.

Jis pradėjo mane įžeidinėti, visas išbalo, ir trenkęs durimis, išėjo. Tai yra netinkantis elgesys valstybės tarnautojui. Ko drebėti? Sekretorė davė suprasti, jog priėmimas baigtas.

Aš nepakilau iš notariato (Kauno m. 6 asis notarų biuras, Putvinskio 15-1, Kaunas)kėdės. Pareikalavau paskirti priėmimo laiką. Pasakiau, jog labai keista, kad tęsiamos Renatos Butkauskaitės nesąmonės.

Tada notarė Jūratė Rulienė priėjo, išklausė visą šeimos paveldėjimų istoriją, priėmė pažymas, iš kurių matyti, jog jokie palikimo faktai nefiksuoti.

Po to tiesiog susiėmė už galvos, pamačiusi Renatos Butkauskaitės sudarytą „bylą“.

„Bet kur babulkos namo pusė?“- liaudiškai paklausė notarė.

„Nežinau“, atsakiau. „Išskrido į kosmosą matyt. Kaip ir žemė, kurios yra virš 2 hektarų“.

Keistas atsitikimas notarinėje rodo, jog dalis notarų vis dar palaiko poziciją, jog valstybės kėdė-  tai man: ką noriu, tą darau, kokius noriu turtus, tam padalinu.

Jūratė Rulienė pasakė, jog įstatymas yra svarbiau.

Trumpai išdėstytus faktus išsiunčiau naujajai teisingumo ministrei, nes Renata Butkauskaitė išrašė paveldėjimo teisės liudijimą ir į tą dalį turto, kuris nebuvo paveldėtas.

Ir dar. Kaimynystėje yra namas, kur gyveno mano močiutės sesuo.

Ji niekada to namo nebuvo įregistravusi, tačiau Renata Butkauskaitė sugebėjo padaryti „paveldėjimą“ Kazio Starkevičiaus pusseserės Burbaitės – Balčiūnienės šeimai. Nes konservatoriai – lygesni už paprastus „runkelius“.

Tikėsimės, nauja valdžia neis konservatorių keliu, nes žmonės pavargo nuo vagysčių, apgavysčių, ir tokio elgesio, kaip kad vakar demonstravo notaras Rulis – kalbėjimas nerenkant žodžių, durų trankymas.

Juk čia valstybės tarnyba. Mano senelis Zigmas Apanavičius dirbo kolūkyje, ir ten jis taip nesielgė, su visais fermoje kalbėjo gražiai. Buvo fermos vedėjas. Netrankė nei lenciūgų, nei klojimų vartų.

Ateini į notarinę – ir pasijunti ne tai kad tvarte, ne tai kad garaže. Ir garaže mandagiau aptarnauja, mano klientė Edita Gvozdevė dirba garaže, turi autoservisą – visada pasitempusi. Ant padangų mes susėdusios ir bylos dokumentus skaitome, su naujom teisėjos Laimos Kriaučiūnaitės nesąmonėmis,- fantazijomis susipažįstame (paskutinė fantazija – Edita Gvozdevė privalo kreiptis į Lietuvos teismkus su anglišku ieškiniu.) Kur išeina, ten dirba paprasti žmonės. O čia vis dar pasipūtinas „AŠ NOTARAS“. Na ir kas – o aš žinau įstatymus. Ir juos privalu taikyti.

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));