D. Grybauskaitė LRT vadove paskyrė Moniką, nes ji buvo spaliukė ir pionierė

Monika

Monika

D. Grybauskaitė LRT vadove paskyrė Moniką, nes ji buvo spaliukė ir pionierė

Kristina Sulikienė

Pamenu Moniką iš mokyklos-  tokia išdžiūvusi ir susisukusi, tačiau nuo mažų dienų žinanti, jog „ateityje viskas laukia“.

VAIKYSTĖS PRISIMINIMAI: SUDŽIŪVUSI, SUSISUKUSI MONIKA IR „STUKAČIUS“ BERNARDAS IŠ TARYBINĖS-ELITINĖS ŠEIMOS

Manau, Monika buvo iš normalios KGB šeimos, ir todėl tokios atžalos tiesiog žinojo.

Monika

Klasėje buvo pas mane Aušra, kuri irgi žinojo. Jos sesuo Lina mokėsi su Monika. Kiek gūglinausi, Aušra irgi žiniasklaidoje dirba. Toje „teisingoje“, kur laimi prizus. 

Monika iš „teisingos“ klasės, gal broliukas koks prie tanko pastovėjo (pvz. Vienas toks karstą klasioko nešė, tai dirba iki gyvos galvos keliose spaudos priemonėse, turi 5 darbus – svarbu papozuoti laiku ir vietoje…Gerbutavičiaus karstą nešė…Ten klaiki nuotrauka, nes jų veido išraiškos – viską pasakančios. Jie žino, kad ateitis – užtikrinta.)

Bernardas, kur antras favoritas – iš normalios KGB šeimos. Aišku, tuo metu nežinojau, dabar Tomkus kai sąrašą išspausdino, viskas aišku pasidarė. 

Be to, jeigu jo tėvas buvo vokiečių kalbos vertėjas, aišku, kad po Vakarus keliavo. Šeimos mūsų draugavo, taip išeina, nuo vaikystės aš tų KGB vaikučių apsuptyje. Taigi, konservatorių „Kultūros ministras“, giedantis himnus širdies plote ranką laiko, jis žiūri į Gabrielių, o Gabrielius žiūri į Moniką – tik kitą, tą pačią, su kuria mokėmės universitete ir kuri labai „strajinosi“ į drauges, nes pati labiau mėgusi makijažą, negu mokslus, vis neturėdavo užrašų. 

Mano Civilizacijų studijų užrašai taip ir liko pas ją. O gaila, nes net rašant disertaciją prireikė. Ką padarysi. Gal dėl to Monika Seime, o aš  – ne. Nemoku „fyrinti“ užrašų ir priklausyti „teisingai partijai“. Tiesa, Bernardo seserys, kiek teko matyti, irgi turi plotus „teisingoje“ ir gausiai fondų finansuojamoje žiniasklaidoje (kultūrinėje). Pamenu vyresnioji iš dviejų seserų rašė antivioletinius straipsnius (kultūros žurnale!) ir šlovino pedofilus.

Kur nešlovins – juk mama – profesorė psichiatrė. O psichiatrai slušniams ir pūrams juk į batą nešauna, ir jų vaikai taip pat laikosi teisingos linijos. Sesers vardas jeigu gerai pamenu – Gabrielė. Ji turėjo bjauroką aikštingą charakterį. Visi vaikai auklėti teisingai, pagal Vakarų metodologijas (kad būtų „geresni ateities piliečiai“ )- į darželį nėjo.  Aš nekenčiau darželio, mane tėvas pasiimdavo iš jo, nes jis irgi buvo vakarietiškų pažiūrų. O motina buvo tarybinių pažiūrų, ir mane laikydavo darželyje, nes jai kaip trečias vaikas maišiau turbūt. Tėvui nemaišiau, kaip tik buvome geriausi draugai.

Mano tėvai su Bernardo tėvais buvo geri draugai, šiaip patys šilčiausi prisiminimai iš tos draugystės, aš tik vieno nesuprantu: pagal kokią liniją tas Bernardas taip proteguojamas? Ak, tiesa: mano tėvų nėra Tomkaus sąraše, o Bernardo – yra.

Monikos atvejis – unikalus iš viso. Tai neįtikėtino sutraukizmo persona, nieko gero neatsimenu iš mokyklos, pamenu, kad susisukusi tokia liesa ir pikta vaikščiodavo. Bet štai – tokie susisukę žmonės, kurie moka praplauti netgi Lietuvos Mokslo tarybos pinigus, ir privačiame portale rašyti „mokslines studijas apie Rusijos propagandą“, išanalizavę mano, ugdytos toje pačioje mokykloje, mintis, o ugdė mus, kad reikia žaliosios energetikos, jog reikia neutraliteto laikytis – buvome vaikai, bet mums dėstė tokius dalykus per geografiją, gal čia buvo ideologinis ruošimas, nežinau-, ir staiga Monika iš tos pačios mokyklos pasidarė kažkokia amerikonka. 

 

O Grybauskaitė, kuri meluoja, kad baigė kažkokį Džordžtauną, nors ji tiesiog buvo išsiųsta per KGB liniją į ideologinius kursus, o ne jokią vadų mokyklą – tiesiog turi kažkokią informaciją, ir ji liepė balsuoti už Moniką. Nes gal netgi pabijojo Bernardo – jis ganėtinai gali būti savarankiškas, nors ir visur proteguojamas ir stumiamas. 

Gabumo turi, charakerio irgi, nors jau trečioje klasėje pasireiškė jo „stukačiaus“ savybės. Nepamiršiu, kaip jis mane suskundė prieš visą klasę, kad mes ne mokyklos metu susipykome su vienu klasioku. Atsistojo trečiokas ir sako: „Tamsta mokytoja, noriu pranešti, kad Kristina susipyko su Tomu“. Tada nežinojau, kad yra KGB vaikai. Dar ir prieš 5 metus dorai nežinojau. Vėliau Bernardas iš manęs tyčiodavosi, o vėliau aš pakeičiau mokyklą, nes klasėje buvo ir daugiau stukačių ir visokių kitokių šestiorkų. Beje, mokyklą pakeitė ir Bernardas su seseria. Jo sesuo šoko per klasę, ir sėdėjo su manim vienam suole, ji mane daugiausiai erzino, tai aš apsidžiaugiau, kad jos nebematysiu. Dabar čia ta pati, kur šlovina pedofilus…kultūros mėnraštyje.

Dalia Grybauskaitė tikisi užsitikrinusi paramą, kai paskyrė tariamu balsavimu Moniką iš mano mokyklos LRT vadove.

Kaip dalinai augusi LRT kolektyviniuose soduose (praleisdavome laisvalaikį nuo balandžio iki spalio), pasakysiu, jog ir dabar, kas atsitikę su LRT, yra tragedija. Šiek tiek augau ir LRT, esu net filmavusis ne vienoje laidoje, ir viename filme, kuris tačiau nepavyko- ne tik operos ir baleto teatre ar Konservatorijoje, turiu kompetenciją kalbėti. O filmuoti mane su tikra kamera mokė Jonas Dovydaitis, mano kaimynas sode (vienodo projekto namai – priešais.) Filmuotis studijoje išmokė tėvai. Kai pakliuvau į TV3, tai ten klausė – iš kur ši aktorė, ji prieš kameras elgiasi tarsi visą gyvenimą tai būtų dariusi. O mane juk nuo kūdykystės sodino po TV kameromis. O Monikos niekas ten nesodino, ji nesusigaudys iš viso, kaip vadovauti televizijai. Tiesa, pamiršau pasakyti tokį menką „bet“: mano abudu tėvai dirbo Radio ir televizijos komitete, kaip tai vadinosi, tai iš ten ir LRT sodai. 

Neprofesionalumas, nekompetencija, nebuvimas laidų, ideologizavimas, televizinės etikos nebuvimas. Prisipažinsiu, nebežiūriu TV, nes tai nebe TV, o pornografija.

O kad ten algos tokios nenormalios – tai iš viso patyliu. Monika gal nori išlaikymo iki gyvos galvos, tai gal galėtų būti sukuriamo kokie KGB vaikučių išlaikymo fondai, tegul jie išsilaiko, jeigu čia tokia tarnybinė pozicija, jog jie turi būti išlaikomi, kol kiti aria už minimumus.

150-200 EURŲ PENSIJAS GAUNANTYS ŽMONĖS ŽIŪRI SIAURO-MONIKOVIZIJĄ, KUR TEIGIAMA, KAD LIETUVOJE LABAI GERA GYVENTI

Jums atrodo, jog aš nežinau, kaip gyvena žmonės? Žinau. 

Turiu klientų, kurių pensijos yra po 200 eurų. Kaip manote, kiek iš jų imu atlygio?

Viena emigrantė pakėlė isteriją, kai parašiau, jog už servituto per sklypą už Kauno Megos sutvarkymą gavau 20 eurų. Netikėjo, draskėsi, kėlė isterikas. Bet surašyti 3 lapų skundą į ministeriją juk nereikia nei dienos, nei dviejų. O iš žmogaus, kuris gauna tik porą šimtų, kiek galima imti? Tiek, kiek jis duoda. 

Sklypas tai jo, o ne teisininko. Kažkaip įsivaizduojama, jog teisininkui turi rūpėti, kokios vertės turto reikalai tvarkomi. Deja, teisininkas turi atlikti savo darbą. Tuo skiriuosi nuo visų KGB vaikučių stukačių, todėl Monika ir visokios Mokslo pievos ir analizuoja mano mąstyseną kaip tariamai rusišką, ar dar kažkokią. Nes jeigu atsiranda dar vis šitoje suskaldytoje visuomenėje kas padeda vargšui, ir nereikalauja iš jo paskutinio rūbo, tas šitos sistemos, kur viską turi valdyti tik pinigai, priešas. Juk buvo suplanuota ketvirtą sklypą nuo kelio, iš kurio atimtas privažiavimas, aplinkui besiplečiantioje gyvenamojoje vietovėje tiesiog atimti už grašius. O dabar kai kelias sugrąžintas į vietą, tai kaina atsistatė (buvo kritusi 10-15 kartų…). 

Sklypo kelią buvo pavogęs Kauno mafijozas, aš kai nesidomiu šitais dalykais, mman nusišvilpti buvo. Kažkaip jis tas kelio grovėjas susijęs su garsiąja Karaliaus Mindaugo direktore, kurios vaikas dirbo 5 etatais- lyg vyras, lyg dar kažkas. 

LRT VADOVĖ MONIKA NEŠIOJO PIONIERIAUS KAKLARAIŠTĮ

O Moniką dar atsimenu su pionieriaus kaklaraiščiu.

Ir nerta apykakle. Nešiojo ji tarybinę uniformą, buvo ir spaliukė. Kas dabar taip pasikeitė, kad persivertusi komunistė ir KGBistė Magnolija taip mėgsta tą Moniką? O gal jas sieja kažkas daugiau, gal mes nežinome paslapčių. Juk neretai tokios liesos moteriškės turi vadinamąjį „vyrišką skeletą“, ir jas valdo vyriški hormonai. Žinot, kur lenkiu. Visiems gero LRT žiūrėjimo, jeigu rasit, ką ten žiūrėti…

P.S. Mes kartu su Bernardu atsisakėme stoti į spaliukus. Buvo 1988-ieji. Skambino persigandusi klasės auklėtoja, ir klausė – kas bus, jeigu vaikas 8 metų toks prieštarauja tarybinei santvarkai, tai kas toliau? Nežinau, ar skambino Bernardo tėvams – gal Bernardas čia tik mane provokavo, ir todėl tėvams – normaliai KGB šeimai – nieko ir nebuvo? 

 Taigi, Bernardas tikrai labiau tiko už Moniką. Tačiau Grybauskaitė matyt šį faktą žino. Taigi, atrinkta Monika iš dviejų kandidatų pagal komunistinę ideologiją, nes Monika nedurniavo, ir į spaloiukus bei pionierius – stojo. 

 

 

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));